Już sześciu zagrożonych. Pauzy nieuniknione

Sezon 2018/2019 wchodzi w coraz to poważniejszą fazę. Lech Poznań do 19 maja rozegra jeszcze 12 spotkań w tym tylko 2 z zespołami z dolnej ósemki. Z tymi rywalami Kolejorz spotka się w 25 i 26. kolejce LOTTO Ekstraklasy. Pauzy poszczególnych zawodników za kartki zarówno w rozgrywkach zasadniczych jak i w fazie finałowej są niestety nieuniknione.W tym sezonie ligowym łącznie 20 różnych piłkarzy obejrzało w sumie 43 żółte kartki. 2 zawodników już pauzowało. Łukasz Trałka z Pedro Tibą zobaczyli po 4 żółte kartki, a Portugalczyk po pauzie za nie wróci do kadry meczowej na jutrzejszy mecz Lecha Poznań z Miedzią w Legnicy.

W tej chwili zagrożonych pauzą jest aż 6 zawodników, którymi są Mihai Radut, Marcin Wasielewski, Joao Amaral, Maciej Makuszewski, Robert Gumny i Vernon De Marco. 2 pierwszych piłkarzy jutro nie zagra ze względu na dzisiejszy występ w III-ligowych rezerwach. Pozostała 4 graczy musi uważać.

Pilnować muszą się także m.in. Darko Jevtić, Christian Gytkjaer oraz Rafał Janicki, którzy na swoim koncie mają po 2 napomnienia. Sytuacja kartkowa innych zawodników Lecha Poznań przed ostatnimi 5 spotkaniami sezonu zasadniczego LOTTO Ekstraklasy 2018/2019 przynajmniej na ten moment jest dobra.Żółte kartki w LOTTO Ekstraklasie 2018/2019

4 – Trałka, Tiba
3 – Radut, Wasielewski, Amaral, Makuszewski, Gumny, De Marco
2 – Cywka, Tomczyk, Jevtić, Gytkjaer, Janicki
1 – Burić, Jóźwiak, Orłowski, Gajos, Rogne, Goutas, Vujadinović

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na 3 portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

INSTAGRAM (nowość)
TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <2 komentarze

  1. J5 pisze:

    Na szczęście ten najważniejszy już się wykartkował. Resztę Kolejorz będzie musiał wziąć na klatę