Wyniki sondy: Kibice obawiają się aż kilkunastu rzeczy w tym roku

Przez ostatni tydzień w pierwszej styczniowej sondzie pytaliśmy internautów KKSLECH.com czego najbardziej boją się w 2019 roku? Obaw po zeszłym roku i tym co się obecnie dzieje wokół Lecha Poznań jest dużo. Kibice Kolejorza biorący udział w niedawnej ankiecie mieli problem ze wskazaniem jednej rzeczy, której najbardziej się obawiają.Sondy w której byłoby aż 15 możliwości odpowiedzi jeszcze nie było tak samo, jak nigdy wyniki żadnej ankiety nie były aż tak wyrównane. Najwięcej, bo 13,7% internautów boi się przegrania walki o tytuł w podobny sposób co w 2018 roku. Nieco mniej kibiców obawia się dalszej słabej atmosfery wokół klubu, a 12,6% boi się pomysłów zarządu Lecha Poznań na sportowy rozwój Kolejorza.

Inne możliwości odpowiedzi nie przekroczyły progu 10% głosów, jednak z ankiety jasno wynika, że kibice boją się tak naprawdę wszystkiego. W niedawnej sondzie przez 7 dni udział wzięło łącznie 6015 osób. Wszystkim internautom KKSLECH.com dziękujemy za głosy i zachęcamy do licznego udziału także w kolejnych ankietach. Następna sonda pojawi się za kilkanaście dni.Wyniki sondy: Czego najbardziej boisz się w 2019 roku?

13,7% – Przegrania walki o tytuł w podobny sposób, jak rok temu
13,4% – Dalszej słabej atmosfery wokół klubu przy braku poważnych zmian w klubie
12,6% – Pomysłów zarządu na sportowy rozwój klubu
9,7% – Kolejnej szansy od trenera dla niektórych zawodników, których już tutaj powinno nie być
9,5% – Zmarnowanego zimowego okienka transferowego
8,8% – Pogrzebania Nawałki przy pierwszym kryzysie przez kolejne wybryki piłkarzy
6,4% – Utraty podium w rundzie wiosennej
5,1% – Kompromitacji latem w europejskich pucharach
4,8% – Kolejnych popisów linii obrony
4,6% – Letniej rewolucji (sprowadzenia słabej jakości piłkarzy, spóźnionych transferów)
3,5% – Poważnych kontuzji czołowych piłkarzy
2,9% – Jesieni 2019 podobnej do tej co w 2018 i 2017 roku (szybkie odpadnięcie z PP, problemy w lidze)
2,6% – Kryzysu sportowego zespołu, który może przyjść w najmniej oczekiwanym momencie
1,3% – W 2019 roku obawiam się jeszcze czegoś innego (napisz o tym w komentarzu)
1,1% – Przesadnego stawiania na młodzież w celu przyszłego zarobku kosztem wyników

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 7

 1. Dafo pisze:

  Pierwsze 6 można wrzucić do jednego koszyka i mamy wypisz wymaluj działanie zarzadu. Stawiam niestety na spełnienie się czarnego scenariusza i ziszczenia się 5 lub 6 punków z pierwszych 6.

 2. WybrzezeKlatkiSchodowej pisze:

  Na ten moment, obaw więcej niż nadziei.

 3. J5 pisze:

  Tak wygląda Lech pod rządami duetu Klimczak- P. Rutkowski przy aprobacie właściciela Jacka Rutkowskiego. To należałoby podkreślać przy każdej możliwej okazji.

 4. inowroclawianin pisze:

  Szczerze mówiąc to obawiać faktycznie można się wszystkiego po takim zarządzaniu przez amatora Piotrusia, który przed Lechem chyba nigdzie nie pracował. Ktoś wie cokolwiek o przeszłości młodego Rutka?

 5. Jakov pisze:

  Szczerze, to już nawet nie pamiętam na co zagłosowałem, bo niestety wiele z tych obaw jest również moimi. Myślę, że gdyby była odpowiedź „wszystkie z powyższych”, to mielibyśmy co najmniej z 40% głosów na tę opcję.

 6. smigol pisze:

  Po tym wszystkim czego jako kibice Lecha doświadczyliśmy w ostatnich latach człowiek tylko ma obawy. To jest chyba to co mnie najbardziej dręczy w kibicowaniu Kolejorzowi Rutkowskich. Bezustanne porażki I problemy do punktu, w którym stały się one częścią dnia codziennego. Teraz już nie nie obawiam się o to że one nastąpią, teraz tylko czekam kiedy.

 7. Tadeo pisze:

  Szkoda słów, tak można się odnieść do tych wszystkich punktów.Najlepszą niespodzianką dla kibiców, niech będzie osiągnięcie dobrego wyniku na koniec sezonu , przez drużynę i trenera .