Genk i Lech po ostatnim treningu + FOTO (akt.)

Środa, 15 sierpnia jest już trzecim przedmeczowym dniem w europejskich pucharach 2018/2019 odbywającym się przy Bułgarskiej. Dziś oprócz konferencji prasowych przedstawicieli Lecha Poznań oraz KRC Genk odbyły się ostatnie treningi przed czwartkowym rewanżem w ramach III rundy kwalifikacyjnej piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2018/2019.


O godzinie 18:00 na głównej płycie obiektu Miejskiego rozpoczął się ostatni trening Genku przed czwartkowym rewanżem, który trwał niecałą godzinę. Philippe Clement zabrał do Polski 22 piłkarzy z których jutro wybierze meczową „18”. Genk przybył do Polski w najsilniejszym składzie i jak zapowiedział Belg – jego drużyna zagra tak jakby w dwumeczu było 0:0, a celem „Smerfów” będzie strzelenie gola przy Bułgarskiej.

Kadra KRC Genk na rewanż z Lechem Poznań:

Bramkarze: Vuković, Jackers, Vendevoordt

Obrońcy: Dewaest, Aidoo, Lucumi, Uronen, Maehle, Nastić, Seigers

Pomocnicy: Malinovsky, Pozuelo, Trossard, Ndongala, Berge, Seck, Piotrowski, Wouters, Heynen, Zhegrova

Napastnicy: Gano, Samatta

Z kolei o godzinie 19:30 już na jednym z bocznych boisk obiektu Miejskiego mieszczącego się przy ulicy Bułgarskiej 17 swój ostatni trening przed rewanżowym meczem z KRC Genk odbyli piłkarze Lecha Poznań. Po krótkiej rozgrzewce z piłkarzami Kolejorz przeszedł do zajęć taktycznych. Udział w środowym treningu wzięli wszyscy podstawowi piłkarze w tym Thomas Rogne, który w niedzielę nie zagrał z powodu kontuzji. Ostatni trening „niebiesko-białych” przed rewanżem kończył się już przy świetle jupiterów.

Ostatni trening KRC Genk przed rewanżem z Lechem:

null
null
null
null
null
null

Ostatni trening Lecha przed rewanżem z KRC Genk:

null
null
null
null
null
null

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <