Gandzasar już w Poznaniu

Za kilkadziesiąt godzin przy pustych trybunach stadionu Miejskiego mieszczącego się przy ulicy Bułgarskiej, piłkarze Lecha Poznań zagrają u siebie z Gandzasarem Kapan. Zdobywca Pucharu Armenii i trzecia drużyna ormiańskiej ekstraklasy od paru godzin jest już w stolicy Wielkopolski mogąc ze spokojem przygotować się do czwartkowej potyczki z Kolejorzem.


Gandzasar Kapan w podróż do Polski udał się dziś przed godziną 5:00 rano. Rywal Kolejorza samolotem linii LOT wczesnym rankiem poleciał z Erywania do Warszawy. Tam Ormianie przesiedli się w inny samolot LOT-u i po 11:00 pojawili się na poznańskiej Ławicy skąd już autokarem udali się do hotelu Novotel.

Gandzasar zgłosił do Ligi Europy tylko 22 piłkarzy. Na liście nie ma Isaaka Bamby, który wiosną regularnie grał na lewej pomocy, a który latem w sparingach już nie występował. Zgłoszony jest za to m.in. jeden z najnowszych nabytków ekipy z Kapan prawy obrońca z Białorusi, Aleksandr Sverchinski grający ostatnio w FK Mińsk.

Ormianie wcześniej przylatując do Polski mają czas na przestawienie się do innej strefy czasowej czy do poznania naszego miasta. W środę wieczorem goście zawitają już na Bułgarską. O godzinie 18:00 na głównej płycie swój ostatni trening przed czwartkowym meczem odbędzie drużyna Lecha. Zespół Gandzasaru będzie ćwiczył 2 godziny później. Wcześniej odbędą się konferencje prasowe przedstawicieli obu klubów.

Bukmacherzy w roli zdecydowanego faworyta do wygranej upatrują podopiecznych Ivana Djurdjevicia. Kurs na triumf Kolejorza waha się między 1.10 a 1.15, natomiast kurs na zwycięstwo Gandzasaru Kapan od 13.00 do 18.00. Spotkanie pokaże stacja Polsat Sport. Z tradycyjnym przedmeczowym i meczowym raportem NA ŻYWO! z Bułgarskiej ruszymy w czwartek już o 19:15. Z kolei w środę od 17:30 nie zabraknie tekstowo-fotograficznych relacji z dnia przedmeczowego.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 6

 1. Stendi pisze:

  No to zaczynamy

 2. niewojnie pisze:

  Niech szmoc będzie z nami

 3. J5 pisze:

  No nareszcie

 4. Rafal82 pisze:

  Gdzieś będzie można zobaczyć mecz?