Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Kibu Vicuny oraz tymczasowego opiekuna gospodarzy, Dariusza Żurawia na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 16. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019, KKS Lech Poznań – Wisła Płock.


Kibu Vicuna (trener Wisły P.):”Szkoda, szkoda tych doliczonych minut w I połowie. Mieliśmy za duży respekt do Lecha w pierwszej połowie meczu, który był wyrównany. Straciliśmy przypadkowe bramki po indywidualnych akcjach. Po przerwie mieliśmy więcej sytuacji, graliśmy piłką i jeszcze Burić świetnie wybronił strzał Furmna z rzutu wolnego. Lech ma fantastycznych piłkarzy, więc zawsze będzie grał o mistrzostwo. Także w tym sezonie.”


Dariusz Żuraw (tymczasowy trener Lecha):„Nerwowo zaczęliśmy ten mecz. Wisła zaczęła lepiej, strzeliła bramkę, a w naszych piłkarzach było widać nerwowość. Potem było lepiej, przycisnęliśmy Wisłę, zdobyliśmy 2 gole, w drugiej połowie gra była już na naszą korzyść. Chłopaki pokazali dziś walkę i determinację, która czasem się przydaje, kiedy na boisku nie idzie.”

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 13

 1. Ja pisze:

  Gratulacje, fajna praca, bardzo dobre wyniki z drugą drużyna, myślę że Pana duży potencjał jeszcze w kontekście pierwszej drużyny zostanie wykorzystany.

 2. Antek pisze:

  Dzieki Trenerze i powodzenia w dalszej karierze !!!

 3. Legat79 pisze:

  Dzięki za te dwa mecze trenerze! Wlały w serca odrobine nadziei!

 4. John pisze:

  Gud dżop;-)

 5. Bart pisze:

  Pan Vicuna z tymi przypadkowymi bramkami troszkę popłynął. Owszem przy golu Jevticia trochę przypadku było, ale już gol Gytkjaera to nie przypadek tylko wygrany pojedynek Duńczyka z obrońcą Wisły.

 6. wagon pisze:

  Darek należy się premia od Juniora, za uratowanie choć trochę sytuacji,
  na pewno duch Nawałki za plecami zrobił swoje,

 7. ArekCesar pisze:

  Brawo trenerze.
  Nie pamiętam, czy to był jego drugi mecz w ekstraklasie. Ale pewnie zwycięstwo go cieszy.

 8. Cinek pisze:

  Krótki, choć bardzo fajny epizod Żurawia z pierwszą drużyną. Jeśli miałbym wystawić notę trenerowi za ten krótki okres to byłaby to 5+. Zastał drużynę w kompletnej rozsypce i oczywiście nie powiem, że odbudował, bo to byłoby śmieszne, ale wlał w nasze kibolskie serca nadzieję. Te cztery punkty mogą pod koniec sezonu okazać się bezcenne. Dzięki wielkie trenerze, życzę dużo szczęścia i powodzenia w karierze :)

 9. J5 pisze:

  Żal pozostanie z powodu tego że trener Żuraw zakończył już pracę z pierwszą drużyną. Choć były to tylko dwa mecze, to było już widać rękę trenera powoli odciskającego swe piętno na drużynie. Życzę trenerowi awansu z ll Lechem do ll ligi, i powrotu kiedyś na ławkę trenera pierwszej drużyny. Powodzenia: )

 10. Kuba1980 pisze:

  Darek pracuj dalej z II Lechem , nabieraj doświadczenia, szlifuj kolejne diamenty.powodzenia

  • Ostu pisze:

   TAK, myślę że II drużyna jest w dobrych rękach – przygotowania niektórych Młodych tam powinny DOBRZE iść… A Żuraw Niech nabiera doświadczenie i podpatruje oraz wyciąga wnioski z pracy Nawalki…
   Będzie dobrym Trenerem po Nawalce.

 11. Michu73 pisze:

  Drugi mecz gdzie dostajemy gonga ale wyprowadzamy wynik na 2:1 z silnym, jak na nasza ligę, przeciwnikiem. To nie jest przypadek. Była walka i determinacja. Dzięki Darek! Dobra robota! Powodzenia

 12. Siodmy majster pisze:

  No i proszę : trener Żuraw zrobił średnią punktów na mecz na poziomie 2.00 :) Normalnie szacun.A tak na poważnie to nikt by nie miał prawa miec pretensji do pana Dariusza gdyby gówno ugrał w tych dwóch meczach. Musiały się odbyć i ktoś musiał prowadzić kopaczy.A pan Żuraw ugrał 4 punkty i nie pozwolił aby pociąg z napisem JAKIKOLWIEK KURWA SUKCES W 2019 przepadł w ciemnym tunelu. Brawo !!!