Spokojnych Świąt

Zdrowych, Spokojnych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz przede wszystkim dużo lepszego, bardziej szczęśliwego i bogatszego w pozytywne sportowe emocje zbliżającego się 2019 roku wszystkim naszym czytelnikom, kibicom Kolejorza, a także osobom chcącym dla swojego klubu jak najlepiej życzy grupa dbająca o nieoficjalny serwis o poznańskim Lechu – KKSLECH.com + dział moderacji.


Na nasze podsumowanie nieudanego 2018 roku dla Kolejorza przyjdzie jeszcze czas. Zrobimy to pod koniec grudnia wspominając minione 12 miesięcy naszym okiem. Dziś wykorzystując zbliżające się Boże Narodzenie życzymy sobie i Wam spokoju po tych niesatysfakcjonujących miesiącach oraz trochę oderwania się od sportowych wrażeń w tym przede wszystkim negatywnych.

W grudniu 2016 oraz 2017 roku wydawało się, że gorzej być nie może. W 2018 roku Lech Poznań w tym zarząd, piłkarze i inni ludzie go tworzący pokazali, że niemożliwe jednak istnieje. Trzeba być naprawdę słabym, aby doprowadzić do 4 porażek u siebie z rzędu w fazie finałowej, do wydarzeń z 20 maja, do kompromitacji w Armenii, kolejnego odpadnięcia z Pucharu Polski na etapie 1/16 finału, do zwolnienia Ivana w tak mało elegancki sposób czy do 4. miejsca w tabeli rocznej nawet za Pogonią Szczecin. 3 grudniowe wygrane z rzędu na otarcie łez to ubogie pocieszenie skoro straty do wicelidera i lidera po 20 kolejkach są największe od lat.

To był ciężki, najgorszy i najbardziej rozczarowujący rok dla kibiców Lecha Poznań od lat po którym trudno będzie nam podsumowywać jesień oraz mijające 12 miesięcy. Cóż. Ktoś do tego doprowadził, a naszą rolą jest opisywanie tego na co sami się zdecydowaliśmy kilkanaście lat temu, kiedy został otwarty ten serwis. Wszystkie zwycięstwa, porażki czy spektakularne klęski przeżywamy wraz z Wami, dlatego wiemy, że nie jesteśmy sami z problemami klubu. Także w Święta podczas których dla relaksu, dobrego samopoczucia warto będzie skupić się choć na chwilę na czymś innym niż na problemach Kolejorza.

My mimo okresu świątecznego będziemy działać regularnie robiąc swoje każdego dnia. W wigilię punktualnie o północy ruszają 2 plebiscyty KKSLECH.com w tym ten na użytkownika 2018, który mamy nadzieję – jak zwykle sprawi Wam dużo frajdy, a po południu ukaże się wigilijne „Na chłodno”. W te święta, po nich oraz w okolicach nowego roku serwis będzie tętnił życiem, dlatego codziennie zapraszamy wszystkich internautów KKSLECH.com do czytania naszych tekstów w wolnej chwili oraz dyskusji m.in. w Śmietniku Kibica z innymi kibicami.

Na koniec korzystając z dzisiejszej chwili życzymy wszystkim Wam użytkownikom na te święta i na nowy rok dużo zdrowia, szczęścia, podejmowania trafnych decyzji, sukcesów w życiu prywatnym, pieniędzy bez których w dzisiejszych czasach nie da się funkcjonować oraz tego byście wolne chwile spędzali na KKSLECH.com. Raz jeszcze Wesołych Świąt i o wiele bardziej udanego 2019 roku dla wszystkich osób związanych z Lechem Poznań, którzy chcą dla niego jak najlepiej.

Grupa KKSLECH.com + moderatorzy

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 28

 1. John pisze:

  Wesołych,wesołych.

 2. Lolo pisze:

  Najważniejsze żeby były zdrowe i spokojne

 3. Cinek pisze:

  Wesołych, zdrówka, szczęścia, więcej cierpliwości i jeszcze więcej miłości do niebiesko-białych barw :)

 4. aaafyrtel pisze:

  życzę wszystkim kibolom kolejorza, aby to błędne 1922 zostało skorygowane na 1920…

 5. Marecki60 pisze:

  Spokojnych, zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia
  spędzonych w miłej i radosnej atmosferze rodzinnej
  oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2015 Roku.
  Ponadto życzę wszystkim kibolom, abyśmy się wreszcie doczekali
  Lecha walczącego o zwycięstwo od pierwszego do ostatniego gwizdka,
  redaktorom kkslech jak najwięcej powodów do optymistycznych artykułów.

 6. zinek pisze:

  Wszystkim życzę zdrowia,wesołych świąt,i mistrzostwa Polski dla Kolejorza.

 7. Pawel68 pisze:

  Wesołych świąt i dużo zdrowia oraz żeby nasza nadzieja na sukcesy odrodziła się w nowym roku 2019!

 8. Legat79 pisze:

  Życzę zdrowych, radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia dla tworzących ten serwis oraz wszystkich forumowiczów a w Nowym Roku upragnionego Mistrzostwa Polski!

 9. anonimus pisze:

  dla Wszystkich Kibiców Kolejorza Zdrowych, Szczęśliwych i Spokojnych Swiąt. Piłkarsko życzę Państwu dużo pozytywnych emocji w przyszłym roku i ciekawych tramsferów. Wszystkiego dobrego!!!

 10. Biniu pisze:

  Wesołych świat wszystkim kibolom Lecha. Szczególnie serdeczne dla redakcji oraz koleżanek i kolegów z tutejszego forum.

 11. MARCINzKALISZA pisze:

  Spokojnych, zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich kibiców Kolejorza. Życzy Marcin.

 12. arek z Debca pisze:

  Pięknych i rofzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Dzisiaj żałoba narodowa. Kto wierzący niech nie zapomni w modlitwach o poległych górnikach.

 13. Ekstralijczyk pisze:

  Wesołych Świąt. :) 🎄

 14. fox pisze:

  Wszystkim użytkownikom i Redakcji składam życzenia Zdrowych i Wesołych Świąt .Dzięki ostatnim meczom te święta mimo nie najlepszej atmosfery wokół Kolejorza mogą być spędzone e nieco lepszym nastroju.

 15. leftt pisze:

  Wszystkiego najlepszego! Obysmy zaczęli znowu cieszyć się Lechem.

 16. bas pisze:

  Dla wszystkich zdrowia na te nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Piłkarzom i nam kibicom Mistrzostwa w nadchodzącym roku . Zarządowi chwili zadumy nad swoimi decyzjami.

 17. piotr06 pisze:

  Zdrowych i radosnych świąt dla wszystkich! :-)

 18. klaus pisze:

  Ja również życzę wszystkim zdrowych, pogodnych, rodzinnych Świąt oraz więcej wiary w naszego ukochanego Kolejorza.
  Cytując klasyka: zdrowia, srowia i piździowia…

 19. J5 pisze:

  Zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia dla całej niebiesko- białej rodziny, wszystkich związanych z kkslech.com oraz z Lechem, trenera Nawałki i piłkarzy, zarządu aby przejżał na oczy, oraz naszych rywali w Ekstraklasie życzy JK

 20. Michu73 pisze:

  Całemu teamowi KKS LECH i wszystkim Kibolom zdrowych i wesołych Świąt i szczęścia w nowym, oby lepszym dla nas wszystkich, roku 2019!

 21. kibic007 pisze:

  Życzę zdrowia przede wszystkim, a także szczęścia, pomyślności na czas Świąt Bożego Narodzenia i w nowym, 2019 roku dla wszystkich bez wyjątku!

 22. kibol z IV pisze:

  Wszystkim mającym w sercu Lecha życzę zdrowych , radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia .

 23. Didavi pisze:

  Zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt. I dużo radości, takiej jak w szatni po ostatnim meczu!

 24. kilo82 pisze:

  Wesołych, spokojnych, rodzinnych świąt, a w nadchodzącym roku zdecydowanie więcej powodów do radości i optymizmy niż w tym mijającym.

 25. ryszbar pisze:

  Życzę wszystkim ciepła i spokoju oraz spełnienia marzeń transferowych. Oby Mistrzostwo Polski było bardziej realne niż moje zwycięstwo w plebiscycie. Do napisania po świętach.

 26. MaPA pisze:

  Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.Nie przejedzcie i nie przepijcie się.Na to jeszcze będzie wiele okazji:-).

  • aaafyrtel pisze:

   to nie jest tak, że jedynie jedzenie i picie… nie zapominajmy o namiętnym bzyczku bożonarodzeniowym…

 27. tylkoLech pisze:

  Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia Redakcji i wszystkim Kibicom, którzy kochają Lecha