Wasze oceny za mecz z Zagłębiem. Burić najlepszy, Vujadinović najsłabszy

Jasmin Burić (średnia ocen: 3,95) został wybrany przez kibiców Lecha Poznań najlepszym piłkarzem Kolejorza w ligowym meczu z Zagłębiem Lubin. Zaraz za nim byli Pedro Tiba (3,00) oraz Christian Gytkjaer (2,95). Zawodnikiem, który tym razem był najsłabszy mając najniższą średnią ocen był Nikola Vujadinović (1,34). Poniżej pełne wyniki Waszego oceniania zawodników.Jasmin Burić
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 28,4%
Średnia ocen: 3,95

Rafał Janicki
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 75,6%
Średnia ocen: 1,37

Thomas Rogne
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 41,9%
Średnia ocen: 2,29

Nikola Vujadinović
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 77,7%
Średnia ocen: 1,34

Vernon De Marco
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 34,9%
Średnia ocen: 2,35

Pedro Tiba
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 38,4%
Średnia ocen: 3,00

Maciej Gajos
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 55,5%
Średnia ocen: 1,65

Maciej Makuszewski
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 48,4%
Średnia ocen: 1,75

Joao Amaral
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 35,6%
Średnia ocen: 2,52

Kamil Jóźwiak
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 40,5%
Średnia ocen: 1,85

Christian Gytkjaer
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 40,8%
Średnia ocen: 2,95

Zmiennicy:

Darko Jevtić
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 56,9%
Średnia ocen: 1,56

Tymoteusz Klupś i Timur Zhamaletdinov grał za krótko, by był poddany ocenieTrener Adam Nawałka (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):

1 – 66%

Poziom meczu Lech – Zagłębie 1:2

3 – 29%

Sędzia meczu Tomasz Kwiatkowski (Warszawa):

3 – 34%

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

Bartłomiej Pawłowski – 61%

Skład Lecha Poznań w meczu z Zagłębiem Lubin:

Burić – Janicki, Rogne, Vujadinović, De Marco – Tiba, Gajos – Makuszewski (83.Klupś), Amaral, Jóźwiak (70.Jevtić) – Gytkjaer (84.Zhamaletdinov).

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na 3 portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

INSTAGRAM (nowość)
TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 7

 1. olos777 pisze:

  Ja się pytam za co Jóźwiak i DeMarco dostali 2?Jeden jest do grania w rezerwach a drugi do grania w Tetrisa na trybunach!Niestety obawiam się,że z Jóźwiaka żaden wielki talent,ot chłopak który dużo biega ale przeważnie bez sensu i z klapkami na oczach!Szkoda bo wydawało się że ma wszystko by zrobić karierę ale niestety głowa chyba nie na tym poziomie!Została w rezerwach.

  • JRod1991r. pisze:

   Co do Jóźwiaka to racja. Jeździec bez głowy. Ale De Marco w ofensywie wyglądał bardzo korzystnie. Dwie główki i jedna centra wyglądały całkiem calkiem

  • J5 pisze:

   Zgadzam się z @olos777 co do Jóźwiaka i De Marco. Podstawowym zadaniem tego drugiego była obrona lewej strony. Z przodu rzeczywiście wyglądał dośc dobrze, ale wtedy powinien był zagrać na lewej pomocy

  • inowroclawianin pisze:

   A ja uważam, że Jóźwiak jest do oszlifowania. Kownacki potrafi, biegać potrafi, przebojowy jest. Potrzebuję odpowiedniego trenera, który go oszlifuje, wprowadzi na wyższy poziom. Nawalka chyba się do tego nie nadaje.

 2. Tadeo pisze:

  Zdecydowanie jak poprzednicy , Jóźwiak najsłabszy , którego skrzydło kompletnie nie istniało , pomijając oczywiście dwie pokraki w obronie , czyli Janicki i Vujadinovic.

 3. Siodmy majster pisze:

  Wszystko na to wskazuje ( obym się mylił ) ,że Jóźwiak dołączy do kilkudziesięciu zmarnowanych polskich talentów , którzy powinni zrobić europejską karierę zapowiadając się świetnie jako juniorzy ( Szymkowiak , Ebi , Kłak , Wolski , Kukiełka , Dudka ,Borysiuk , Drągowski , Bielik , Salamon , M. Terlecki ,Tyrała , Janczyk , eh żal dupę ściska wymieniać dalej ) . Od dłuższego czasu jedyną zaletą chłopaka jest zapierdalanie wzdłuż bocznej linii boiska z czego NIC nie wynika . Tymczasem z owej czynności ( tego zapierdalania znaczy ) powinny wynikać dokładnie dwie rzeczy . Nazywają się one gole i asysty nazywane też liczbami . Zapewne każdy wie ,że liczby Kamila są po prostu tragiczne . Niestety nie tylko w tym sezonie i nie tylko w klubie . Rozegrał np. 42 mecze w kadrach juniorskich .Efekt ? Dwa gole .W tym sezonie 20 meczów w Kolejorzu . Efekt ? Dwie asysty . Cały dorobek bramkowy w Ekstraklasie w całej karierze ? Cztery gole i bodaj dwie asysty .To nie są liczby zbliżone do obrońców . Takie cyferki potrafią wykręcić … BRAMKARZE !!! Moja cierpliwość wobec niektórych ” wirtuozów ” Kolejorza dawno się już wyczerpała . Wobec Kamila mam jeszcze sporo tolerancji ale zegar tyka , kredyt powoli się kończy … :(