Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Michała Probierza oraz opiekuna gospodarzy, Ivana Djurdjevicia na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 2. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019, KKS Lech Poznań – MKS Cracovia Kraków.


Michał Probierz (trener Cracovii):„Ta porażka to kolejny cios dla nas w tym tygodniu. Skoro nie wykorzystuje się karnego na Lechu, to trudno myśleć o punktach. Lech był dziś pewny siebie, lepiej utrzymywał się przy piłce i było widać, że ma za sobą już kilka spotkań. W drugiej połowie chcieliśmy wyczekać Lecha i poszukać swojej szansy, której jednak nie było. Druga bramka dla Lecha już definitywnie zakończyła ten mecz. Porażka to bolesny cios, ale nie załamujemy się. Trzeba uwierzyć w siebie, a my na pewno poczynimy jeszcze jakieś ruchy transferowe, żeby nasz zespół był jeszcze silniejszy.”


Ivan Djurdjević (trener Lecha):”Dzisiejszy mecz zaczęliśmy bardzo dobrze. Byliśmy skoncentrowani i dość szybko wyszliśmy na prowadzenie. W pierwszych 30 minutach widziałem Lecha jakiego chciałbym oglądać zawsze. Później graliśmy trochę gorzej co skutkowało rzutem karnym dla Cracovii przy którym dopisało nam trochę szczęścia. Po przerwie znów graliśmy lepiej, mieliśmy swoje sytuacje, ale byliśmy już trochę zmęczeni. Choć moich piłkarzy łapały skurcze, to nikt nie chciał zmiany i każdy chciał grać, dlatego mam pełne uznanie dla swoich zawodników.”

”Wiadomo jaki jest okres w Lechu. Nie jest łatwo, ale wiemy, że zawodnicy muszą grać lepiej, żeby przekonać do siebie kibiców. Zespół powoli, powoli idzie do przodu. Mamy 6 punktów, zaczęliśmy dobrze, jednak najważniejszy będzie koniec sezonu. Mamy swoje wizje, chcemy się rozwijać pod względem gry. Liczę na każdego piłkarza i chcę, aby każdy dawał z siebie wszystko. Po dzisiejszym meczu jutro mamy wolne. Musimy być w pełni gotowi na czwartkowe spotkanie, które jest teraz najważniejsze.”

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <13 komentarzy

 1. Joe pisze:

  Dzięki za relację, ostatnio jakoś brakowało umieszczania wypowiedzi trenerów po meczach.

 2. niewojnie pisze:

  Fajnie, że Probierz wypowiedział się racjonalnie. To nie jest norma u tego trenera. Djuka mówił o braku potrzeby wzmocnień, a teraz o skurczach i nowych transferach. Miło, że zauważył. A tak w ogóle Panie Trenerze póki co – szacun

 3. GROSZKINS pisze:

  Brawo Panie Trenerze

 4. arek z Dębca pisze:

  Zobaczymy czy zespół się będzie rozwijał i utrzyma poziom na dłużej. Na razie ciężko przewidzieć, bo muszą Lecha zweryfikować silniejsze zespoły. Poza tym szacun dla Djuki, że się nie spalił i widać, że ciężko pracuje i wszystko mocno przeżywa.

 5. Robert pisze:

  No to zaczynamy 🙂
  #InDjukaWeTrust

 6. Tadeusz pisze:

  Trener szacun

 7. Kalisz pisze:

  Szacunek Trenerze!

 8. KOLEJORZ76 pisze:

  Coraz lepiej to wygląda najlepszy mecz w tym sezonie wieże że to dopiero początek drogi Lecha po majstra!!! Hej Lech!!!

 9. Byly pisze:

  Każde 3 punkty- bezcenne, -zwłaszcza wiosną.

 10. aliz pisze:

  Im więcej punktów teraz, tym wiosną będzie lżej. Powolutku coś tam idzie do przodu i może tragedii nie będzie…

 11. Byly pisze:

  Probierz -do widzenia.

 12. Expert pisze:

  Wierzę że Djuka to będzie nasz Zidane. Zagłębie i Lech prowadzą. Co łączy te dwie drużyny ? Mają trenerów którzy dopiero zaczęli trenować. Doświadczenie trenerskie nie jest aż tak istotne jak nam się wydawało

 13. Michu87 pisze:

  Djujka ma wizje ;> nowoczesną głowę zawaloną pomysłami, które chce wprowadzać. ;> Dlatego przy dobrych transferach to wszystko może pójść w dobrym kierunku.