Latem pisz więcej

Letnia przerwa w rozgrywkach, która jest teraz dużo dłuższa od zimowej trwa obecnie w najlepsze. Mimo przerwy pomiędzy sezonem 2017/2018 a 2018/2019 dyskusje internautów m.in. w „Śmietniku Kibica” często są bardzo rozbudowane. Od razu widać, że wielu z Was mimo frajerskich zeszłych rozgrywek w wykonaniu Kolejorza żyje losami klubu 24 godziny na dobę. Swoich przemyśleń wcale nie musicie pisać tylko w śmietniku czy w komentarzach do artykułów na tej witrynie.


W przerwie letniej, czyli w tzw. „sezonie ogórkowym” czekamy na Wasze najlepsze oraz najciekawsze teksty, które mogą pojawić się na łamach KKSLECH.com. Każdy z kibiców, który umie pisać, chce to robić i ma coś ciekawego do przekazania innym kibicom Lecha Poznań w sposób obszerny i ciekawy (także kontrowersyjnego) ma drogę otwartą do tego, by jego tekst przeczytało nawet kilkanaście tysięcy ludzi. Czasem nie trzeba dodawać wpisu na przysłowie pół strony w „Śmietniku Kibica”. Czasem wystarczy jeszcze trochę rozwinąć swoją myśl, odpowiednio ją zredagować i przesłać do nas w formie felietonu.

Sytuacja wokół Lecha Poznań na pewno inspiruje do wyrażenia swojego zdania do czego wszystkich kibiców zachęcamy. Kolejny raz przypominamy, że wszystko co chcecie wykrzyczeć możecie przecież zrobić tutaj i nie musicie tego robić wcale w Śmietniku czy w komentarzu do jakiegoś naszego artykułu. Możecie to cały czas robić na stronie głównej. Tematyka Waszych felietonów jest dowolna. Od sytuacji w klubie, przez postawę poszczególnych piłkarzy do jeszcze innych spraw, które Was drażnią, ciekawią bądź radują.

Czego oczekujemy przy wysłaniu felietonu? Przede wszystkim własnoręcznie napisanych artykułów. Również na tematy, które nie były ostatnio poruszane przez nas na KKSLECH.com, teksty o odpowiednio dużej liczbie znaków oraz bez literówek czy błędów ortograficznych. Jednocześnie pod każdym z nich prosimy wpisać swój nick, którym posługujecie się komentując na KKSLECH.com. Kto nie bierze udziału w dyskusji na łamach witryny, a ma coś sensownego do przekazania co zainteresuje inne osoby oczywiście również może wysyłać do nas felietony na tematy wokół Kolejorza.

Latem w ciągu miesiąca jesteśmy w stanie publikować nawet kilka Waszych tekstów. KKSLECH.com daje możliwość wyrażenia Waszego zdania na rozmaite tematy w rozmaity sposób, dlatego ton felietonów jest dowolny. Ważne byście pisali i nadsyłali do nas coś co zainteresuje innych kibiców. W śmietniku nie brakuje ciekawych spostrzeżeń, które rozwijają dyskusje, a Wasz felieton na stronie głównej KKSLECH.com także może zainteresować inne osoby zainteresowane losami klubu. KKSLECH.com to świetne miejsce, żeby dotrzeć do bardzo dużej liczby osób i poznać zdanie na temat swojego tekstu poprzez komentarze. Kto chce niech pisze i w przyszłości pamięta o możliwości zaprezentowania tutaj swojego tekstu. Prosimy jednak o teksty na tyle długie, aby przyciągały uwagę.

Artykuły można wysyłać na adres e-mail: redakcja@kkslech.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <13 komentarzy

 1. 123 pisze:

  dalij kiedy bedooo procenty transferow uaktualnione bo nerwowo odswieżam strone co chwilke

  • F@n pisze:

   Już nigdy. Gramy tym co mamy.

  • J5 pisze:

   Po co te procenty? Można przecież łatwo sobie wyobrazić, kto tutaj trafi. Może to być jakiś naprawdę dobry pilkarz, ale pewnie w tym momencie leczący kontuzję zerwania więzadeł lub coś podobnego. Może to być pilkarz którego sława już przeminęła, ale właśnie kończy się jego umowa i jest za darmo. Również może to być pilkarz młody, niby perspektywiczny, ale jakiś jego podrzędny klub chętnie go wypożyczy, byleby upchnąć go jakimś frajerom. Generalnie najważniejsze jest to, aby piłkarz przymierzany do Lecha był tani, a najlepiej darmowy, tak aby w żadnym wypadku nie uszczuplić 100 milionowego budżetu, i nie powodować zagrożenia dla ukochanych slupków naszego skąpego zarządu

  • Pan Tehu pisze:

   Przyjdą:
   Messi – 0,00001%
   Ronaldo-0,00001%
   Lewandowski(powrót z zagranicznej tułaczki )-0,00001%
   Odejdą :
   Każdy za którego ktoś wyłoży pińć złotych?

  • Siódmy majster pisze:

   @Pan Tehu-zadałem sobie trud i wyliczyłem ile to jest jedna milionowa część procenta.To jest jedna szansa na 100 milionów,że ktos z tej trójki do nas przyjdzie.I parafrazując radość Lloyda z filmu „GŁUPI I GŁUPSZY” pytającego o szanse na miłość pięknej kobiety zakrzyknę -CZYLI JEDNAK SĄ SZANSE !!!!!

  • Robert pisze:

   Siódmy Ty to jesteś aparat tej 🙂

  • Pan Tehu pisze:

   Nie życzę im źle,ale jeśli przytrafi się ktoremuś kontuzja i będzie się chciał „odbudować” to Lech zapewne przystąpi do negocjacji? ,więc SZANSE SĄ!!!

 2. Robert pisze:

  Wiem, że dział nieodpowiedni, ale zapytam. Wie ktoś może ile prawdy jest w negocjacjach o ponowne wypożyczenie Kojlic’ia?

  • Andy pisze:

   Jeśli klub pisze na stronie, że decyzja zostanie dopiero podjęta, to jakieś rozmowy muszą się toczyć.

 3. Lechita z Lublina pisze:

  Czy tylko ja uważam że przyjście Cywki to ogólny zakres transferowy Rutkich? 😉 ;p

 4. pati pisze:

  No cóż po odpowiedziach moderatora Lecha że przecież nie było blamażu ,przeszliśmy 2 rundy LE,że w lidze najlepszy start od lat,po co nowy obrońca mimo braków, po co bramkarz z prawdziwego zdarzenia skoro Legia jeszcze gorzej wypada ,ten minimalizm przeraża gdzie stosowanie się do haseł ,czy tylko trener ma charyzmę i chęci a bogacze z zarządu na wakacjach jeszcze

 5. kibic. pisze:

  Problemem Lecha od 3 lat jest przygotowanie fizyczne zespołu . Drużyna jest bardzo słabo przygotowana szybkościowo , brak dobrego startu do piłki oraz zwrotności . Prawie wszystkie pojedynki o górne piłki są przegrywane a do tego drużyna gra wrzesz do tyłu i tak cały czas . tak grało się 20 lat temu. Dopóki Lech nie pozbędzie się ludzi od przygotowania fizycznego nic dobrego z tej drużyny nie będzie. czas zatrudnić dobrych fachowców.