Wyniki sondy: Ponad połowa chciała Nawałkę

Przez ostatni tydzień w jednym z newsów na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała okazjonalna sonda z zapytaniem, kto powinien zostać teraz nowym trenerem Lecha Poznań? Tym razem wyniki ankiety nie były aż tak wyrównane, jak rezultaty poprzednich sond na łamach tej witryny. Zdanie wielu internautów było identyczne.

Po 7 dniach pora na przedstawienie wyników niedawnej ankiety. Aż 50,5% osób, które wzięły udział w sondzie są za przyjściem Adama Nawałki już teraz. 21,4% kibiców Kolejorza nie wie i w ogóle to już ich nie obchodzi, natomiast 11,3% internautów chciałoby kogoś zza granicy.

Inne możliwości odpowiedzi nie przekroczyły progu 10% głosów. Poniżej pełne rezultaty ostatniej sondy w której udział przez tydzień wzięło 9633 kibiców Lecha Poznań. Wszystkim internautom dziękujemy za oddanie swojego głosu i zachęcamy do licznego udziału także w kolejnych ankietach na KKSLECH.com. Następna za parę dni.


Wyniki sondy: Kto powinien zostać trenerem Kolejorza?

50,5% – Adam Nawałka powinien przyjść już teraz
21,4% – Nie wiem i niewiele mnie to już obchodzi
11,3% – Skoro działa skauting trenerski to ktoś zza granicy
7,4% – Trzeba poczekać do stycznia i ze spokojem wybrać trenera. Ten sezon i tak jest stracony
7,3% – Jeśli Żuraw w końcówce jesieni będzie miał wyniki powinien zostać dłużej
2,1% – Polski szkoleniowiec, ale nie Adam Nawałka (napisz w komentarzu kto)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <8 komentarzy

 1. sas pisze:

  Z rozmów ze znajomymi wiem że kibolom chodzi o to że Nawalka odsunie od władzy Piotrka ( chociaż on się nigdy nie podda). To jest główny powód dla którego większość cieszy się z Nawalki. Nie jest ważne ze jego drużyny grają bez polotu i jakieś określonej taktyki, ważne że teraz Dyzma będzie wprowadzal niski pressing.

  • Siodmy majster pisze:

   No niestety ale Cię popieram.Nawałka to tylko jeden z lepszych polskich trenerów.Nie oznacza to nic dobrego tak jak nie oznaczało ,że żerański daewoo lanos był jednym z lepszych polskich samochodów.I tak kupujemy samochody niemieckie, japońskie , koreańskie czy szwedzkie. Po prostu kupujemy SAMOCHODY , a nie coś ,co wygląda jak SAMOCHÓD.To samo powinno dotyczyć trenerów , których Polska nie wytwarza.Nawałka wygląda jak trener ale nim nie jest więc powinniśmy mieć fachowca z kraju, który ich wytwarza.Tym bardziej dotyczy to reprezentacji Polski

  • robson pisze:

   Ja tylko przypomnę, że jak dotychczas Lech zdobywał mistrzostwa i puchary tylko z polskimi trenerami.

  • robson pisze:

   Najlepsze przygody Lecha w Europie to też dzieło polskich trenerów (Bakero nie liczę, bo on jechał na pracy Zielińskiego). Jak na razie żaden obcokrajowiec nic w Lechu nie wygrał, więc ta wiara w zbawczą moc trenera zagranicznego jest dosyć naiwna.

  • sas pisze:

   robson- a ilu trenerów zagranicznych w stosunku do polskich miał Lech? Ilu polskich piłkoznawców trenowało go i nie osiągneli nic? Porównanie z dupy. Jeżeli Nawałka osiągnie coś z Kolejorzem to pierwszy odszczekam to że w niego nie wierzę a teraz zostaje tylko mieć nadzieję że ten celebryta cos ugra, a przypominam że ma tylko jedno trofeum a to że nie pracował w mocnych klubach to tylo świadczy o tym że nikt w niego nie wierzył.

  • jn pisze:

   Często powtarzano tutaj na forum że aby wygrać nasza ekstraklapę nie wiele potrzeba. Wystarczy wybieganie i chęci. Więc Nawałka może nie przerasta ekstraklasę ale ona też nie przerasta jego. A jeśli choć trochę ograniczy wpływy wiadomej grupy i wprowadzi trochę normalności w klubie to już będzie sukces.

 2. 100h2o pisze:

  Buhhaaa. To JAKI trener jest trenerem? Nawałka DWA razy POD RZĄD WPROWADZAŁ reprez PZPN-u do najważniejszych piłkarskich rozgrywek. Jego Górnik Zabrze grał bardzo widowiskowo i jak na skład akurat był bardzo ułożony taktycznie.
  Marzycie o trenerze klasy Guardioli? Zapomnijcie!
  Średniaka europejskiego-Bjelica, Lech już miał i co? Nico.
  Teraz pozostaje obserwacja jak będzie sobie Nawałka radził z Lechem. A to całkiem niezgorsi piłkarze i Nawałka TEŻ ma coś do udowodnienia.
  Na bank to lepsi fachowcy ( on i jego sztab) niż Djurdjević i jego ekipa ( np taki Bajor).
  Ciekawe czy i ilu juniorów Nawałka weżmie do 1 drużyny i jakie zmiany w zimie zrobi w kadrze.

 3. arek z Debca pisze:

  Nie wiem w jaki sposób Nawalka może odsunąć od władzy Juniora i skąd takie pobożne myślenie. Nawalka już na dzień dobry poszedł na ustępstwa, więc nie liczył bym na to, że będzie się stawiał Juniorowi czy będzie z nim walczył.