Plan gier do marcowej przerwy na kadrę

Znany jest już dokładny plan gier Lecha Poznań w LOTTO Ekstraklasie sezonu 2018/2019 do jedynej tej wiosny marcowej przerwy na kadrę. Do przerwy na obozy reprezentacji narodowych podopieczni trenera Adama Nawałki rozegrają łącznie 4 spotkania w tym 3 na Stadionie Miejskim mieszczącym się przy Bułgarskiej 17 w Poznaniu.

W najbliższą sobotę, 23 lutego nietypowo, bo nie o godzinie 20:30 tylko już o 18:00 zespół Lecha Poznań podejmie u siebie Legię Warszawa. Kolejorz jeszcze nigdy nie miał okazji rywalizować z tym rywalem już w lutym. W 24. kolejce Lech także zaprezentuje się na swoim obiekcie. Wtedy w niedzielę, 3 marca, o godzinie 18:00 podejmie przed własną publicznością ekipę Arki Gdynia, która nie wygrała już od 6 spotkań będąc aktualnie w dużym kryzysie.

Po 2 meczach przy Bułgarskiej z rzędu Lech Poznań po raz pierwszy w swojej historii rozegra pojedynek w ramach Ekstraklasy na stadionie Miedzi Legnica. Ten bój zaplanowano na niedzielę, 10 marca o 18:00. W ostatniej konfrontacji przed marcową przerwą na kadrę przeciwnikiem „niebiesko-białych” w stolicy Wielkopolski będzie Górnik. Mecz Lecha Poznań z zabrzanami odbędzie się w piątek, 15 marca, o godzinie 20:30.

Po tym spotkaniu rozpocznie się 2-tygodniowa marcowa przerwa na kadrę po której Kolejorz kolejny mecz w Kielcach z Koroną rozegra w dniach 29-31 marca. Przełom marca i kwietnia będzie dla lechitów bardzo ciekawy. W tygodniu 2 lub 3 kwietnia poznaniacy zmierzą się na własnym boisku z Pogonią Szczecin, a następnie w weekend udadzą się do Gdańska na potyczkę z Lechią. Runda zasadnicza LOTTO Ekstraklasy 2018/2019 zakończy się meczem Lech Poznań – Jagiellonia Białystok w sobotę 13 kwietnia o 18:00.

Jak na razie znany jest dokładny plan gier kolejki numer 23, 24, 25, 26 i 30. Terminy innych spotkań Ekstraklasa SA będzie ustalała w najbliższych kilkunastu dniach.

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na 3 portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.