Trwa sprzedaż biletów na mecz rocznicowy

Za 6 dni Lech Poznań rozegra kolejny mecz na stadionie przy ulicy Bułgarskiej. Spotkanie z Górnikiem Zabrze zaplanowane na piątek, 15 marca na godzinę 20:30 będzie meczem rocznicowym, czyli pojedynkiem rozegranym blisko terminu w którym Kolejorz obchodził będzie kolejną rocznicę swojego powstania.Aktualnie w sprzedaży są bilety na spotkanie Lecha Poznań z Górnikiem Zabrze, które odbędzie się w piątek, 15 marca, o godzinie 20:30 na Stadionie Miejskim mieszczącym się przy ulicy Bułgarskiej 17 w Poznaniu. Bilety na mecze Lecha Poznań rozgrywane przy Bułgarskiej można kupować przez internet, w stacji Kolejorz (w dni poza meczowe), sklepie klubowym w Pestce, Kupcu Poznańskim czy we wszystkich stałych punktach partnerskich na terenie Wielkopolski. Przy zakupie biletów nie jest wymagana karta kibica. Wejściówki do Kotła osobom poniżej 13 lat nie są sprzedawane. W dniu meczowym bilety w kasach (czynne od 10:00) są droższe o 5 zł, zatem lepiej wcześniej zaopatrzyć się w wejściówkę.

>> Dołącz do programu frekwencyjnego „Lechici” – załóż konto, przychodź na mecze, zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrodyRabaty biletowe i karnetowe:

– Ulgowy (-20% dla uczniów i studentów w wieku od 13. do 26. roku życia oraz seniorów powyżej 65. roku życia)
– Dziecko (-20% do 13. roku życia)
– Dziecko do lat 5 wraz z opiekunem wchodzi za darmo

Godziny otwarcia punktu biletowego w Stacji Kolejorz:

Poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
Soboty: 10:00-15:00
Niedziele i święta: nieczynne

Bilety na mecz Lech – Górnik (piątek, 15 marca, godz. 20:30)

Strefa A (I i III trybuna):
Normalny: 45 zł
Ulgowy: 36 zł
Dziecko: 10 zł

Strefa B (II i IV trybuna):
Normalny: 30 zł
Ulgowy: 24 zł
Dziecko: 10 zł

Chcąc powiększyć mapkę otwórz ją w nowej karcie
null

Przydatne numery i adresy:

tel. 602-368-268 lub 602-368-369 (pn-pt. 9:00-17:00)
bilety.lechpoznan.pl
bok.lechpoznan.pl

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na 3 portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

INSTAGRAM (nowość)
TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <9 komentarzy

 1. Soku pisze:

  Jeśli wierzyć ofce, to do jutra do północy kobiety mają dodatkowo 50% rabatu na zakupiony bilet, o ile tylko są uczestniczkami programu Lechici.

  Nie wykluczam, że sam też się pojawię na B17. Śmiejcie się lub nie, ale urodziny obchodzę dokładnie tego samego dnia co …Kolejorz. 🙂

  • WybrzezeKlatkiSchodowej pisze:

   Gratulacje brachu. 🙂

  • Biniu pisze:

   Na rocznicowy mecz, bilet za darmo dla kiboli urodzonych w dniu powstania Klubu. Taki mam postulat do działu marketingu. Soku, fajna data urodzin.

  • J5 pisze:

   Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin w takim dniu;)

 2. J5 pisze:

  Z drugiej strony zastanawiam się, czy jak by tak gdzieś za pół roku spytać Jacka Rutkowskiego, prezesa i wiceprezesa zarządu o datę powstania naszego klubu, czy by znali?

 3. leftt pisze:

  Aaafyrtla jeszcze nie ma?

 4. arek z Debca pisze:

  Szkoda, że tak wspaniała data nie pozwala mi świętować na Bułgarskiej z wiadomych powodów. Będę świętować w domu z rodziną.