Tłumy kibiców na Bułgarskiej (FOTO)

Ubiegły sezon 2017/2018 był dla Lecha Poznań jednym z najlepszych od wielu, wielu lat pod względem frekwencji przy Bułgarskiej. 22 spotkania na Inea Stadionie oglądało średnio 21221 kibiców, a ten wynik byłby jeszcze lepszy gdyby nie choćby lutowy bój ze Śląskiem Wrocław toczący się w kilkunastostopniowym mrozie, który zgromadził na trybunach nieco ponad 4 tysiące osób.


Trybuny to jedna z głównych rzeczy na którą zwracamy uwagę w trakcie każdego sezonu. Podczas rozgrywek 2017/2018 wykonaliśmy setki zdjęć stadionu przed i w trakcie meczów Lecha rozgrywanych w Poznaniu. Podczas 22 domowych spotkań Kolejorza na Bułgarskiej działo się naprawdę dużo z efektownymi oprawami przedstawionymi przez kibiców na czele. Wszystko co najlepsze w sezonie 2017/2018 podczas meczów Lecha Poznań przy Bułgarskiej przypominamy poniżej.

Autorzy zdjęć: Dawid Ćmielewski/Krzysztof Krause/Robert Balcerzak/Marcin Kołakowski

null

null
null

null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null

null
null
null
null
null
null

null
null
null
null
null

null
null
null
null
null

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <4 komentarze

 1. Ltsk pisze:

  Jak to mówią fajnie było ale się skończyło

 2. Kibol pisze:

  Gdy juz wszystko wracalo do normy to znowu pilkarzyki na czele z dwoma panami wszystko rozjebali.I znowu beda latami budowac zaufanie.No,ale nigdy sie nie poddadza.Ach szkoda slow.

 3. Piknik pisze:

  Czas na nowy sezon z nowym trenerem i z taką moją kibicowską nadzieją troche z pogranicza naiwności kibica, że jednak działacze , sztab szkoleniowy ,oraz przede wszystkim piłkarze odbudują zaufanie do tej drużyny. Okres pana trenera Bjelicy to czas wielkich niestety utraconych nadzieji,no cóż nie pierwszy i pewnie nie ostatni ciężki sezon.

 4. inowroclawianin pisze:

  To teraz dla odmiany będzie najgorsza frekwencja od wielu wielu wielu lat..