Galeria z prezentacji nowego trenera (19 zdjęć)

Ostatnie dni są dla Adama Nawałki bardzo intensywne. W piątek były selekcjoner porozumiał się z klubem, w sobotę w domu obejrzał mecz z Wisłą Płock, w niedzielę przybył do Poznania, gdzie wieczorem zobaczył obiekty treningowe i oficjalnie podpisał kontrakt, a w poniedziałek wziął udział w specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej oraz w krótkiej sesji zdjęciowej.


Jeszcze zanim Adama Nawałka spotkał się z mediami, w poniedziałek rano odbył pierwszą jednostkę treningową z drużyną Lecha Poznań, która wcześniej przeszła badania. Drugie zajęcia poprowadził już jego asystent. 61-letni szkoleniowiec w Kolejorzu będzie pracował z paroma trenerami. Asystentami będą Bogdan Zając i Karol Bartkowiak pomagający dotąd Dariuszowi Żurawiowi w rezerwach. Za bramkarzy będzie odpowiadał Jarosław Tkocz, a za przygotowanie fizyczne Andrzej Kasprzak oraz Stanisław Gadziński, którzy będą pod nadzorem Remigiusza Rzepki. Klub będzie także współpracował z trenerem mentalnym Pawłem Frelikiem.

Lech Poznań ma za sobą już 2 treningi pod wodzą nowego sztabu szkoleniowego. Jarosław Tkocz w niedzielę z trybun obiektu we Wronkach oglądał spotkanie III-ligowych rezerw postanawiając włączyć na razie do zajęć Filipa Marchwińskiego, Łukasza Norkowskiego, Mateusza Skrzypczaka, Filipa Szymczaka oraz Karola Drażdzewskiego będącego bramkarzem ekipy juniorów. Kolejorz tak intensywnie jak dzisiaj będzie ćwiczył do środy. W sobotę uda się za to na niedzielny mecz z Cracovią (początek o 18:00 przy Kałuży). Poniżej znajduje się kilkanaście zdjęć z dzisiejszej konferencji prasowej Adama Nawałki oraz z krótkiej sesji przy murawie.


Autor zdjęć: Krzysztof Krause

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Komentarz

  1. Luna23 pisze:

    Na zdjęciach nawet ładnie to wygląda, ale trup nadal jest trupem. Dla Rząsy to wóz albo przewóz- niewypali, to ty następny jesteś na wylocie.