Lechowy Flesz (05-12.08)

Lechowy Flesz to stały cykl informacyjny w którym co weekend w jednym newsie podajemy krótkie informacje dotyczące różnych spraw związanych z Kolejorzem i nie tylko, których normalnie nie publikujemy w innych wiadomościach, a które są ciekawostkami lub informacjami przydatnymi kibicom.


Kolejny mecz w niedzielę

Znany jest już dokładny plan gier Lecha Poznań do wrześniowej przerwy na kadrę. Domowe spotkanie z Piastem zostało zaplanowane na niedzielę, 2 września na godzinę 15:30.

12.08, Lech – Zagłębie S. 18:00
16.08, Lech – Genk 20:15 (LE)
19.08, Lech – Wisła godz. 18:00
26.08, Zagłębie – Lech godz. 18:00
02.09, Lech – Piast godz. 15:30

Były lechita w Jadze

Były bramkarz Kolejorza, Jakub Miszczuk grający ostatnio w Stomilu Olsztyn podpisał umowę z Jagiellonią Białystok. 28-letni już golkiper był w kadrze Kolejorza w sezonie 2012/2013.

Lechici docenieni

Thomas Rogne i Kamil Jóźwiak znaleźli się w jedenastce 3. kolejki według Ekstraklasy SA. Norweg przeciwko Śląskowi rozegrał jeden z lepszych meczów w Kolejorzu, natomiast „Józiu” po wejściu z ławki zaliczył asystę.

Młodzi wystąpili w reprezentacji

Jakub Barański, Filip Borowski, Jerzy Tomal i Filip Wilak z akademii Lecha Poznań otrzymali zaproszenie na zgrupowanie selekcyjne kadry Polski do lat 17, które w dniach 13-17 sierpnia odbędzie się w Zielonce.

Szymek odszedł z Lecha

W tygodniu Szymon Pawłowski rozwiązał swoją umowę z Lechem Poznań i związał się rocznym kontraktem z Zagłębiem Sosnowiec. W ostatnich tygodniach „Szymek” ćwiczył z rezerwami.

Klima wyszedł na wolność

W piątek Klima oraz 2 innych kibiców zatrzymanych po proteście 20 maja w końcu wyszli z aresztu na wolność. Spędzili tam prawie 3 miesiące.

Guma w Canal Plus

W poniedziałek Canal Plus wyemitował materiał z Robertem Gumnym, który cały czas przechodzi rekonwalescencję po zabiegu kolana. Kto nie widział filmik poniżej.

Od poniedziałku zmiany na KKSLECH.com

Wszystkim użytkownikom serwisu przypominamy, że niedziela, 12 sierpnia to ostatni dzień prowadzenia dyskusji z kibicami czy komentowania wiadomości bez posiadania stałego konta. Więcej o zmianach obowiązujących od jutra -> TUTAJ.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 11

 1. arek z Dębca pisze:

  Świetna wiadomość o wyjściu chłopaków z więzienia. 3 miesiące wymazane z życia bez sądu. Za to powinno być odszkodowanie.

 2. Chris65g pisze:

  Szkoda ze z kolejnym pilkarzem zarzad klubu nie potrafil sie rozstac w kulturalny i normalny sposob….

 3. zoto pisze:

  Co do Szymka – dał dużo radości, przez długi czas był siłą napędową Lecha. Ostatnio obniżył loty, jednakże za wszystko co zrobił, za walkę i zaangażowanie z całego serca mu dziękuję.

  mam głęboką nadzieję, że zostanie zaproszony na jeden z meczy i oficjalnie zostanie pożegnany – zasłużył na to!

  • Byly pisze:

   Loty obniżył dawno temu, a bardzo wysokie wynagrodzenie przestał pobierać przed chwilą. Aż tak sentymentalny nie jestem.

  • Miszcz pisze:

   Nie można żyć przeszłością tego piłkarza. Jest słaby więc musiał odejść. Żeby być godnie pożegnanym trzeba być legendą klubu, a on raczej nią nie był. Miał lepsze momenty i gorsze, za te lepsze dziękujemy i tyle powinno wystarczyć.

  • zoto pisze:

   Panowie doskonale zdaje sobie sprawę, że loty obniżył już dawno i legendą klubu nigdy nie był i nie będzie, jednakże szacunek mu się należy – tak samo jak naszym wychowankom.

   Ciągle tylko psioczymy i wyzywamy na zawodników – należy też potrafić docenić za to co ktoś dla Lecha zrobił (doskonale wiem, że dawno). Musimy się nauczyć dziękować z klasą zawodnikom, którzy kiedyś coś do klubu wnieśli – nikt nie oczekuje oddawania honorów, czołobitności, zarezerwowania numeru, umieszczenia w galerii chwały etc. w przypadku Szymka.

   Zwykłe dziękuje wystarczy – należy jednak to zrobić, chociażby za to co kiedyś znaczył.

  • Byly pisze:

   Więcej wniósł, czy zarobił?

  • Byly pisze:

   *”wniósł”

 4. Kris pisze:

  Kiedy nowa aktualizacja procenty transferowe?

  • gumis pisze:

   w styczniu, hehehe po ci kolejne transfery z LE odpadlismy a na kelner lige starczy to co jest, szmate nawet pijani luksemburczycy leją wiec po cholere transfery

 5. Wiaduktor pisze:

  Czyli po wielu latach redakcja się „złamała” i wprowadza logowanie :D Nieskromnie napiszę, ze to było do przewidzenia ;)