Kolejne przeciętne dni juniorów

W miniony weekend kolejne mecze w swoich ligach rozegrały 3 z 4 najstarszych drużyn młodzieżowych Lecha Poznań. Jedna z ekip przegrała zawodząc po raz kolejny na całej linii. Pozostałe dwa zespoły już wygrały bez straty gola. Przed juniorami Kolejorza teraz bardzo intensywny czas z meczami co 3-4 dni.


W grupie 2 III-ligi bardzo dobrze idzie nadal rezerwom Lecha Poznań, które na wyjeździe pokonały przedostatnią Wdę Świecie aż 5:0. Lech II Poznań jest czwarty ze stratą 4 oczek do lidera, ale ma 1 spotkanie rozegrane mniej. Te pod wodzą wyjątkowo Rafala Ulatowskiego a nie Dariusza Żurawia zostanie rozegrane w środę we Wronkach z Górnikiem Konin. Później w weekend do Wronek zawita Kotwica Kołobrzeg.

Z kolei w CLJ do lat 18 kolejny raz tej jesieni na całej linii zawiedli podopieczni Bartosza Bochińskiego. Juniorzy starsi Lecha Poznań niespodziewanie przegrali u siebie z Cracovią Kraków 1:3 przegrywając w pewnej chwili już 0:3. Kolejorz zajmuje dopiero 6. lokatę ze stratą 8 oczek do lidera mając do rozegrania jeszcze zaległe spotkanie. Niestety terminarz Lechowi nie sprzyja. Teraz poznaniacy zawitają kolejno do Gdyni, Lubina i Białegostoku. Mecze z Arką oraz z Zagłębiem odbędą się już w środę i w sobotę.

W ten weekend dużo lepiej poszło juniorom młodszym, którzy w grupie 2 CLJ U-17 pokonali na wyjeździe Arkę Gdynia 1:0 obejmując prowadzenie w tabeli. Gracze Huberta Wędzonki mają oczko przewagi nad Pogonią Szczecin. Teraz czeka ich wyjazd do Gdańska na bój z Lechią, która ma tylko 2 punkty mniej od Kolejorza.

W miniony weekend nie rywalizowała tylko drużyna trampkarzy starszych Lecha Poznań z grupy B CLJ do lat 15. Lech Poznań jest na razie drugi w tabeli z 1 punktem straty do FASE Szczecin z którym zagra na wyjeździe już pojutrze. Potem w weekend zespół Kardeli i Łągiewki czeka domowa potyczka z Arką Gdynia.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel i terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.


Ostatnie mecze młodzieży:

III-liga: Wda Świecie – Lech II Poznań 0:5
CLJ U-18: Lech Poznań – Cracovia Kraków 1:3
CLJ U-17: Arka Gdynia – Lech Poznań 0:1

Kolejne mecze młodzieży:

III-liga: Lech II Poznań – Górnik Konin (środa, 7 listopada, godz. 18:00)
III-liga: Lech II Poznań – Kotwica Kołobrzeg (niedziela, 11 listopada, godz. 12:00)
CLJ U-18: Arka Gdynia – Lech Poznań (środa, 7 listopada, godz. 11:00)
CLJ U-18: Zagłębie Lubin – Lech Poznań (sobota, 10 listopada, godz. 15:00)
CLJ U-17: Lechia Gdańsk – Lech Poznań (niedziela, 11 listopada, godz. 12:00)
CLJ U-15: FASE Szczecin – Lech Poznań (środa, 7 listopada, godz. 16:00)
CLJ U-15: Lech Poznań – Arka Gdynia (10-11 listopada)

> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarze 2

  1. J5 pisze:

    Oby Ulatowski nie spieprzył tego co wypracował Żuraw. Z drugiej strony Żuraw z asystentem Bartkowiakiem są potrzebni w pierwszej drużynie. Niestety, z seniorami dalej pozostał ten pi…..ździelec Kasprzak

  2. Tadeo pisze:

    Całe szczęście że na krótko, i że następny trener pozbędzie się tego fachowca od nieprzygotowania fizycznego .

Dodaj komentarz