Wyniki sondy: Bez chodzenia na mecze

Przez ostatni tydzień w jednym z newsów na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała okazjonalna sonda z zapytaniem czy jeszcze tej jesieni przyjdziesz na Bułgarską? Nastroje wokół klubu są fatalne, Lech na ostatnie 2 mecze sprzedał 8 oraz niespełna 7 tysięcy biletów i m.in. przez bojkot kibiców przeciwko zarządowi na razie nic nie wskazuje na to, aby wkrótce było lepiej.


Po 7 dniach pora na przedstawienie wyników niedawnej ankiety. Wszystkie 4 możliwości odpowiedzi na NIE zaznaczyło najwięcej osób. Najwięcej kibiców (25,3%), którzy wzięli udział w ostatniej sondzie przyjdzie na Bułgarską dopiero wtedy kiedy w Lechu zajdą poważne zmiany.

Żadna możliwość odpowiedzi na TAK nie przekroczyła progu 10% głosów. Co co ciekawe aż 7,3% ankietowanych na razie nie wie czy jeszcze w 2018 roku zawita na Bułgarską. Warto dodać, że do końca rundy jesiennej w Poznaniu odbędą się tylko 4 mecze ligowe odpowiednio z Koroną, Lechią, Wisłą Płock oraz Śląskiem.

W naszej sondzie przez tydzień udział wzięło 8125 osób. Wszystkim internautom KKSLECH.com dziękujemy za głosy i zachęcamy do licznego brania udziału także w kolejnych ankietach. Następna sonda pojawi się za kilkanaście dni.


Wyniki sondy: Czy jeszcze tej jesieni przyjdziesz na Bułgarską?

25,3% – NIE. Będę dopiero, gdy zajdą w Lechu poważne zmiany
18,6% – NIE. Nie mam na razie ochoty oglądać tych ludzi
15,7% – NIE. Do końca roku dałem/am sobie spokój
13,3% – NIE. Dopóki zarząd nie odejdzie to nie przyjdę
8,4% – TAK. Zawsze jestem na meczu. Bez względu na wszystko
7,3% – Nie wiem. To zależy od wielu czynników
5,9% – TAK. Nie podoba mi się ten Lech, działania klubu, ale przyjdę
4% – TAK. Będę minimum na 1 z 4 meczów do końca roku
1,5% – TAK. Będę na spotkaniu z Koroną. Potem zobaczę

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 10

 1. Marecki60 pisze:

  To z Koroną szykuje się rewelacyjna frekwencja coś tak około 6 tysięcy?

 2. J5 pisze:

  Widocznie wronieckim nie zależy na publice. Symptomy znużenia minimalizmem i bylejakością pojawiały się już od wielu tygodni. Było dużo czasu aby coś zrobić, odmienić Lecha. Skoro nie zrobiono nic, to tak chyba musiało być.

 3. kibol z IV pisze:

  Mamy kurwa dosyć…Nie zmienia się nic. Pokażmy tym wszystkim którzy próbują z kibica robić klienta , że to się nie uda. Tym amatorom z zarządu , tym pozorantom z murawy że mamy ich już Kurwa dość. Niech spierdalają stąd jak najdalej…Wolę III ligę niż cioty…hańbiące moje barwy.

 4. kibol z IV pisze:

  Mocni razem , Idziemy na majstra itp wymyślane przez zarząd do ratowania swego wizerunku….Pusty stadion ! To odpowiedz poznańskich kiboli. Ta sonda nie kłamie….ta sonda to pogrom zarządu w oczach Nas wszystkich.
  72,9 NIE -19, 8 TAK….pogrom .Karol z Piotrusiem ….czas na fetę

 5. Kosi pisze:

  Zarzad nadal jest przekonany o swojej nieomylnosci i czeka az Lech zacznie wygrywac to wszyscy na stadion poleca tlumem. Oby tak nie bylo (to drugie)

 6. rafik2a4 pisze:

  Tak na rozluźnienie. W okienku reklamowym volvo pojawił się gość zajebiście podobny do Trały. Może to jakiś znak. HE,HE.

 7. El Companero pisze:

  jedyna opcja: wszystkie mecze do końca roku za darmo dla chętnych…. To może uratować frekwencję a gdy będą wyniki to wiara wróci wiosną. Ryzyko finansowe ale może się opłacić, inaczej straty do końca maja mogą być wielokrotnie większe. Zobaczymy czy prezes pomyśli strategicznie i ekonomicznie.