Szachtior i Lech po ostatnim treningu + FOTO (akt.)

Środa, 1 sierpnia jest kolejnym przedmeczowym dniem w europejskich pucharach 2018/2019. Dziś oprócz konferencji prasowych przedstawicieli Lecha Poznań oraz Szachtiora Soligorsk odbyły się ostatnie treningi przed czwartkowym rewanżem w ramach II rundy kwalifikacyjnej piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2018/2019.


Szachtior Soligorsk wyruszył z Mińska do Poznania dziś w okolicach południa. Po 17:00 Białorusini zawitali na stadion, gdzie o 17:45 przedstawiciele rywala wzięli udział w konferencji prasowej. O godzinie 18:00 na głównej płycie obiektu Miejskiego rozpoczął się ostatni trening Szachtiora przed czwartkowym rewanżem, który trwał niecałą godzinę. Sergey Tashuev zabrał do Polski 20 piłkarzy w tym Igora Kuzmenoka, który tydzień temu nie zagrał z powodu urazu.

Kadra Szachtiora Soligorsk na rewanż z Lechem Poznań:

Bramkarze: Andrey Klimovich, Pavel Chesnovsky

Obrońcy: Igor Burko, Igor Kuzmenok, Pavel Rybak, Sergei Matveichik, Maxim Bordachev, Mikhail Shibun

Pomocnicy: Alexander Selyava, Julius Szoke, Roger Canas, Max Ebong, Yuri Kovalev, Sergei Balanovich Patrick Sibomana, Valery Gromyko

Napastnicy: Pyry Soiri, Vitaliy Lisakovich, Elis Bakaj, Denis Laptev

Z kolei o godzinie 19:00 już na jednym z bocznych boisk obiektu Miejskiego mieszczącego się przy ulicy Bułgarskiej 17 swój ostatni trening przed rewanżowym meczem z Szachtiorem Soligorsk odbyli piłkarze Lecha Poznań. Zajęcia toczące się przy zachodzie słońca i bezchmurnym niebie rozpoczęły się od razu od ćwiczeń z piłkami. W treningu udział wzięli rekonwalescenci – Tymoteusz Klupś, Kamil Jóźwiak oraz Paweł Tomczyk. Obecny był też Dioni ćwiczący z drużyną od wczoraj. Hiszpan podobnie jak Nikola Vujadinović jutro jeszcze nie zagra.


Ostatni trening Szachtiora Soligorsk przed rewanżowym meczem z Lechem:

null
null
null
null
null

Ostatni trening Lecha Poznań przed rewanżowym meczem z Szachtiorem:

null
null
null
null
null
null
null

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <