Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Tadeusza Pawłowskiego oraz opiekuna gospodarzy, Adama Nawałki na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 18. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019, KKS Lech Poznań – WKS Śląsk Wrocław.


Tadeusz Pawłowski (trener Śląska): „Myślę, że był to wyrównany mecz dwóch drużyn, które na grząskim boisku dużo walczyły. Lech zdobył 2 bramki i to była jedyna różnica w tym spotkaniu. Gratuluję mojemu zespołowi, bo pokazał wiele walki, zaangażowania i na pewno jesteśmy na dobrej drodze, aby robić dalsze postępy.”


Adam Nawałka (trener Lecha): „Był to trudny mecz, ale takiego spodziewaliśmy się. Śląsk ostatnio lepiej grał niż odnosił wyniki i to się dziś potwierdziło. Murawa dziś nie ułatwiła nam zadania, lecz już na odprawie mówiłem zawodnikom, by nikt się nie tłumaczył trawą. Ostatnio przez mróz musieliśmy wyjść z treningami na głowną płytę, dlatego dziękuje osobom, które zadbały o jak najlepszy stan trawy.”

”W drugiej połowie meczu graliśmy konsekwentnie i właśnie za to pochwalę drużynę. Cieszą 3 punkty, choć wiem, jak wiele pracy jest przed nami. Już po ostatnim gwizdku rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnego pojedynku z Zagłębiem. Uraz Kamila Jóźwiaka wyglądał groźnie, jednak pierwsze diagnozy nie są złe. Być może tej jesieni jeszcze zagra. Mam nadzieję, że już w nowym roku murawa będzie lepsza. Byłem pod wrażeniem kibiców Lecha i jego dopingu. Wiemy, jak ważne jest dla nich zwycięstwo. Po to gramy w piłkę, aby razem się cieszyć.”

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarze 3

  1. John pisze:

    Panie Nawałka gratuluje pierwszego zwycięstwa w Lechu.Nie radzę analizować tego spotkania,bo ten optymizm i zadowolenie szybko Panu minie a i zdrowszy człowiek będzie.
    Wyciąć z tego meczu 3,4 udane akcje,tak z 10 minut może ,pozostałe 80 wysłać do analizy dyrektorowi Rząsie.Pt.Mistrzostwo,mówisz???