Jutro pierwszy sparing

W sobotę, 23 czerwca, o godzinie 10:00 na stadionie w Opalenicy, piłkarze Lecha Poznań rozegrają pierwszy mecz towarzyski podczas letnich przygotowań do nowego sezonu 2018/2019. Pierwszy od 4 lat towarzyski mecz z beniaminkiem I-ligi, Wartą Poznań podsumuje pierwszy tydzień treningów Kolejorza podczas zgrupowania.


Ze względu na wąską kadrę Lecha Poznań w sobotni poranek nie zobaczymy zbyt wielu zawodników na boisku. Kadra pierwszej drużyny składa się z raptem 21 piłkarzy w tym 3 bramkarzy. Nikola Vujadinović nie wystąpi z powodu kontuzji, zatem na środku obrony może być sprawdzany Łukasz Trałka. Ivan Djurdjević powoli chce testować system z 3 stoperami, jednak z drugiej strony przez brak zawodników w środku pola nie ma na razie wykonawców do gry w takim ustawieniu.

Jutro o 10:00 rywalem „niebiesko-białych” będzie beniaminek I-ligi, Warta Poznań, która do zajęć po letnich urlopach wróciła w minioną środę. W ekipie „Warciarzy” nie brakuje byłych lechitów, którzy mogą chcieć pokazać się z jak najlepszej strony. Jeszcze wiosną w zespole „Zielonych” grali Tomasz Dejewski, Radosław Jasiński, Wiktor Patrzykąt, Adrian Cierpka, Robert Janicki, Artur Marciniak, Krystian Sanocki i Bartosz Kalupa, a więc aż 8 piłkarzy z przeszłością w różnych drużynach Kolejorza.

Sobotni sparing na stadionie w Opalenicy będzie otwarty dla kibiców. Mini-raport na żywo z jutrzejszej potyczki będzie można śledzić na KKSLECH.com. Transmisję przeprowadzi też Lech TV. Początek pierwszego od 4 lat towarzyskiego meczu Lecha Poznań z Wartą Poznań jutro o godzinie 10:00 rano.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <6 komentarzy

 1. Sławek pisze:

  Kogoś to obchodzi?

 2. Kolekcjoner pisze:

  Ktoś kazał oglądać Mundial

 3. Robi pisze:

  Gdzie te transfery Rutkowski!!!!

 4. Ostu pisze:

  Z takim zespołem piłkarzy rozpoczyna się marsz po drabinie do LE
  Ciekawy pomysł. Niech żyją szczebla do drabiny !

 5. Bolek pisze:

  W środku pola zagrają Pała i Gała, czyli powtórka od lat…

 6. pat pisze:

  Mimo, że są MŚ codziennie wchodzę na tą stronę łudząc się, że coś lub ktoś mnie miło zaskoczy..tak zaskoczeniem może być to, że nic się nie dzieje /tego mogłem się spodziewać/ zakaz stadionowy zarządowi jest na rękę, nawet się nie odwoływali bo mają to gdzieś i grają na przeczekanie, a perspektywa obejrzenia Lecha na żywo w październiku to też im na rękę bo w większość już zatęskni, a my już będziemy po pucharach,z potencjalną stratą kilku pkt. do lidera w eksraklapie i pewnie jakiś mecz rewanżowy w PP gdzie będziemy grali o być albo nie być.. jeszcze te graffiti rutka, klimy i borowika – dawno czegoś takiego nie było – to jest bardzo przykre!! Zarząd wypiął się na Nas, na barwy i historię..naprawdę jest mi ciężko pisać