Udane pierwsze inauguracje juniorów

W miniony weekend do zmagań powróciły 2 z 4 najstarszych juniorskich drużyn Lecha Poznań. 2 zespoły młodzieżowe, które rozpoczęły w ostatnich dniach wiosnę 2019 wygrały swoje mecze. 2 pozostałe ekipy Kolejorza piłkarską wiosnę rozpoczną w najbliższy weekend z wymagającymi rywalami.Rezerwy Lecha Poznań wzmocnione w sobotę m.in. Matusem Putnockim, Marcinem Wasielewskim, Dimitrisem Goutasem, Volodymyrem Kostevychem czy Mihaiem Radutem wygrały we Wronkach z będącym tuż nad strefą spadkową Bałtykiem Koszalin 4:0 i zostały samodzielnym liderem grupy 2 III-ligi mając teraz 1 oczko przewagi nad KKS-em Kalisz. W najbliższy weekend Lech II Poznań zagra na wyjeździe z trzecim Mieszko Gniezno.

Dobrze wiosnę 2019 rozpoczęli też juniorzy starsi, którzy na wyjeździe 1:0 ograli dołujący Motor Lublin. Lech Poznań w CLJ U-18 jest szósty ze stratą aż 11 oczek do Korony Kielce, która ma jeszcze do rozegrania zaległy mecz. W najbliższy piątek podopiecznych Bartosza Bochińskiego czeka domowy bój z Pogonią Szczecin.

Inaugurację z Akademią Reissa Poznań przełożoną mieli z kolei juniorzy młodsi z grupy B CLJ U-17. W najbliższy weekend zwycięzcy jesiennych zmagań zagrają na wyjeździe z Pogonią Szczecin. Za to trampkarze starsi z grupy B CLJ do lat 15 wiosnę 2019 rozpoczną wyjazdem na spotkanie z FASE Szczecin.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel i terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

III-liga: Lech Poznań – Bałtyk Koszalin 4:0
CLJ U-18: Motor Lublin – Lech Poznań 0:1

Kolejne mecze młodzieży:

III-liga: Mieszko Gniezno – Lech Poznań (sobota, 16 marca, godz. 15:00)
CLJ U-18: Lech Poznań – Pogoń Szczecin (piątek, 15 marca, godz. 13:00)
CLJ U-17: Pogoń Szczecin – Lech Poznań (sobota, 16 marca, godz. 14:30)
CLJ U-15: FASE Szczecin – Lech Poznań (piątek, 15 marca, godz. 15:00)

> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na 3 portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

INSTAGRAM (nowość)
TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Komentarz

  1. J5 pisze:

    Na rezerwy można liczyć. Życzę powodzenia w weekend

Dodaj komentarz