Wyniki sondy: 4-4-2 lub nadal szlifowane 3-5-2 najbardziej pasuje Lechowi

Przez ostatni tydzień w jednym z newsów na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała okazjonalna sonda z zapytaniem w jakim systemie gry widzisz Lecha Poznań? Po 7 dniach pora na przedstawienie wyników niedawnej ankiety, które znów ułożyły się równo. Zdanie kibiców Kolejorza na kolejny już temat związany z klubem jest różne.


Najwięcej, bo 36,6% internautów twierdzi, że Lech Poznań powinien grać w ofensywnym ustawieniu 4-4-2. 20% kibiców uważa natomiast system 3-5-2 za dobry jeśli w Kolejorzu będzie w końcu nowy stoper i defensywny pomocnik. Nowy środkowy obrońca już jest, na defensywnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia, który po tylu latach w końcu godnie zastąpi Łukasza Trałkę będzie trzeba poczekać przynajmniej do zimy.

18,2& ankietowanych również widzi Lecha Poznań w systemie 3-5-2, gdy przykładowo sprowadzony niedawno Dimitris Goutas okaże się wzmocnieniem i będzie lepszy od m.in. Nikoli Vujadinovicia, Vernona De Marco, Rafała Janickiego czy Macieja Orłowskiego. 10,5% kibiców jest mimo wszystko za powrotem Kolejorza do starego ustawienia 4-2-3-1, które stosowali poprzedni trenerzy przez wiele lat.

Inne możliwości odpowiedzi nie przekroczyły progu 10% głosów. Poniżej pełne wyniki niedawnej trwającej tydzień ankiety w której wzięło udział łącznie 6780 kibiców Lecha Poznań. Wszystkim internautom dziękujemy za głosy i zachęcamy do licznego brania udziału w kolejnych sondach na KKSLECH.com. Następna jeszcze we wrześniu.


Wyniki sondy: W jakim ustawieniu widzisz Lecha?

36.6% – 4-4-2. Lech powinien grać ofensywnie na 2 napastników
20% – 3-5-2. Lech powinien szlifować ten system, ale mając nowego stopera i def. pomocnika
18.2% – 3-5-2. Po zakupie nowego stopera gra obrony powinna wyglądać lepiej
10.5% – 4-2-3-1. Najlepiej wrócić do starego systemu, który sprawdzał się wiele lat
6.9% – 3-4-3. Do tego systemu mamy najlepszych wykonawców
5.4% – 3-5-2. Nic nie zmieniać. Lech musi w końcu skutecznie nauczyć się grać w tym systemie
2.6% – Widzę Lecha w jeszcze innym ustawieniu (napisz o tym w komentarzu)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. F@n pisze:

    Ja uważam, że 4-3-3, gdzie Jóźwiak Gytkjear i Amaral mieliby tylko zadania ofensywne. Na zmianę Maki.