Ruszyła sprzedaż biletów na kolejny mecz

Na przełomie lutego i marca Lech Poznań rozegra u siebie dwa spotkania z rzędu. W tym miesiącu czeka go jeszcze jeden domowy mecz. Po starciu z Piastem w Gliwicach później Kolejorza czeka domowy bój z Legią Warszawa (sobota, 23 lutego, godz. 18:00). Ruszyła już sprzedaż wejściówek na to spotkanie. Jutro o godzinie 20:00 rozpocznie się za to otwarta sprzedaż biletów.Aktualnie w sprzedaży są bilety na spotkanie Kolejorza z Legią Warszawa w sobotę, 23 lutego, o godzinie 18:00, a także 2 rodzaje karnetów. Karnet „Wiosna 2019” obejmuje 5 domowych meczów jakie Lech Poznań rozegra jeszcze w sezonie zasadniczym 2018/2019, a karnet „Wiosna 2019 + faza finałowa” zawiera 5 spotkań przy Bułgarskiej do 30 kolejki oraz 3 lub 4 pojedynki w grupie mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy 2018/2019.

Od poniedziałku, 11 lutego od 12:00 do wtorku, 12 lutego do godziny 19:59 trwa przedsprzedaż biletów na mecz Lech – Legia dla posiadaczy karnetów oraz uczestników programu „Lechici” z wyłączeniem rangi „żak”. Uczestnicy programu klubowego oraz posiadacze karnetów będą mogli kupić w przedsprzedaży dla rodziny czy znajomych od 2 do 5 biletów w zależności od rangi. 12 lutego o 20:00 zacznie się otwarta sprzedaż biletów na mecz z Legią Warszawa dla wszystkich innych chętnych.

Bilety i karnety na mecze Lecha Poznań rozgrywane przy Bułgarskiej można kupować przez internet, w stacji Kolejorz (w dni poza meczowe), sklepie klubowym w Pestce, Kupcu Poznańskim czy we wszystkich stałych punktach partnerskich na terenie Wielkopolski. Przy zakupie biletów nie jest wymagana karta kibica. Wejściówki do Kotła osobom poniżej 13 lat nie są sprzedawane. W dniu meczowym bilety w kasach (czynne od 10:00) są droższe o 5 zł, zatem lepiej wcześniej zaopatrzyć się w wejściówkę.

>> Dołącz do programu frekwencyjnego „Lechici” – załóż konto, przychodź na mecze, zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrodyRabaty biletowe i karnetowe:

– Ulgowy (-20% dla uczniów i studentów w wieku od 13. do 26. roku życia oraz seniorów powyżej 65. roku życia)
– Dziecko (-20% do 13. roku życia)
– Dziecko do lat 5 wraz z opiekunem wchodzi za darmo

Godziny otwarcia punktu biletowego w Stacji Kolejorz:

Poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
Soboty: 10:00-15:00
Niedziele i święta: nieczynne

Karnety „Wiosna 2019”

Strefa A (I i III trybuna):
Normalny: 260 zł
Ulgowy: 208 zł
Dziecko: 60 zł

Strefa B (II i IV trybuna):
Normalny: 175 zł
Ulgowy: 140 zł
Dziecko: 60 zł

Karnety „Wiosna 2019 + faza finałowa”

Strefa A (I i III trybuna):
Normalny: 375 zł
Ulgowy: 300 zł
Dziecko: 100 zł

Strefa B (II i IV trybuna):
Normalny: 255 zł
Ulgowy: 204 zł
Dziecko: 100 zł

Bilety na mecz Lech – Legia (sobota, 23 lutego, godz. 18:00)

Strefa A (I i III trybuna):
Normalny: 90 zł
Ulgowy: 72 zł
Dziecko: 10 zł

Strefa B (II i IV trybuna):
Normalny: 60 zł
Ulgowy: 48 zł
Dziecko: 10 zł

Chcąc powiększyć mapkę otwórz ją w nowej karcie
null

Przydatne numery i adresy:

tel. 602-368-268 lub 602-368-369 (pn-pt. 9:00-17:00)
bilety.lechpoznan.pl
bok.lechpoznan.pl

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na 3 portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

INSTAGRAM (nowość)
TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 13

 1. Ostu pisze:

  Oni naprawdę wierzą, że 70 a zwłaszcza 90 PLN to jest „niewygórowaną” cena za „wartość artystyczną”…?!

 2. 07 pisze:

  Lech musiałby wygrać w Gliwicach przekonująco. Scenariusz mało realny, a ceny powinny być o połowę niższe + dzieci za free.

 3. Tadeo pisze:

  To się nazywa mieć tupet i być bezczelnym.Po takim bagnie proponują nam bilety po 60 i 90 zł. Ten kto pójdzie na ten mecz i da zarobić tyle kasy tym Wronieckm ścierwom, będzie miał chyba nie tak pod sufitem
  Kiedy właśnie jak nie teraz , na mecz z Legią mamy okazję wyrazić swoją dezaprobate i sprzeciw przeciw temu co obecnie z Lechem się dzieje.Gdzie są wielcy Panowie Prezesi , czyżby pochowali się przed kibicami w swoich norach .Szczególnie ten który się nigdy nie podda , niech ma cywilną odwagę pokazać kibicom jak to się robi.Tylko puste trybuny i zero kasy dla tych złodziei.

 4. roby pisze:

  Sorry ale ja odpadam, po prostu nie chcę oglądać parodystów na boisku.

 5. Wlkp. pisze:

  Wystarczy przejrzeć strony kilku zespołów z naszej eklapy, które są w tej chwili w czołówce i sprawdzić ceny biletów i wnioski się same nasuną, że próbuje się nas doić w Poznaniu.

 6. inowroclawianin pisze:

  Chyba coś im na łeb spadło skoro myślą, że sprzedadzą wszystko na mecz z uległą. Po cholerę ta sprzedaż zamknięta? I tak będzie 20-30 tysi góra. A na mecz z Arką 10 tysi. Jeszcze dwie kolejki i Lech spadnie na 8 miejsce. Jeszcze ceny jak na bundeslige. Ja tam do końca sezonu się nie pojawię, a w kwietniu minie rok odkąd ostatni raz byłem na meczu domowym.

 7. sas pisze:

  Na mecz z legia niezależnie od wyników i cen biletów i tak najmniej przychodzi 35 tysięcy ,,fanów” no bo przeciez nie kibiców.Na FB juz sie przechwala wiara że kupili 3,4 bilety i idą żeby ,,nienawidzieć” legie. A jeszcze niech uda sie wygrać z Piastem to cały stadion bedzie zapełniony.

 8. MaPA pisze:

  Nie martwcie się o frekwencję.W dniu meczu przypada rocznica wyzwolenia Poznania(74) więc wszystkie dzieciaki,harcerze,kolejarze,ORMO-wcy itd będą mieli wolny wstęp:-).

  • inowroclawianin pisze:

   Harcerze raczej nie, ani kolejarze, ale Ormowcy, albo inne ubeki pewnie tak.

 9. bas pisze:

  Mają tupet wroniarze, olał ich. Nie sądzę aby w tym sezonie moja noga pojawiła się na stadionie. Dopóki właściciel klubu nie zmieni podejścia do klubu a zwłaszcza dla nas kibiców mówię NIE.

 10. foxi85 pisze:

  Ludzie powinni nasrać im na te bilety , niestety szmata ma liczne grono kibiców w Poznaniu / Wlkp i pewnie połowę stadionu się zapełni :(

 11. kibol z IV pisze:

  pan liczydło wkroczył do akcji :D…Mają tupet.Najpierw koszulki z powstańczym motywem za 300 pln , teraz bilet na mecz za 90 pln…Mam nadzieję że ludzie pójdą po rozum do głowy i wreszcie pokażą tym żerującym na kibolach „prezesom” …srodkowy palec
  MAMY KURWA DOSYĆ…nic się nie zmieniło.