W cieniu gry co 3-4 dni. Trzynaście! KKSLECH.com ma 13 lat

W cieniu walki Lecha Poznań w Lidze Europy oraz gry w LOTTO Ekstraklasie znaleźliśmy chwilę czasu, aby poinformować głównie stałych użytkowników tego serwisu o pewnym istotnym wydarzeniu. Otóż KKSLECH.com dzisiaj, czyli 26 lipca w okolicach godziny 17:00 skończy 13 lat i rozpocznie kolejny rok najbliżej Kolejorza jak tylko się da. To już 13 lat mocnego projektu, który początkowo był tylko luźną zabawą praz czymś stworzonym sobie dla przysłowiowych jaj. Skończyło się jak się skończyło z czego po tylu sezonach jesteśmy bardzo dumni. Także z Was, naszych użytkowników bez których nie byłoby KKSLECH.com.


>> O KKSLECH.com (początki, historia, liczby, informacje)

KKSLECH.com powstało praktycznie z niczego, od zera, za sprawą tworzenia z pasją przebijało się przez różne konkurencje, których teraz nie ma. Nie chcemy chwalić się, jak wiele udało nam się zrobić i zamęczać Was opowieściami w dniu ważnego meczu z Szachtiorem Soligorsk w którym mamy nadzieję na chociaż bramkowy remis.

W dniu 13. rocznicy powstania KKSLECH.com nie będzie opisywania jak to wiele udało się zrobić od zera. Jako grupa, która co jakiś czas mimo wszystko się zmienia nie lubimy pychy, twardo stąpamy na ziemi, wiemy co mamy dalej zrobić i jaki jest cel. Jak wygląda KKSLECH.com pod względem treści każdy widzi. Każdy widzi plusy, minusy nad którymi pracujemy, mocne strony i każdy, kto tutaj siedzi wie co i jak wygląda. Nie będziemy się więc rozpisywać o początkach tej witryny, historii czy o liczbach. Kto chciałby dowiedzieć się o KKSLECH.com więcej może sobie poczytać -> TUTAJ. W tym dziale jest wszystko co potrzebne. Dziś po prostu chcemy Was skromnie poinformować o 13-leciu jedynego już właściwie nieoficjalnego serwisu Lecha Poznań oraz jednego z większych nieoficjalnych portali klubów Ekstraklasy, a także krótko podziękować tym, którzy na to zasługują.

Z okazji 13 urodzin pragniemy podziękować wszystkim stałym, starym jak i tym nowym użytkownikom za bycie z nami każdego dnia. W ciągu 13 lat udało nam się zbudować coś wielkiego od podstaw, a my wraz z Wami cały czas budujemy siłę KKSLECH.com robiąc wszystko, aby każdego dnia, a zwłaszcza podczas meczów Lecha Poznań co 3-4 dni ta witryna tętniła życiem przez 24 godziny na dobę. Zdajemy sobie sprawę, że często nie zgadzacie się z różnymi opiniami bądź rzeczami co jest w pełni normalne. Gdyby wszyscy ze sobą się zgadzali, to dyskusja kogokolwiek z kimkolwiek nie miałaby sensu. Bardzo nas cieszy, że użytkownikami tej witryny są ludzie w różnym wieku z różnym doświadczeniem kibicowskim. To właśnie użytkownicy tej witryny są największym skarbem KKSLECH.com co przy okazji 13 urodzin kolejny rok z rzędu podkreślamy. Jednocześnie wykorzystując dzisiejszą chwilę pragniemy złożyć podziękowania wszystkim osobom, które przez tych pięknych 13 minionych lat w różnym stopniu dołożyły swoją „cegiełkę” w rozwój serwisu KKSLECH.com.

W 2018 roku kolejny już sezon serwis KKSLECH.com jest tak naprawdę jedynym nieoficjalnym serwisem Lecha Poznań. W pełni niezależnym, prezentującym w rozmaity sposób opinie dotyczące różnych spraw związanych z Kolejorzem. Samo KKSLECH.com przez wiele postronnych osób czy obserwatorów niemających zwykle styczności z mediami jest oceniane jako serwis będący idealnym uzupełnieniem oficjalnej strony Lecha Poznań z czego oczywiście bardzo się cieszymy. 13 lat pozwoliło naszej, dość wiekowej już grupie wspierającej Kolejorza nawet od ponad 40 lat nie tylko rozwinąć KKSLECH.com, ale również jeszcze lepiej dostać się do świata Kolejorza, poznać go, a także nauczyć się 200-procentowego profesjonalizmu, systematyczności, pracowitości, odpowiedzialności oraz kompetencji.

Wielu ludzi traktuje nasz serwis jako stronę oficjalną klubu, która szybkością działania informuje o wielu rzeczach szybciej niż sam klub. To bardzo miłe i przy okazji motywujące byśmy w miarę naszych skromnych możliwości stali się jeszcze lepsi. Cały czas mimo czasem różnicy zdań współpracujemy z Lechem Poznań chcąc iść do przodu opisując jego sukcesy zamiast przeżywać wstyd, którego niestety regularnie nam dostarcza i wokół którego jako kibice nie możemy przechodzić obojętnie. 13 lat to cudowny jubileusz, coś pięknego, ale coś co motywuje. Coś co napędza, więc czas na kolejne kroki naprzód. Wraz z Wami użytkownikami nadal chcemy się rozwijać oraz jednoczyć kibiców. Potrzebujemy do tego też funduszy, dlatego kto chce może raz dziennie i codziennie korzystać z zamieszczonych tutaj reklam. To pozwoli nam zatrudniać choćby więcej moderatorów, którzy przy licznych dyskusjach są bardzo potrzebni. W grudniu 2015 doszliśmy do wniosku, że przy tych ograniczeniach finansowych/personalnych już mocniej się nie rozwiniemy. Że już wszystko wymyśliliśmy i nic więcej nie da się zrobić. Błąd. Jak pokazał 2016 czy 2017 rok – dało się zrobić coś nowego i da się w przyszłości wymyślić kolejne unikalne nowości w tym cykle, które przypadają Wam do gustu.

>> O KKSLECH.com (początki, historia, liczby, informacje)

Mimo braku konkurencji nie spoczywamy na laurach. Wiele rzeczy da się jeszcze poprawić, udoskonalić i mimo wielu ograniczeń staramy je polepszać. Dziś rozpoczynamy już kolejny rok pracy budujący wraz z Wami siłę wielkiego KKSLECH.com! Czego nam życzyć? Więcej internautów na stronie po zwycięstwach Lecha a nie tylko po porażkach oraz dłuższej doby o 2 godziny (śmiech), bo czasem trzeba zarywać nocki, by skończyć materiały na kolejny dzień. Siły, wytrwałości, pomysłów, determinacji i zaangażowania na pewno nam nie zabraknie. Teraz wszystko w nogach piłkarzy Lecha Poznań byśmy mogli lepiej pisać o tym zespole co od wielu, wielu miesięcy jest niestety trudnym wyzwaniem. Europejskie puchary, opisywanie rywali, poznawanie ich, analizowanie czy mecze co 3-4 dni są niezbędne abyśmy zrobili kolejny krok naprzód, dlatego wierzymy, że przygoda naszego klubu z Ligą Europy zakończy się najpóźniej 16 a nie już 2 sierpnia, potem Kolejorz długo będzie rywalizował w Pucharze Polski oraz regularnie zbierał punkty w Ekstraklasie.

Nasz klub chcąc się rozwijać potrzebuje sukcesu. Sukcesu najlepiej na krajowym podwórku takiego jak tytuł Mistrza Polski lub Puchar Polski. To + awans do fazy grupowej Ligi Europy sprawi, że Kolejorz zacznie iść w dobrym kierunku, a dzięki temu również my jako KKSLECH.com. Już teraz wiadomo, że ten rok będzie dla nas rekordowy jeśli chodzi o liczbę odsłon. Latem jak zwykle notujemy spory skok odsłon w porównaniu z choćby rundą wiosenną. Ponadto 19 lipca został pobity dobowy rekord odsłon, a czerwiec z lipcem 2018 są rekordowe pod względem liczby oddanych komentarzy przez kibiców biorących chętnie udział w dyskusjach m.in. w „Śmietniku Kibica”. To sprawia, że przynajmniej my jako serwis, jako grupa KKSLECH.com idziemy w dobrym kierunku, przyciągamy swoimi treściami nowych użytkowników, którzy przy okazji odwiedzają nas w ciągu doby nawet po kilkadziesiąt razy. W tym ważnym dla nas dniu informujemy Was, że nigdy nie będzie tutaj płatnych treści czy na siłę wyciągania kasy od innych kibiców w jakikolwiek sposób. Jeśli ktoś chce skorzystać z reklamy na tej witrynie, to nam pomoże, a jeśli nie – okej. Nic się nie stanie. Nie chcemy nawet umieszczać wyskakujących reklam. KKSLECH.com nie jest do zarabiania forsy na Lechu Poznań tylko do rzetelnego informowania kibiców przez innych kibiców o tym, co się dzieje w klubie i to za darmo. Kto chce może nam oczywiście pomagać korzystając z obecnych tutaj reklam. Dla Was codzienny klik to chwila, dla nas jako kibiców poświęcających swój czas wielka pomoc.

Kolejny wzrost odsłon, który zapewne spowoduje nowy rekord w 2018 roku pokazuje, jak wielkie jest Wasze zaufanie do nas w tym do naszych informacji prosto z Lecha Poznań. Raz jeszcze dzięki wszystkim kibicom Lecha Poznań, którzy od lat nas odwiedzają, wspierają i korzystają bezpłatnie z naszych wiadomości. Istniejmy dla Was i dzięki Wam. Jesteście najlepsi!

(grupa KKSLECH.com + moderatorzy)

>> O KKSLECH.com (początki, historia, liczby, informacje)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 99

 1. pat pisze:

  Wszystkiego Najlepszego :)

 2. MW pisze:

  Wszystkiego najlepszego. Sto lat!

 3. Gaduła pisze:

  Sorka za to pytanie ale czy wystarczy że wejdę w jedną z reklam i to wystarczy abyście dostali od nich symboliczny grosik?? Pytam bo czytam ta stronkę szmat czasu, rzadko się udzielam ale jeśli wejście w daną reklamę ma pomóc to mogę to robić codziennie gdyż codziennie czytam posty, no i oczywiście 100 lat,

 4. Młody pisze:

  Wszystkiego najlepszego :) jestem z wami już 9 lat (od 2009 roku) jak tylko zacząłem prace towarzyszycie mi każdego dnia :)
  „cichy użytkownik”

 5. kibic pisze:

  trofeum krajowe jest możliwe, ale awans do grupy LE to chyba jednak zadanie trudne, przy wyższym współczynniku moglibyśmy mieć nadzieję…

 6. Tomek pisze:

  Gratuluję !!! Życzę bycia przy Lechu już zawsze i dziękuję za wasze rzetelne i bardzo przydatne artykuły.

 7. Ziom018 pisze:

  Najlepszy i najbardziej rzetelny portal na świecie!! Życzę dalej ciekawych artykułów!! Super relacji z pięknie wygranych meczów oraz super transferów to pewnie będzie więcej herbatników!! Pozdrawiam całą ekipę!! I niech wszyscy klikają reklamy!!

 8. hester pisze:

  Najlepszego, a przede wszystkim sukcesów Lecha życzę Wam – Redakcji, jak i nam – czytelnikom – kibicom! Wasze zdrówko ;)

 9. robson pisze:

  Wszystkiego Najlepszego Redakcjo!

 10. wolf pisze:

  Najlepszego! Dobra robota!

 11. Leon pisze:

  Od wielu lat regularnie do Was zaglądam, jest to mój główny punkt codziennego przegladu prasy. I chociaż sam się tutaj nie udzielam (jest to chyba mój trzeci wpis) , dziś w tym wyjątkowym dniu życze Wam KKSLECH.COM wszystkiego najlepszego. Dzięki że jesteście

 12. Bronks pisze:

  Super strona. Tak trzymać

 13. 1971 pisze:

  Wszystkiego najlepszego , następnych 13 lat i oby tak dalej .

 14. mati pisze:

  Dzięki za wszystko. Odwiedzam was codziennie (czasami nawet 3-5 razy dziennie)

 15. Moc z Lechem pisze:

  Gratulacje.
  Szkoda tylko że popsuły się relacje z zarzadem i KKS nie ma juz info jako pierwszy, tak jak to było dawniej.

 16. Gr69 pisze:

  Co dziennie czytam Wasze artykuły i komentarze. Mało się udzielam. Ale bardzo fanie piszecie. Dzięki i wszystkiego dobrego. Pozdrawiam z okazji rocznicy. ☺

Dodaj komentarz