Wyniki sondy: Skromny optymizm przed pracą Nawałki

Przez ostatni tydzień w jednym z newsów na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała okazjonalna sonda z zapytaniem, jak będzie wyglądała kariera nowego trenera Adama Nawałki w Kolejorzu? Po 7 dniach pora na przedstawienie wyników niedawnej ankiety w której widać delikatny optymizm przed pracą nowego szkoleniowca w Lechu Poznań.


Wyniki ostatniej sondy są dość wyrównane, jednak najwięcej ankietowanych (22,4%) przewiduje w tym sezonie wywalczenie przez Lecha Poznań tylko europejskich pucharów, które obecnie są zagrożone oraz zdobycie trofeum w kolejnych rozgrywkach. Udział w ankiecie wzięło też wielu optymistów oraz pesymistów.

16,5% kibiców nie wierzy w podium w tym sezonie i wróży Adamowi Nawałce karierę Jana Urbana w Kolejorzu, natomiast 16,1% przewiduje tytuł jeszcze w bieżącym sezonie, a także sukcesy w kolejnym. Nieco mniej, bo 11,2% obstawia tylko puchary w najbliższym czasie, a 11,1% ankietowanych niewiele to obchodzi. Inne możliwości odpowiedzi nie przekroczyły progu 10% głosów.

Poniżej pełne wyniki sondy w której udział wzięło 7256 osób. Wszystkim internautom KKSLECH.com dziękujemy za oddanie swojego głosu i zapraszamy do licznego udziału również w kolejnych ankietach. Następna sonda pojawi się za kilka dni.


Wyniki sondy: Jak będzie wyglądała kariera Adama Nawałki w Kolejorzu?

22,4% – W tym sezonie wywalczy z Lechem tylko europejskie puchary, w kolejnym już jakieś trofeum
16,5% – Nie awansuje w tym sezonie do pucharów, zostanie w Lechu i wyleci jak Urban po kolejnym kryzysie
16,1% – Nawałka w maju zdobędzie tytuł i poprowadzi Lecha do sukcesów również w sezonie 2019/2020
11,2% – Adam Nawałka wypełni kontrakt do czerwca 2021, jednak poza awansem do pucharów nic nie osiągnie
11,1% – Nie wiem i niewiele mnie to nadal obchodzi
8,7% – Nie awansuje w tym sezonie do pucharów i sam odejdzie albo zostanie zwolniony latem
4,8% – Już w tym sezonie zdobędzie Mistrzostwo Polski, odejdzie jesienią za rok w czasie kryzysu
4,5% – Nawałka nie dostanie się w tym sezonie z Lechem do pucharów, ale już w kolejnym zdobędzie jakieś trofeum
3,6% – Nowy trener tak jak Franciszek Smuda – dopiero w swoim 3 sezonie zdobędzie trofeum
1,1% – Kariera Adama Nawałki w Kolejorzu będzie wyglądała jeszcze inaczej (napisz w komentarzu jak)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <3 komentarze

  1. Przemo33 pisze:

    Ja tak jak już mówiłem dalej uważam, że tylko Nawałka może coś tu zrobić. Gość jest uparty i ambitny, co chociaż trochę wlewa nadzieję w serducho. Ogarnąć obronę, dobrze przygotować fizycznie i taktycznie piłkarzy, wypracować jakieś odpowiednie schematy, pozbyć się co najmniej kilku leni oraz wzmocnić skład przynajmniej ze 2-3 solidnymi graczami. Wtedy to ma szansę wypalić i chociaż załapać się na podium. Natomiast dużo będzie zależeć tutaj od postawy piłkarzy i oczywiście postawy zarządu. Jestem bardzo ciekaw, czy doczekamy się w zimie wzmocnień czy będą tylko tzw. „uzupełnienia, które miały być wzmocnieniami” jak w tym roku na wiosnę? Niedawne słowa Rząsy nie napawają optymizmem, dlatego nie spodziewam się jakichś spektakularnych wzmocnień jak 7 lat temu w zimie. Raczej Nawałka będzie grał tymi, których ma teraz do dyspozycji i pewnie dojdzie do małych roszad w kadrze. Teraz trzeba po prostu wygrać te 2 ostatnie w tym roku mecze i czekać spokojnie na to, co się będzie działo w przerwie zimowej.

  2. Al pisze:

    22,4% +16,1%+4,8% = 43,3% + 4,5% w przyszłym sezonie co w sumie daje 47,8% tych którzy widzą w nim fachowca. Wyniki nie są złe, biorąc bardzo pesymistyczne nastroje użytkowników tej strony. Oceniając trenera pamiętamy że to on ma do nadrobienia dużą stratę do czołówki. Trener Nawałka ma przeciw sobie zarząd, zawodników i kibiców a to mu na pewno nie pomaga.

  3. inowroclawianin pisze:

    Na razie najbardziej zanosi się na to, że nie zalapie się do pucharów i być może zostanie zwolniony latem.