Juniorzy starsi zostali mistrzami na oczach pierwszego zespołu (70 zdjęć)

W środowym i rewanżowym meczu Centralnej Ligi Juniorów Starszych sezonu 2017/2018, zespół Lecha Poznań do lat 19 po raz 2 wygrał z Cracovią Kraków 2:0 pieczętując tym samym zdobycie Mistrzostwa Polski Juniorów Starszych U-19. Podopieczni Krzysztofa Kołodzieja osiągnęli wielki sukces na oczach zawodników pierwszej drużyny Kolejorza, którzy wczoraj przyjechali do Wronek.


Na Stadionie Leśnym zjawiła się cała drużyna Lecha Poznań przygotowująca się obecnie do nowego sezonu w Opalenicy. Po zdobyciu tytułu Mistrza Polski przez juniorów starszych na murawie sukcesu młodym lechitom pogratulowali zawodnicy z pierwszego zespołu wraz z trenerem Ivanem Djurdjeviciem. We Wronkach pojawili się również prezesi klubu, Karol Klimczak oraz Piotr Rutkowski.

Środowy rewanż z Cracovią Kraków z trybun obejrzało kilkaset osób. Oprócz prezesów Kolejorza i pierwszego zespołu na mecz przybył m.in. opiekun „Pasów”, Michał Probierz oraz zawodnicy innych ekstraklasowych drużyn przebywających obecnie we Wronkach na obozie przygotowawczym. Po zwycięstwie nad Cracovią na murawie odbyła się mistrzowska feta juniorów starszych Lecha Poznań, którzy jesienią będą reprezentowali Polskę w Młodzieżowej Lidze Mistrzów.

Zapraszamy do obejrzenia 70 zdjęć z mistrzowskiej fety Lecha Poznań autorstwa naszego serwisowego fotografa.

Mistrz, Mistrz Kolejorz!


Autor zdjęć: Krzysztof Krause

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 9

 1. krys pisze:

  Dobrze Ivan zrobił że zabrał pierwszą drużynę na mecz i fetę: niech się chłopaki uczą jak zdobywać trofea :) Gratulacje

 2. RobertLech!!! pisze:

  Tak się zdobywa trofea, z silną Cracovią, na luzie 4:0 – widzicie pizdeczki z 1 zespołu, jak się gra po presją i z wyrachowaniem, młodzi pokazali, że buty możecie im czyścić pod względem mentalnym.

 3. JR (od 1991 r.) pisze:

  Życzę Młodym wielu Mistrzostw Polski i gry w LM w barwach Kolejorza! Pięknej kariery chłopaki!

 4. Bart pisze:

  Ciekawe jak młodzi wypadną w młodzieżowej lidze mistrzów na tle lepszych klubów. To będzie dobry wyznacznik tego na jakim poziomie w rzeczywistości jest lechowe szkolenie.

  • tomasz1973 pisze:

   zależy, czy na mecze w MLM będą przesuwani dla wzmocnienia ci, którzy od nowego sezonu będą grać w II zespole, a wiekowo załapią się na juniora.

 5. andi pisze:

  tomasz1973…wydaje się to naturalne, nawet, i z rezerw, jak i z pierwszego zespołu. W nim pewno, i Sobol, Pleśnierowicz czy inni. Nie od razu, za pewnie, znajdą się w pierwszym składzie. A dla Nich, i Lecha, to ważne mecze. Przetestowane zostaną, i sposoby trenowania, jak i ich talent.

 6. sp pisze:

  Fajnie trafić by było w MLM na takie zespoły jak Ajax, Benifika Dinamo, Basel co szkolą młodzież

 7. Byly pisze:

  Gratuluję wyniku i dobrego samopoczucia. Z tym poziomem kształcenia cofamy się do lat 70-tych ubiegłego wieku.