W poniedziałek pierwszy gwizdek

Pojutrze w poniedziałek, 4 lutego, o godzinie 16:00 na stadionie Kolejorza mieszczącym się przy ulicy Bułgarskiej 17 będzie miała miejsce akcja „Pierwszy gwizdek”. To już 3 tego typu impreza rozpoczynająca symbolicznie rundę wiosenną piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy. W 2017 i 2018 roku pierwszy gwizdek miał miejsce na poznańskim Placu Wolności. Teraz został przeniesiony na stadion.Brama numer 29 na III trybunie zostanie otwarta w poniedziałek o 15:40. „Pierwszy gwizdek” rozpocznie się o godzinie 16:00, o 16:10 na płycie obiektu pojawią się zawodnicy wraz ze sztabem, a o 16:15 zostanie wykonane zdjęcie grupowe. Na 16:20 zaplanowano za to symboliczny pierwszy gwizdek rozpoczynający wiosnę 2019. Później zgromadzeni na III trybunie kibice będą mogli otrzymać autografy od piłkarzy. Po 20 minutach Lech Poznań zejdzie do szatni po czym o 17:00 wróci na murawę obiektu przy Bułgarskiej, by odbyć swój trening, którego część będą mogli zobaczyć kibice.

Warto dodać, że każdy kto w poniedziałek, 4 lutego, o godzinie 16:00 pojawi się na III trybunie otrzyma gwizdek z herbem Lecha Poznań. Uczestnikom eventu zostanie też wręczony kupon, który na godzinę przed meczem z Zagłębiem Lubin (piątek, 8.02, godz. 20:30) przy namiocie przy sklepie znajdującym się pod IV trybuą będzie można wymienić na duży plakat-zdjęcie z poniedziałkowego wydarzenia. Akcja „Pierwszy gwizdek” jest oczywiście bezpłatna dla kibiców Kolejorza. W 2018 i 2017 roku na Placu Wolności gromadziła po kilkaset osób (głównie młodzieży oraz rodzin z małymi dziećmi).Pierwszy Gwizdek na Placu Wolności 2018 (03.02.2018)

Autor zdjęć: Krzysztof Krause

Pierwszy Gwizdek na Placu Wolności 2017 (05.02.2017)

Autor zdjęć: Dawid Ćmielewski

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 5

 1. Ostu pisze:

  Mnie zaskakuje ten fatalny pomysł marketingowy, że w obecnej sytuacji – zakładam znanej pracownikom klubu proponować by KIBICE przylecieli „na gwizdek” na spotkanie z piłkarzami…

 2. Tomek87 pisze:

  Ciekawe jaka będzie frekwencja, można by tam juniorowi wykrzyczeć parę słów, ale i tak nic sobie z tego nie zrobi.

 3. Kagame pisze:

  Żeby z tym pierwszym gwizdkiem nie doszło do pierwszego guza Rutkowskiego od któregoś z kibiców…

 4. Tadeo pisze:

  Kogo oni chcą nam zaprezentować, Trałkę, Gajosa Jevtica Raduca czy De Marko.Niech się lepiej nie ośmieszają , przecież Ci ludzie już wszystko dla Lecha przegrali .Oby frekwencja była tak jak obecna sprzedaż karnetów .

 5. ShaggyPMI pisze:

  Akcja pierwszy gwizdek w poniedziałek o 16
  Brawa za kolejny genialny pomysł zarządu i udostępnienie idealnego dnia odpowiedniego dla kibiców
  Przecież oczywistym jest ze taka akcja to gratka dla najmłodszych kibiców więc jak mieszkając poza Poznaniem i pracując mam podjechać pokazać dziecku drużynę?
  To jest najwygodniejsze dla zarządu żeby nie usłyszeć od kibiców protestów :(