Kocioł w sezonie 2017/2018 (FOTO)

W zakończonym prawie 2 tygodnie temu sezonie 2017/2018 kibice poznańskiego Lecha łącznie 22 razy przychodzili na Inea Stadion mieszczący się przy ul. Bułgarskiej 17 na oficjalne mecze „niebiesko-białych”. Dziś w fotograficzny sposób ukazujemy przy okazji przypominając, jak prezentowała się trybuna fanatyków Kolejorza w niedawno zakończonych rozgrywkach.


W kończącym się sezonie Kocioł na dwójce wizualnie najlepiej prezentował się wiosną, kiedy Lech Poznań przesunął się na 1. miejsce w tabeli średniej frekwencji w LOTTO Ekstraklasie. W rundzie wiosennej druga trybuna najlepiej wyglądała podczas dwóch spotkań z Górnikiem. Z kolei wcześniej jesienią nieźle prezentowała się podczas meczów z Legią czy z Wisłą.

Poniżej znajduje się galeria Kotła za sezon 2017/2018. Każda z 22 fotografii jest odpowiednio podpisana, a zdjęcia są ułożone w kolejności rozgrywania meczu. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do przeglądania fotek II trybuny.

Tak prezentował się Kocioł podczas meczów w sezonie 2017/2018:

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <11 komentarzy

 1. Xman pisze:

  Zaczęła się wyprzedaż wychowanków akademii. Po bramkarzu Lisie dołączył Grabowski, którzy wzmocnili Wiśle Kraków. Sprzedajemy 21 letniego wychowanka, reprezentanta kraju o zostawiamy Putka – żal.

 2. Bryx pisze:

  Arłamów i kibice:
  Pani zbiera podpisy na koszulce Legii(!)
  Prosi Bednarka
  Ten grzecznie dziękuje i mówi: Na tej koszulce się nie podpiszę.

  Klasa.

 3. LECHITA Z WYSPY pisze:

  Kocioł jak zwykle co roku prezentował się dobrze a czasem nawet bardzo dobrze.
  Brawo i tak trzymać.
  A z innej beczki.Lech za zeszły sezon przytulił prawie 4 mln euro z praw telewizyjnych i innych bonusów.
  Skasował do tego 1,5 mln euro za Dilavera,trzyma w skarpecie kasę za Tetteha jakieś 0,7 mln euro.Sprzedal za 250 tyś euro wychowanka do Wisly.
  Razem to daje prawie 6,5 mln euro.Pytanie?
  Gdzie są transfery przychodzące do Lecha!!!!????
  Miały być transfery za milion euro albo i więcej jak stwierdził pan Klimczak w liga plus ekstra nie tak dawno jeszcze.
  Widać teraz że pamięć zawsze bywa wybiurcza i że nie zawsze pamięta się o tym co się mówiło albo po prostu nie chce się o tym pamiętać.
  Pisze o tym bo właśnie teraz przydałyby się jakieś spektakularne transfery,żeby poprawić sytuację w klubie,żeby poprawić humory nam kibicom i żeby przywrócić wiarę i nadzieję w ten zarząd i w ten klub że idzie w końcu lepsze jutro.
  Ale obawiam się że to są tylko pobożne życzenia i że dalej przyjdzie nam żyć nadzieja.
  Pozdro

 4. Gołąb pisze:

  Plus za lojalność ale jednak kurde mógł już podpisać , piłkarze Barcy podpisuja koszulki Realu i na odwrót pokazuje to klasę piłkarza

  • Glos pisze:

   Mylisz sie, klase pokazal wlasnie przez to ze nie podpisal. Widac ze to Lechita a nie jakies „cos”tam. Widac ze Ty zgodzisz sie na kazde kurestwo bo to pokazuje klase.

  • kocianJanTratatam pisze:

   szmat się nie tyka – i to jest klasa

  • Siódmy majster pisze:

   @Gołąb-no sorki ,że to napiszę ale leć srać na inny dach.Najlepiej gdzieś w wielkiej wsi nad Wisłą.

 5. klaus pisze:

  Uważam, że nasz kocioł ma potencjał, który nie jest wykorzystany. 7egia tu przyjeżdża i jest głośniejsza.Klima musi zmienić repertuar bo wiele naszych piosenek jest muląca

  • kocianJanTratatam pisze:

   Przy takich nastrojach jak na ostatnim meczu trudno jest normalnie dopingować. Niestety faktem jest, że ilość decybeli i jakość dopingu z roku na rok jest in minus.