Szczegółowy terminarz do końca sezonu zasadniczego

Znany jest już dokładny terminarz Lecha Poznań do końca sezonu zasadniczego 2018/2019 piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy. Podopieczni Adama Nawałki do momentu podziału na 2 grupy rozegrają jeszcze 6 spotkań (3 u siebie oraz 3 na wyjazdach). Tylko w 2 najbliższych kolejkach „niebiesko-białych” czekają pojedynki z zespołami z dolnej ósemki Ekstraklasy.

W najbliższą niedzielę, 10 marca, o godzinie 18:00 zespół Lecha Poznań czeka wyjazdowy mecz z Miedzią Legnica. Następnie w piątek, 15 marca, o godzinie 20:30 rywalem Kolejorza przy Bułgarskiej będzie zabrzański Górnik. Po jedynej tej wiosny marcowej przerwie na kadrę przeciwnikami Wielkopolan będą już tylko kluby z grupy mistrzowskiej.

Lech Poznań po przerwie na kadrę wróci do gry w sobotę, 30 marca. Tego dnia o 20:30 rywalem na wyjeździe będzie Korona Kielce. Następnie już w środę, 3 kwietnia o 18:00 na nasz Stadion Miejski zawita szczecińska Pogoń. Po tym meczu liga nie zwolni tempa, bo w sobotę, 6 kwietnia, o godzinie 20:30 graczy Nawałki czeka spotkanie z Lechią w Gdańsku.

Na koniec rozgrywek zasadniczych LOTTO Ekstraklasy 2018/2019 w sobotę, 13 kwietnia, o godzinie 18:00 poznański Lech zmierzy się przy Bułgarskiej z Jagiellonią Białystok. Po tym pojedynku dojdzie do podziału na grupę mistrzowską oraz spadkową, a po paru dniach w piątek, 19 kwietnia ruszą już zmagania fazy finałowej, które zakończą się w niedzielę, 19 maja.

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na 3 portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

INSTAGRAM (nowość)

5 komentarzy

1. John pisze:

Terminarz wygląda bardzo dobrze,i nie ma co narzekać.
    Tylko ,że Lech jest jedną wielką zagadką,ostatnio 6 punktów ,ale gdyby przyjrzeć się bliżej samej grze,to delikatnie mówiąc nie porywa.Dobrze,że jest lepiej w defensywie ,ale Legia i Arka pokazali niewiele.
    Jestem ciekaw co będzie ,gdy przeciwnik wyjdzie odważnie na Lecha,wysokim pressingiem ,zaatakuje.
    To tak.
    Miedź-Najsłabszy kadrowo zespół ekstraklasy.Jednak to wyjazd,i nasza ekstraklasa.Lech musi z takim przeciwnikiem zdobyć 3 punkty.
    Górnik-Mecz u siebie ,trzeba przypilnować Angulo,ale kto ma być faworytem, jak nie Lech?
    Kolejne 3 punkty które trzeba zdobyć.
    Korona-Mecz po przerwie na kadrę,trochę niewiadoma ,choć Korona ostatnio cieniuje ,nie jest to rywal ,którego należało by się bać.Można mieć nadzieje ,że Lech będzie grał o przedłużenie serii zwycięstw,oby.
    Pogoń-Przeciwnik trudny w gazie ,złapali wiatr w żagle ,jednak dużo groźniejsi są u siebie.
    To Lech gra na swoim terenie,są rachunki do wyrównania.
    Lechia-Mimo,że lider obecnie i wyjazd,szansę 50 na 50 według mnie ,Lechia wygrywa ,ale gra średnio ,też są mocno skupieni żeby grać na 0 z tyłu ,a z przodu spokojnie bez szaleństw.
    Ich dobra gra defensywna zaskakuje ,Nalepa-Augustyn ,coś jak Rogne-Vuja ,choć Rogne jest lepszy od obu,gdyby ich tak przycisnąć ,mogą się gubić,zupełnie jak Lech.Przeważy kalkulacja i 0-0,może ten kto strzeli pierwszy zgarnie 3 punkty.
    Jagiellonia-Mecz u siebie na koniec sezonu zasadniczego,znany będzie układ tabeli,o co toczy się gra.Dobry rywal na koniec.
    Terminarz bardzo dobry myślę ,wszystko w rękach Nawałki i nogach piłkarzy,no głowach też,ok.
    14 punkty w 6 meczach realne.
    Na pewno forma musi pójść w górę.Bo pesymistyczny wariant,może skończyć serię zanim ta się zacznie ,dostać od Korony po reprezentacyjnej przerwie,potem Pogoń,Lechia ,Jagiellonia,i trup od brzegu,może wrócić na środek morza i pójść na samo dno.Jeden wielki sztorm ,trupa nie ma.;-)

• WybrzezeKlatkiSchodowej pisze:

Ee do pucharów się jakoś doczłapiemy myślę. Później wielka letnia rewolucja i dominacja w lidze na lata 🙂

• John pisze:

Ja też tak myślę,że jakoś się doczłapiemy.
      Łubu dubu,łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu.;-)

• inowroclawianin pisze:

Nic nie wiadomo, wszystko możliwe z tymi wkładami Rutkow. Najtrudniejsze będą mecze w Kielcach i w Gdańsku moim zdaniem. Na oba chcę się przejechać bo już dawno nie byłem na meczu.

2. Pawelinho pisze:

Jak pokazał mecz z Arką każde spotkanie do końca terminarza rundy zasadniczej pokazał, że w obecnej formie w jakiej znajduje się Kolejorz każdy mecz będzie tak wyglądał, albo jeżeli będzie grał np z Koroną to czeka podopiecznych Nawałki z ich podejście niezwykle trudny pojedynek.