Sonda: Co latem było największym rozczarowaniem w Lechu?

Letnia część rozgrywek sezonu 2018/2019 w której Lech Poznań rywalizował od 12 lipca do 1 września była sporym rozczarowaniem i w pewnym sensie kontynuacją zeszłego sezonu 2017/2018. Nie tylko w lipcu czy w sierpniu, ale wcześniej w czerwcu było wiele rzeczy, które nie zapowiadały lepszej przyszłości dla Kolejorza w najbliższych miesiącach.


Wykorzystując wrześniową przerwę na kadrę i bardzo nieprzyjemny czas po serii 4 z rzędu meczów bez wygranej składającej się z 3 porażek oraz remisu ruszamy na KKSLECH.com z kolejną sondą. Zebraliśmy 9 rzeczy i wydarzeń, które latem najmocniej Was rozczarowały o czym zresztą często dyskutowaliście na łamach tej witryny. W nowej ankiecie, której wyniki mogą być wyrównane pragniemy dowiedzieć się, kto lub co latem najbardziej rozczarowało kibiców Lecha Poznań?

W sondzie jak zwykle można zaznaczyć tylko jedną odpowiedź, zatem apelujemy do wszystkich internautów, by najpierw zapoznać się ze wszystkimi 9 możliwościami odpowiedzi przed oddaniem swojego głosu. Kogo w Lechu Poznań rozczarowało latem jeszcze coś innego może zaznaczyć opcję 10 i napisać w komentarzu, co w letniej części rozgrywek 2018/2019 najbardziej nie pasowało.

Ankieta potrwa tydzień i jest dostępna poniżej oraz w „Śmietniku Kibica”. Jej wyniki przedstawimy w osobnym newsie w przyszły piątek. Wszystkich internautów KKSLECH.com zachęcamy do oddania swojego głosu.


[wpgform id=’152865′]

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 15

 1. Erwin pisze:

  Ciężka sonda. Niestety można było oddać tylko jeden głos. Ja rozmyślałem nad dymisją zarządu a późnymi transferami (wiąże się to jakby z brakiem zastępcy za Dilavera). Wybrałem po namyśle pierwszą opcję dla mnie osobiście po seriach kompromitacji nie mogłem inaczej. Nie mam zaufania do tych ludzi, nie wierzę im nie dam się omamić, że pragną tego co my (prawdziwi kibice). Jak już często tutaj było pisanie ryba psuje się od głowy i dopóki nic z tym się nie zrobi to reszta tych rzeczy do wyboru w ankiecie będzie się powtarzać.

 2. Michu73 pisze:

  „Brak poważnych zmian w klubie po 20 maja” to dla mnie odpowiednia odpowiedz. Pomimo wstydu jaki zafundowano nam tego dnia, tak naprawdę nic się nie zmienia. Dobre transfery Portugalczyków zostały zaprzepaszczone tragedią w obronie, czyli minimalizmu ciąg dalszy. Niestety wyglada na to, ze w tym sezonie będziemy mieli podobna sytuacje jak w ostatnich latach tzn. będzie miejsce w pierwszej czwórce, może puchary, trofea zgarną inni. Oczywiście promyk nadziej się we mnie tli, ze Rutek spełni swoje zapowiedzi i będzie walczył, ale na dzisiaj na to się nie zanosi. Moim zdaniem, z tymi Właścicielami „musimy to zaakceptować i idziemy dalej”.

 3. J5 pisze:

  Ja napisałem że największą wtopą lata był brak dymisji zarządu, ale prawda jest taka, że ogłaszając wszem i wobec poparcie dla zarządu Jacek Rutkowski podpisał się pod całym bagnem jakie od lat dzieje się w tym klubie. Dlatego razem z zarządem do dymisji powinien podać się właściciel klubu odsprzedając go osobie, która ma klub w sercu i z entuzjazmem zabierze się do ciężkiej pracy uwalniając Lecha z wieloletniego marazmu, wpoi idee walki przez cały mecz na calym boisku, i uzupełni kadrę jakościowymi piłkarzami na tyle, aby na początek zdominować rodzimą, słabą ligę

 4. kidd pisze:

  zaznaczyłem ostatnią odpowiedź, czyli coś innego- najbardziej rozczarował mnie komunikat kumatych (grup kibicowskich) po spotkaniu z big papa, a po komunikatach sądzę, że ich zaskoczyło to spotkanie, jego przebieg i końcowe postanowienia.

 5. arek z Debca pisze:

  Wszystko po trochu ale najbardziej to brak zmian bo to właściwie zawiera wszystko. Najgorsze jest to, że ten co się nie poddaje nadal odpowiada o zgrozo za politykę transferową klubu.

 6. smigol pisze:

  Tak naprawdę sonda sprowadza się do jednej odpowiedzi : „Brak poważnych zmian w klub ie po 20 Maja”

  • kilo82 pisze:

   No dokładne, większość pozostałych odpowiedzi da się podpiąć pod tę jedną, generalną. wszystko sprowadza się do tego, że nic się nie zmieniło…

 7. F@n pisze:

  Brak poważnych zmian odpowiada wszystkim punktom. Ciężko zaznaczyć jedną odpowiedź poza tą.

 8. Pawelinho pisze:

  Tak naprawdę to wszystko po kolei składa się na to co się dzieje obecnie w Lechu jest przede wszystkim nieudolnego zarządu z el prezesem na czele, który nigdy się podda, a prawda jest taka, że to on odpowiada za obecny burdel i degradacje sportową Kolejorza w przestrzeni ostatnich lat od kiedy jest na ty stołku. Jednakże coś trzeba było zaznaczyć to odznaczyłem brak dymisji zarządu, który jest temu winny i tyle.

 9. leftt pisze:

  Niczego specjalnego się nie spodziewałem toteż niczym się nie rozczarowałem. Tak jest zdrowiej dla mózgu, serca, wątroby i wszystkiego innego.

 10. Pawel1972 pisze:

  Aż trudno wybrać, tyle pięknych rozczarowań :D

 11. inowroclawianin pisze:

  Dużo by wymieniać. Przede wszystkim brak poważnych zmian w klubie, więc tą opcję zaznaczylem. Młody Rutek się nie poddał, to największy minus. Brak niezależnego dyrektora sportowego, który by zmienił strategię. Brak trenera z sukcesami. Brak transferów prawdziwych obrońców do klubu i brak widoków na efekty scautingu. Kolejna kwestia to słaba gra obrony Lecha i słabe wyniki. Brak walki i ambicji. Złe decyzje Ivana. Dalsze oszukiwanie kibiców przez zarząd poprzez pozorowane ruchy. Więcej będzie można powiedzieć po zimowym okienku i na koniec sezonu oraz po letnim okienku. Wtedy to już będzie zdecydowanie czarno na białym.

 12. inowroclawianin pisze:

  I jeszcze jedno, zawiodła mnie postawa tzw. grup kibicowskich, czyli nie podanie szczegółów spotkania z Rutkowskim oraz prawdopodobny brak postawienia przez nich zarządu wraz z właścicielem pod ścianą. Co w efekcie prawdopodobnie doprowadzi do dalszego staczania się Lecha, pierwszej drużyny.

 13. Juliusz Cezar pisze:

  Ja zaznaczyłem pozycje nr.3 ponieważ p. Kasprzak jest słabym trenerem od przygotowania fizycznego za jego kadencji zawsze były złe przygotowania kondycyjne i fizyczne. Za kadencji Bielicy był ktoś inny i nie było tyle kontuzji. Moim zdaniem kadra na tą chwile jest wystarczająca i dość mocna by rywalizować e- klapie byle nie było tyle kontuzji.
  Pozdrawiam.

 14. Juliusz Cezar pisze:

  Skoro trzeba było zaznaczyć tylko 1 opcje to zaznaczyłem 3.
  Ala pozycji do zaznaczenia było by więcej.