Zimowe urlopy lechitów

Piłkarze Lecha Poznań powoli kończą już trwające 3 tygodnie zimowe urlopy i w poniedziałek, 14 stycznia najpóźniej w całej LOTTO Ekstraklasie powrócą do treningów. 3 tygodnie zimowej przerwy to wystarczająco wiele, by każdy zawodnik mógł przez ten czas odpocząć zarówno psychicznie jak i fizycznie. Tej zimy różni piłkarze wybrali różny sposób spędzanie wolnego czasu w tym świąt.


Przez zawodników na całym świecie najczęściej używanym portalem społecznościowym jest Instagram i właśnie tam piłkarze Lecha Poznań dzielili się zdjęciami, które pokazywały, gdzie i jak spędzali zimowe urlopy, święta czy sylwestra.

Darko Jevtić i Jasmin Burić podczas urlopu spotkali się m.in. z byłymi lechitami – Semirem Stiliciem, Vojo Ubiparipem oraz Dimitrije Injaciem. Szwajcar na swój profil wrzucił też zdjęcie na którym paradował w samych majtkach na mrozie i śniegu. Na Słowację wrócił Matus Putnocky, który święta spędził z żoną i dzieckiem będąc też ze znajomymi w polskich górach.

Z kolei do Białegostoku wybrał się Maciej Makuszewski skąd pochodzi jego żona – Oliwia. W trakcie świąt żona „Makiego” wrzuciła na swój Instagram zdjęcie zawodnika Lecha w koszulce Jagiellonii, którą rzekomo otrzymał od członka rodziny. Koszulka była sprzed paru sezonów, „Maki” tłumaczył się później, że nie wiedział co robi, a w internecie znów wybuchła mała afera przez kolejne bezmyślne zachowanie niesfornego zawodnika.

Aktywnie wolny czas spędzał Tomasz Cywka łowiący ryby nawet za granicą. Środkowy pomocnik pochwalił się jednym ze swoich okazów co można zobaczyć na zdjęciu poniżej. Do Norwegii wybrał się za to Christian Gytkjaer, który zarówno wigilię jak i sylwestra spędzał ze swoją dziewczyną, która na co dzień pracuje na statku łowiąc ryby. W święta dziewczyną na Instagramie pochwalił się także Joao Amaral, a jego rodakowi Pedro Tibie podczas zimowej przerwy urodziło się dziecko.

Na przywitanie nowego 2019 roku w górach zdecydował się Kamil Jóźwiak, który przebywał w miejscowości Brenna nieopodal Szczyrku. Wraz z „Józiem” bawiło się jeszcze kilku przyjaciół w tym m.in. inni wychowankowie akademii Kolejorza tacy jak Mateusz Skrzypczak czy Tymoteusz Puchacz. Dla odmiany inni wychowankowie Marcin Wasielewski oraz Paweł Tomczyk pochwalili się zdjęciem z salki treningowej.

Podczas zimowej przerwy słońcem i dobrą pogodą cieszył się nawet trener Kolejorza, Adam Nawałka, który wraz z Rafałem Gikiewiczem (były bramkarz m.in. Śląska Wrocław występujący obecnie w 2. Bundeslidze) taplał się w basenie w odległym Omanie.


null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 6

 1. Ostu pisze:

  Ciekawe, który wypełnił zaplanowany dla niego, opracowany przez Nawalke, indywidualny plan treningowy… Pawka i Wasielewski – jak widać pracowali…
  Ciekawią mnie zdjęcia Jevtica – czy to tylko inscenizacja czy facet wziął się za siebie…

 2. inowroclawianin pisze:

  Fajne babki mają, a swoją drogą może Nawalka ściągnie Gikiewicza do Lecha..

 3. robson pisze:

  Nawałka śmigał też na nartach z Kołtoniem.

 4. arek z Debca pisze:

  Gratulacje dla Tiby a Amaralowi trzeba przyznać, że ma naprawdę niezły gust :)

 5. Soku pisze:

  Maki to jednak jest piłkarz kompletny, proporcja 1:1. Półtora nóg versus połowa mózgu… nosz wychodzi na 1:1, jak bonie dydy…