Terminy meczów Lecha z Ormianami

UEFA w porozumieniu z klubami ustaliła już dokładne terminy spotkań Lecha Poznań z Gandzasarem Kapan, a także drugiej pary I rundy eliminacyjnej Ligi Europy, która dotyczy Kolejorza, czyli Connah Quay (Walia) – Szachtior Soligorsk (Białoruś). Dwumecze I fazy kwalifikacyjnej odbędą się w dniach 12 – 19 lipca.


Pierwsze spotkanie Lecha Poznań z Gandzasarem Kapan odbędzie się w czwartek, 12 lipca, o godzinie 20:45 przy Bułgarskiej. Decyzją wojewody stadion będzie tego dnia zamknięty dla kibiców. Klub mógł na I rundę eliminacyjną Ligi Europy zgłosić inny obiekt, ale nie skorzystał z takiej możliwości.

Rewanż z Ormianami odbędzie się tydzień później w czwartek, 19 lipca, o godzinie 17:00 czasu polskiego, czyli o 21:00 czasu lokalnego. Rewanżowy pojedynek Gandzasar Kapan – Lech Poznań zostanie rozegrany na stadionie Republikańskim w Erywanie, który jest domowym obiektem Gandzasaru w lidze, a także stadionem narodowym w Armenii.

Zwycięzca tej pary w II fazie kwalifikacyjnej Ligi Europy zmierzy się z Connah Quay lub z Szachtiorem Soligorsk. Pierwsze starcie odbędzie się w Walii dnia 12 lipca o 19:00, natomiast rewanż na Białorusi tydzień później o godzinie 19:00.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Komentarz

  1. Pawelinho pisze:

    Ciekawe, która telewizja pokaże rewanż bo jak na razie wiadomo, że pierwsze spotkanie pokaże Polsat Sport.