Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Waldemara Fornalika oraz opiekuna gospodarzy, Ivana Djurdjevicia na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 7. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019, KKS Lech Poznań – GKS Piast Gliwice.


Waldemar Fornalik (trener Piasta): „Wywozimy stąd cenny punkt, a w Poznaniu nie gra się przecież łatwo. Lech w pierwszej połowie pokazał jakość. W drugiej odsłonie graliśmy lepiej, zagraliśmy o pełną pulę, do końca chcieliśmy strzelić zwycięską bramkę, ale się nie udało. Mimo wszystko po 7 meczach mamy 13 punktów i w przerwie na kadrę ze spokojem możemy popracować nad elementami, które jeszcze nie funkcjonują,”


Ivan Djurdjević (trener Lecha):„Zagraliśmy dziś dobry mecz. Kontrolowaliśmy to spotkanie w pierwszej połowie, przeważaliśmy, chcieliśmy strzelić na 2:0. Po przerwie chcieliśmy więcej utrzymać się przy piłce, ale oddaliśmy inicjatywę Piastowi. Piast miał swoje okazje, mogliśmy strzelić na 2:0, lecz też mogliśmy przegrać. Mimo wszystko uważam, że byliśmy lepszym zespołem. Przerwa na kadrę na pewno nam się przyda. Jest wiele rzeczy nad którymi trzeba jeszcze pracować.”

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 25

 1. mr_unknown pisze:

  Dobry mecz? Poza karnym może z 2 dobre sytuacje do strzelenia gola, a z przodu żadnych braków nie było. Lechowi potrzeba trenera z prawdziwego zdarzenia.

 2. F@n pisze:

  Nie myślałem, że to powiem, ale Ivan staje się pajacem.

 3. roby pisze:

  Przestań Ivan pierdolic głupoty bo ledwo zacząłeś a kibice mają dosyć…

 4. Lolo pisze:

  Niech powie wprost że musimy to akceptować itp… Tak to jest gdy się daje drużynę z eklapy trenerowi z 3 ligi. My w ogóle mieliśmy jakiś plan na ten mecz?

 5. Wamp pisze:

  To Ivan czy Nenad Bjelica?

 6. siara pisze:

  to był dobry mecz panie Ivan? 10 minut przebłysku i to wszystko. Parasol ochronny juz sie zamknął dla trenera

 7. arek z Debca pisze:

  Panie Ivan to nie był dobry mecz to był chu…mecz! Gdyby nie var to byłaby porażka i to całkiem zasłużona. Czas na pobudkę i dla trenera i dla zarządu przede wszystkim.Widac teraz, ze rozdawanie biletów firmom się skończyło i coś mało tych nowych kibiców. Jak się gra nie poprawi to wkrótce będzie frekwencja jak u kiepskich we Wrocławiu.

 8. Lolo pisze:

  Napisałem dwa komentarze i się nie pokazały?

 9. Erwin pisze:

  Musimy pracować musimy pracować musimy pracować ile jeszcze lat musimy pracować mam dosyć, dzięki Piotruś

 10. F@n pisze:

  Wiecie co jest najlepsze? Że ta niesamowicie fatalna Legia wygra i będzie mieć tyle pkt co my. Jak co sezon. Mistrzostwo też zdobędą. Jak co roku. Rutkowski przerobił Lecha na frajera, któremu na imprezach ciągle ruchają laskę i nic z tym nie robi i dziwi się czemu tak się dzieje. Rutkowski jr to loser i zaraził tym Lecha.

 11. Antek pisze:

  No to Ivan odjechał…to był dobry mecz?to były niezłe fragmenty gry w 1 połowie .Druga kompletny brak kontroli nad meczem..Martwą mnie takie słowa trenera…i raczej ciężko o jakikolwiek optymizm …Oczywiscie jest też drugie dno którym jest plaga kontuzji ale kondycyjnie zwłaszcza pod koniec meczu nie wyglądaliśmy dobrze.Może przerwa na Reprezentacje coś zmieni oby..

 12. inowroclawianin pisze:

  Ivan, szanuję Cię, ale po raz kolejny mówisz jak poprzednik. To źle wróży. Zagon ich do roboty i wymagaj i jeszcze raz wymagaj!

 13. Are pisze:

  Iwan jesteś Bjylicą bis.Podaj się do dymisji, nie dorosłeś do prowadzenia Lecha w ekstraklasie.

 14. tomasz1973 pisze:

  Zagraliśmy dziś dobry mecz….przykro to pisać, ale Ivan odpływa!

 15. Marecki60 pisze:

  Wypowiedzi Ivana nawet nie chce mi się komentować. Tylko dzięki temu, że nasz Zarząd ma cierpliwość do trenerów ma szansę dotrwać do końca rundy. Obrona jest cienka jak barszcz, a pomocnicy ni jak w defensywie nie pomagają. Taktyka Lecha od początku sezonu jest do doopy. Na początku szczęście nam dopisywał, ale się skończyło i mamy wyniki poniżej krytyki.

 16. Pawel68 pisze:

  On już nie wie co mówi.Już nie wie co robić…Decyzja o zmianie systemu gry dobra,ale brak wykonawców!Co z tym przygotowaniem fizycznym?Po 70 min prąd odcięty i rozpaczliwa obrona.Kontrolowaliśmy mecz w 1 poł,a w 2 tylko fartowny var nas uratował!Frekwencja może pokazać co myślą kibice o tej paraolimpiadzie którą serwują nam pseudokopacze!

  • Legat79 pisze:

   Dokładnie prąd odcięty a guru przygotowania fizycznego Pan Kasprzak pewnie powie,że wszystko było Ok!

 17. KibicWojttin pisze:

  Niestety Ivan jest trochę takim Bielicą. Graliśmy dobrze… no chyba nie w obronie, chyba że nasz trener ma swoją wizję…

 18. Legat79 pisze:

  A do wypowiedzi Ivana nie będę się odnosił Tak chyba będzie najlepiej!

 19. JRod1991r. pisze:

  To był tragiczny mecz. Chyba najgorszy w tym sezonie. Nie liczę kompromitacji z milicja.

 20. Junior pisze:

  Nenad dwa

 21. kibol pisze:

  Gorszy od Kanada….bo tamten jeszcze coś konkretnego mówił A wiadomo co powie po następnym meczu

 22. jn pisze:

  To był tak ”dobry mecz” że około 60 minuty zmieniłem kanał… Trzeba dbać o swoje zdrowie…
  jak będzie „bardzo dobry” to wtedy pewnie dla mnie skończy się po pierwszej połowie…
  Niby tak ofensywna drużyna… że nawet do bramki nie potrafili się zbliżyć… Wszystko da się zaorać…
  Kiedyś uczyłem się grać na gitarze klasycznej… ale po pierwszym roku stwierdziłem że brak mi talentu i dałem sobie spokój… Potem w życiu zdarzało mi się rezygnować z różnych rzeczy gdy dochodziłem do wniosku że to nie dla mnie… Myślę że to przejaw ludzkiej dojrzałości – znać granicę swoich możliwości i nie oszukiwać siebie i innych… Szkoda że kilka osób w Lechu na to nie stać…

 23. leftt pisze:

  Chcieliśmy wygrać, ale nie wygraliśmy. Chcieliśmy utrzymać się przy piłce, ale się nie utrzymaliśmy. Chcieliśmy strzelić na 2-0, ale Piast strzelił na 1-1. Czy naprawdę każdy trener Lecha musi pierdolić takie kocopoły?!

  • leftt pisze:

   Oczywiście był to dobry mecz, przecież to wynika ze wszystkiego, co Ivan powiedział. Tylko trochę odwróciłem kolejność.