W sobotę prezentacja zespołu

W sobotę, 14 lipca, o godzinie 13:00 w Strefie Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się prezentacja pierwszego zespołu Lecha Poznań przed nowym sezonem 2018/2019. Oprócz prezentacji zawodników za 3 dni na kibiców Kolejorza, którzy przyjdą do Strefy czeka kilka atrakcji przygotowywanych przez klub.


W sobotę na Targach pojawi się sztab szkoleniowy z Ivanem Djurdjeviciem na czele oraz 25 piłkarzy, którzy w tej chwili znajdują się w kadrze pierwszego zespołu Lecha Poznań. Zobaczenie nowych zawodników nie będzie tym razem większą atrakcją dla kibiców. Kibice zobaczą tylko Pedro Tibę, Tomasz Cywkę z Wisły, dwóch graczy z III-ligi oraz Pawła Tomczyka, który wrócił z wypożyczenia.

Większą atrakcją od zobaczenia paru nowych piłkarzy czy graczy, którzy zawalili zeszły sezon będzie możliwość zobaczenia z bliska nowej meczowej koszulki Lecha Poznań firmy Macron. W sobotę na Targach pojawi się też Orkiestra Dęta Chludowo, bębniarze z Drum Work czy dziewczyny z Kolejorz Girls.

Na sam koniec sobotniej imprezy każdy kibic, który przybędzie na prezentację Kolejorza będzie mógł otrzymać autograf od danego zawodnika m.in. na fankarcie czy zrobić sobie z nim zdjęcie. Prezentacja odbędzie się w sobotę, 14 lipca, o godzinie 13:00 w Strefie Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Udział w sobotniej imprezie jest bezpłatny.

Po prezentacji Lecha Poznań przed sezonem 2018/2019 w Strefie Kibica będzie można obejrzeć mecz o 3. miejsce Mistrzostw Świata w Rosji. Warto dodać, że w sobotę wejście na Targi będzie możliwe tylko od ulicy Bukowskiej. Te od Głogowskiej będzie nieczynne.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <53 komentarze

 1. Chopok z glownej pisze:

  Niech sobie rutek prezentacje tych nieudaczników z zeszłego sezonu w dupe wsadzi! Już zapomnieliśmy co ten sam skład odpierdolil w zeszłym sezonie?!!

 2. luck pisze:

  Te same gęby co w zeszłym roku – co tu prezentować? Same koszulki można by wywiesić, bo nowe wzory, a koszty by Gargamel ściął w Excelu, bo pewnie za darmo nikt im strefy kibica nie wynajmie. Nie musieli by się wtedy o kilka euro targować, gdyby chcieli jednak kogoś kupić.

  • Kuba pisze:

   @luck
   Jakieś konkretne źródło z informacją na temat tego targowania o kilka euro mógłbyś przytoczyć?

  • luck pisze:

   Redakcja nie raz już pisała, choćby przy de Marco.

 3. Max Gniezno pisze:

  Wejście na prezentację darmo ???!!!
  Przecież to czysta rozrzutność. Wstęp powinien być biletowany. Myślę że przy nowych transferach gdyby zrobili ceny koło 100 zł to by zjawiło się parę tysięcy wiary a tak to będą takie tłumy że ja na pewno odpuszczam.

 4. Malaka pisze:

  Rutkowski bardziej powinien zastanowić się jak ich ukryć a nie prezentować ten śmieszny zespolik tych samych śmiesznych kopacz z poprzedniego sezonu. Ta prezentacja ma wkurwic nas jeszcze bardziej? Bo nie pojmuje tego jaki inny ma sens?

 5. Sławek pisze:

  Kogo to kurwa obchodzi .

 6. AntyLeg pisze:

  A kogo oni kurwa chcą nam zaprezentować? Pytam:)

 7. Marcin pisze:

  Nieudaczników!Szkoda tylko tej młodziezy.

 8. Druzgotic pisze:

  Te same gęby prezentować? Raczej powinni się spalić że wstydu a nie prezentowac

 9. olos77 pisze:

  Niech tam idzie rodzina Rutkowskich i Gargamela,ja nie mam ochoty oglądać nieudaczników

 10. zwykły70 pisze:

  Panowie wiadomo ,że przyjdą dzieciaki , aby dostać autograf lub zrobić selfika;)

 11. piotr06 pisze:

  Może w końcu się dowiemy czy idziemy na tego majstra czy nie.

 12. Al pisze:

  Większość komentarzy tutaj piszą nieprzychylni Lechowi, nie piszę kibice bo byłaby to przesada. Osoby te potępiają wszystko co się dzieje w naszym klubie. Mają satysfakcję że mogą czegokolwiek się doczepić. Tacy życiowi frustraci .

 13. Złapołptoka pisze:

  Ja nie idę.

 14. Niepyra pisze:

  Lech Poznań może doskonale obejść się bez frustratów, plujących na klub, przy byle okazji, nazywających siebie kibolami. Kiedy idę na mecz i widzę tabuny podpitych kiboli, to jedynie o czym marzę to to, aby wreszcie ktoś w klubie i w Poznaniu dopomógł tym ludziom znależć swoje, godne miejsce w życiu. I aby pozbyli się nienawiści do innych ludzi. I aby nie brudzili we własne gniazdo.

 15. Didavi pisze:

  Piłkarze przyjadą, a na miejscu nikogo. To mogłoby zrobić wrażenie i odbić się szerokim echem w kraju. Niestety z uwagi na dzieci, które przyjdą z rodzicami jest to nierealne.

 16. JR (od 1991 r.) pisze:

  A ja odcinam się od wronieckich, ale nie odcinam się od Klubu. Nie będę nazywał nieudacznikami zawodników, którym kibicuje. Jeśli ktoś nie potrafi oddzielic tych dwóch spraw to jego problem. I nawet ewentualny bojkot nie byłby aktem wrogości wobec Kolejorza!

  • Grimmy pisze:

   Świetnie napisane. Zresztą, jak zawsze.

  • Ostu pisze:

   Jak ich tyłu tutaj​ piszących nazywa nieudacznikiem to… Uwierzą w to i dopiero będzie albo postanowią „zarobić” na swoją opinię i wtedy będzie wesoło. A jak my jesteśmy wkurwienie na zarząd i na nich, a oni na zarząd i na klub… A może i na nas i jeszcze zarząd ma na nas wyjebane to co ? Wszystko w gruzy i Wszystko od nowa ?! Ja się naprawdę obawiam przyszłości

  • sławek pisze:

   Nie będę nazywał nieudacznikami zawodników . Czyli jak ci plują w twarz to udajesz że pada deszcz .

  • JR (od 1991 r.) pisze:

   Albo nieudacznicy albo celowi sabotazysci. Trzeba się na coś zdecydować. Bo albo przegrali sezon swoją słabością, fizyczną, mentalna czy taktyczna, albo dali ciała celowo, bo za mało się im płaci lub woleli Bjelice. O przyczynach rozmawialismy, jedni byli za słabi (Gajos, Majewski), inni zaliczyli zjazd (Jevtic). Nie było zespołu, nie było lidera, nie było taktyki. Nie mozna wszystkich karać za te porazke. Obecnie jesli ogloszono bojkot to trzeba go zastosowac, ale z bolem serca. I mnie serce boli, ale nie powiem, że mam to wszystko w dupie.

 17. Kumoter pisze:

  Ta z rozmachem organizowana prezentacja dowodzi niezbicie jednego: zarządzający klubem żyją w alternatywnej rzeczywistości, gdzie w słowie sukces mieści się zupełnie inna „zawartość” niźli normalnemu człowiekowi się zdaje. Ci ludzie wypierają pewne rzeczy że swej świadomości. Oni są niereformowalni. Co tam… psy szczekają, karawana jedzie dalej…

 18. kk pisze:

  Po jaki chuj wy się tu udzielacie? Mówię o tych obroncach pilkarzykow, i zarządu. Na prezentację wypierdalac!!!

 19. stowoda pisze:

  Przykro czytać komentarze ” rodem z Onetu”. Sami frustraci. Nie chcesz iść nie idż chcesz kibicować innej drużynie… nikt nie zmusza do miłości do Kolejorza. Nie musicie całować herbu Lecha. Psy szczekają a karawana i tak idzie dalej….pieski to do was.

  • Malaka pisze:

   Tej, kmiotku chętnie bym cie spotkał i wtedy sprawdzilibysmy kto by szczekal:). Wypierdalaj lizać dupe na prezentację a nie tutaj gowniorzu . Ty widziałeś kiedykolwiek prawdziwego Kolejorza? Chuj widziałeś! Wychowana na porażkach i upokorzeniach psino

  • Pawel pisze:

   Wyjazd do wronieckiego lasy pachołku amicondy.

 20. Chopok z glownej pisze:

  Teee stowoda!!! Zaraz ci kutasino pojadę od piesków. Tak ci majty stroje dzieciaki że smoczek polkniesz

 21. 777 pisze:

  Będzie mizeria bo amicostwory atakują. Jedno mnie ciekawi czy Ivan jest pewny swoich umiejętności czy jest po prostu delikatnie rzecz ujmując naiwny.

 22. inowroclawianin pisze:

  Prezentacja?! A kogo oni chcą zaprezentować? Jednego zawodnika, który nawet okresu przygotowawczego nie przepracował z Lechem?! I jeszcze prawdopodobnie celowo wybrali tą strefę kibica na Targach, żeby nie było zbyt pusto…. Dawać transfery do Kolejorza!

 23. Pawel pisze:

  Czy redakcja może zbanować pracowników zarządu pokroju Niepyra, Al, WW, stowoda? Przecież ci ludzie biorą kasę od Rutków za skłócanie kibiców!

  • stowoda pisze:

   Zbanować za inne myślenie? Winszuję ” oficjalnego” poglądu na rzeczywistość. Wypisz się chłopie wreszcie z partii. Inni dawno to zrobili.

  • WW pisze:

   gdybym miał tak zryty łeb, to kazałbym go uciąć i w szyję nasrać.

  • luck pisze:

   WW inwektywami rzuca! Nie może być! Niedawno mnie pouczał, a teraz sam to robi. Tępak wroniecki zabrał głos.

  • Pawel pisze:

   stowoda
   Nie pajacu wroniecki – zbanować cię, żebyś za naszą kasę nie szerzył wrogiej Kolejorzowi propagandy.

   WW
   Ba kolana psie i do laski Rutka przystąpić!

 24. Marcin pisze:

  Kopacze a nie piłkarze!

 25. Piesek pisze:

  Hau hau hau

 26. Tadeo pisze:

  Jakie przedstawienie drużyny? Tych nieudaczników z małymi wyjątkami każdy zna i zapamięta zakonczony kompromitacją sezon.Ja jednak będę i zachęcam również pozostałych kibiców do uczestnictwa, żeby wyrazić kolejny raz swoje niezadowolenie wobec zarzadu , ich polityki klubu , i transferami.

 27. fish pisze:

  odbylo sie spotkanie z wrona?czy nie?