Wstawcie swój tekst. ŁKS – Lech 0:1

O godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim mieszczącym się przy alei Unii Lubelskiej 2 w Łodzi, początek meczu 1/32 finału piłkarskiego Pucharu Polski sezonu 2018/2019, pomiędzy zespołem ŁKS-u Łódź a drużyną Lecha Poznań. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do śledzenia raportu na żywo z tego spotkania, na łamach serwisu KKSLECH.com.

1 min. – Lech gra dziś w I składzie, ŁKS gra w rezerwowym zestawieniu co jest sporą niespodzianką. Rywal odpuszcza?
2 min. – Lech od początku ofensywnie. Piłkę po akcji Kostevycha łapie Budziński.
4 min. – Zbyt słaby strzał Amarala.
5 min. – Fatalny błąd obrony Lecha, którego ŁKS nie wykorzystał. Już powinno być 1:0 dla przeciwnika.
10 min. – ŁKS jest nastawiony na wyprowadzanie szybkich kontr.
15 min. – Trałka zamiast strzelać prawą nogą wolał dośrodkowywać lewą. Wyszło jak wyszło.

21 min. – Lech bije głową w mur.
22 min. – Niezłe podanie Cywki w pole karne. Szybszy był jednak obrońca.
27 min. – Dobra akcja Kolejorza, a konkretnie Jóźwiaka, lecz Gytkjaer będący w polu karnym nie skierował piłki do siatki.
28 min. – Budzyński broni strzał Tiby po wcześniejszej stracie ŁKS-u w środku pola.

36 min. – Niecelny strzał Widejko z daleka. Nikt do niego nie doszedł. Lech w obronie jest fatalny i prosi się o gola na przykład po kontrze. Jednocześnie sam z przodu bije głową w mur.
39 min. – Lech ma coraz większe problemy z rezerwami ŁKS-u. To jest prawdziwy rozkład tej drużyny.
41 min. – Gytkjaer mając piłkę od razu ma na plecach 2 obrońców. Kolejorz ma problem nawet z wyprowadzeniem kontry.
43 min. – Strzał Tiby czubkiem buta broni Budzyński.
43 min. – Teraz Amaral i znów Budzyński.
43 min. – Fatalny strzał Gajosa z daleka. Lech oddał w minutę już 3 uderzenia w tym 2 celne.
44 min. – Niecelny strzał Amarala po wcześniejszej akcji Jóźwiaka lewą flanką.
45 min. – Budzyński broni uderzenie Jóźwiaka! Świetna parada.
45 min. – Powinien być karny po ręce piłkarza ŁKS-u, jednak sędzia obsługujący VAR udawał, że nic nie widział. Do przerwy 0:0.

50 min. – Początek II połowy nie pokazuje, kto jest faworytem.
53 min. – Kontra Amarala zakończona zablokowanym strzałem.
55 min. – Tiba wypuścił Jóźwiaka, który na końcu nie trafi w świetnej sytuacji. Jak to nie wpadło?!
60 min. – Godzina za nami. Presja na zawodnikach jest coraz większa.

61 min. – Co oni robią?! Widejko mija Janickiego, Putnockiego, ale na szczęście obrońca Lecha naprawił swój błąd.
63 min. – ŁKS przeważa…
67 min. – To się może skończyć jak w Legnicy czy w Grudziądzu jak za Rumaka.
67 min. – Płaski strzał Kujawy wyłapał Putnocky.
70 min. – Chwilowa przerwa w grze przez kontuzję w ekipie rywala.
72 min. – Tempo gry spadło. Mecz jest wyrównany.

76 min. – ŁKS zdobywa gola po rzucie wolnym, ale był spalony.
79 min. – Aj niecelny strzał Gytkjaera po podaniu Klupsia z prawej strony.
82 min. – Świetny strzał Kujawy z woleja. Na szczęście minimalnie niecelny.
86 min. – Klupś strzałem? dośrodkowaniem? psuje świetną kontrę. Lech jest sparaliżowany.
90 min. – Jeszcze 4 minuty.
90+4 min. – Amarala zatrzymuje Budzyński… będzie dogrywka.

91 – 105 minuta

94 min. – Nieźle bita piłka przez Kostevycha. Nikt nie zamknął dośrodkowania z rzutu wolnego.
96 min. – Niecelny strzał Raduta z wolnego. Tu powinien być gol.
97 min. – Bombę Amarala sparował Budzyński.
99 min. – Silny i niecelny strzał Kujawy.
99 min. – ŁKS wykorzystał już 4 zmiany, Lech 2.
103 min. – Zostało kilkanaście minut.
103 min. – Niecelna główka Gytkjaera. Za dużo dziś zmarnował dobrych sytuacji.
105 min. – Koniec I serii dogrywki.

106 – 120 minuta

108 min. – Nic się nie zmienia. Lech bije głową w mur, ŁKS już bardziej nastawiony na kontry.
111 min. – Fatalne dośrodkowanie Klupsia.
116 min. – To już ten czas, kiedy trzeba być gotowym na najgorsze.
116 min. – Budzyński zatrzymał strzał Gytkjaera! To powinien być gol!
116 min. – A teraz Putnocky ratuje Lecha przed utratą gola!
118 min. – Lech klepie piłką zamiast strzelać. To się nie uda.
120 min. – Gol! Świetna akcja Klupsia, podanie do Gytkjaera, jego strzał broni Budzyński, ale dobitka Amarala była już celna!
120 min. – Koniec. Lech gra dalej.

1/32 PP: ŁKS Łódź – KKS Lech Poznań d. 0:1 0:0 (0:0)

Bramki: 120.Amaral

Asysty: 1:0 – bez asysty

Żółte kartki: Cywka, Trałka

Sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa)

Widzów: ok. 3500

ŁKS: Budzyński – Rozmus, Rozwandowicz, Juraszek, Widejko – Kostyrka (58.Pyrdoł), Gamrot, Łuczak (88.Wolski), Kalinkowski, Żylski (64.Bryła) – Kujawa (99.Radionov).

Rezerwowi: Kołba, Sobociński, Grzesik, Wolski, Pyrdoł, Bryła, Radionov.

Lech: Putnocky – Cywka, Janicki, Goutas, Kostevych – Gajos (64.Radut), Trałka, Tiba – Amaral (120.Tomasik), Gytkjaer, Jóźwiak (77.Klupś).

Rezerwowi: Burić, De Marco, Tomasik, Wasielewski, Klupś, Radut, Tomczyk.