Weekend juniorów z niedosytem

W minionych dniach kolejne mecze tej wiosny rozegrały 4 najstarsze młodzieżowe drużyny Lecha Poznań. W żadnym z 5 ostatnich spotkań juniorzy Kolejorza nie przegrali, jednak rezultaty w niektórych meczach mogły być lepsze. Nawet mimo wygranej pozycji lidera w III-lidze nie odzyskały rezerwy.W sobotę Lech II Poznań wzmocniony Karolem Szymański, Dimitrisem Goutasem oraz Vernonem De Marco wygrał we Wronkach z KP Starogard Gdański 2:1. Kolejorz pokazał w tym meczu charakter potrafiąc odrobić straty. 2 bramka dla Lecha II padła po golu w doliczonym czasie gry autorstwa De Marco. Rezerwy Kolejorza nadal są na 3. miejscu w tabeli grupy 2 III-ligi tracąc do liderującego KKS-u Kalisz 2 oczka.

Tylko na 7. pozycji ze stratą aż 14 punktów do liderującej Korony Kielce, która ma jeszcze do rozegrania zaległe spotkanie są juniorzy starsi. Lech Poznań U-18 w miniony weekend zaliczył 1 remis w tym sezonie. Gracze Bartosza Bochińskiego zremisowali na wyjeździe z Legią Warszawa 1:1. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu strzelił Kolejorz, który zaledwie po kilkudziesięciu sekundach stracił gola po stałym fragmencie.

Z kolei w grupie B CLJ U-17 remis i zwycięstwo zanotowali juniorzy młodsi. Lech Poznań jeszcze przed weekendem po szalonym meczu zremisował z Lechią Gdańsk w Popowie wynikiem 3:3. W tym spotkaniu lechiści prowadzili 2:0, potem 3:2, ale na szczęście lechici dali radę urwać 1 oczko. W weekend osiągnęli już lepszy wynik ogrywając także u siebie Gryf Słupsk 2:0. Po 3 meczach poznaniacy są na 2. pozycji ze stratą 2 punktów do Warty Poznań.

Nadal źle radzą sobie trampkarze starsi z grupy B CLJ do lat 15. Po 2 wiosennych meczach z 2 remisami (tym razem 3:3 z ostatnią Akademia Reissa Poznań) drużyna trampkarzy starszych Lecha jest na 6. pozycji, czyli tuż nad strefą spadkową. Do liderującej Pogoni Szczecin mającej jednak 1 mecz rozegrany więcej „niebiesko-biali” tracą już 7 oczek.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel i terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

III-liga: Lech Poznań – KP Starogard Gdański 2:1
CLJ U-18: Legia Warszawa – Lech Poznań 1:1
CLJ U-17: Lech Poznań – Lechia Gdańsk 3:3
CLJ U-17: Lech Poznań – Gryf Słupsk 2:0
CLJ U-15: Lech Poznań – Akademia Reissa Poznań 3:3

Kolejne mecze młodzieży:

III-liga: Sokół Kleczew – Lech II Poznań (sobota, 30 marca, godz. 15:00)
CLJ U-18: Wisła Kraków – Lech Poznań (sobota, 30 marca, godz. 12:00)
CLJ U-17: Lech Poznań – Akademia Reissa Poznań (środa, 27 marca, godz. 12:00)
CLJ U-15: Lech Poznań – Pogoń Szczecin (sobota, 30 marca, godz. 14:30)

> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na 3 portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

INSTAGRAM (nowość)
TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Komentarz

  1. Ostu pisze:

    Po wynikach i zajmowanych miejscach w tabelach widzę, że akademia „rozwija się” równo z 1 drużyną…

Dodaj komentarz