Wszystko jest dobrze, była analiza, jest zaangażowanie

Przed sobotnim meczem Kolejorza z Koroną Kielce (start o 20:30) według trenera Lecha Poznań w mediach pojawiają się same plotki. Adam Nawałka regularnie rozmawia z dyrektorem sportowym, zespół nadal bardzo ciężko pracuje, a wśród piłkarzy widać spore zaangażowanie oraz zapał przed zbliżającym się wyjazdowym spotkaniem z „Koroniarzami”.O obecnej sytuacji

„Jest trudna sytuacja i doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Życie idzie do przodu i liczy się dla mnie teraz najbliższy mecz. Przeanalizowaliśmy poprzednie spotkanie, wyjechaliśmy na mały obóz, bardzo intensywnie przepracowaliśmy ostatni okres i jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do kolejnego meczu. Uważam, że zespół jest odpowiednio przygotowany do spotkania z Koroną zarówno mentalnie jak i taktycznie. Widzę duże zaangażowanie zawodników i wierzę, że zagramy dobrze, a także powalczymy o 3 punkty.”

O zwolnieniu

„Wynik pokazuje, jak idzie praca. Mam kontrakt do czerwca 2021 roku, ale obie strony muszą być zadowolone, by ta współpraca cały czas trwała. Teraz dla mnie liczy się kolejny mecz. Oczywiście cały czas rozmawiam z dyrektorem sportowym i wymieniam spostrzeżenia co do zawodników. Wszystko jest przed nami, liczy się dla mnie reakcja drużyny na kolejny mecz, bo to co było już nie jest ważne. Najpiękniejsze są tylko te dni, których są przed nami. To jest moje motto.”

O Lechowych doniesieniach w mediach

„Nie komentuje żadnych wiadomości medialnych, bo to są fakty medialne. Codziennie rozmawiam z dyrektorem sportowym na różne tematy. Dyrektor o wszystkim wie, a moja opinia jest taka, że analiza gry zawodników odbywa się na bieżąco. Dopiero po zakończeniu sezonu będą personalne decyzje. Ostatnio było dużo wiadomości w mediach ze znakiem zapytania. Zawodnicy to czytali, jednak my robimy wszystko, by skupić się na pracy.”

O pracy w Lechu

„Lech to wyzwanie. Jestem cały czas pełen zapału, energii i nigdy mi tego nie zabraknie. Mam ważny kontrakt, choć najważniejsze jest to, by obie strony były zadowolone z tej współpracy. Teraz w drużynie jest zaangażowanie i jest zapal. Widzę dobre nastawienie zespołu przed meczem z Koroną Kielce.”

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na 3 portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

INSTAGRAM (nowość)
TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <27 komentarzy

 1. KONIN84 pisze:

  No czyli po staremu. Jest pięknie i cudownie Kumbaja i cała naprzód.

 2. bezjimienny pisze:

  Mnie przekonał i uspokoił.

 3. bombardier pisze:

  Szkoda, że nie powiedział o WYGRANYCH przez jego drużynę pozostałych 11 meczach.
  Przypadkiem się dowiedziałem i przekazuję dalej.

 4. 100h2o pisze:

  Jest dobrze. Koniec miesiąca…. wypłata !!!

 5. leftt pisze:

  Ja na tej analizie widzę głównie opad.

 6. ryszbar pisze:

  Czyli konferencja jak każda inna. Wszystko to fakty medialne itp. itd.

 7. J22 pisze:

  „Najpiękniejsze (raczej ważne a nie najpiękniejsze) są tylko te dni, których jeszcze nie znamy. To jest moje motto.” Panie Nawałka to też fragment utworu Marka Grechuty który jest akurat hymnem korony Kielce. Oby po tym meczu miał Pan jeszcze jakieś niewiadome, bo w przypadku gry takiej jak z Piastem czy Górnikiem to wszystko będzie jasne.

 8. Bart pisze:

  No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam całą Amicę, dobrych chłopaków i niech się to trzyma. Dobry przekaz leci.

 9. sas pisze:

  Chłopaki w szatni śmiali się z tych doniesień medialnych… i chyba wszystko jasne w sprawie rewolucji latem.
  Nawalka bardzo poirytowany, bredzil gorzej niż zwykle ale tym razem mimo próby zachowania spokoju widać że jest śpiety jak pasek na moim brzuchu.

  • Serti pisze:

   Oby to był śmiech przez łzy …. Sku……syny tyle weekendów mi zepsuli …

 10. inowroclawianin pisze:

  Znów to samo, wszystko jest super, jest zaangażowanie, wszyscy super pracują itd. To dlaczego jest tak źle w tabeli i w trakcie meczy? Druga sprawa to zacytował niemalże fragment hymnu Korony….To chyba zły znak.

 11. John pisze:

  Ciężka praca, zaangażowanie.
  Wierzę, że zagramy dobry mecz ,powalczymy o 3 punkty.
  No ale pamiętajmy z jak trudnym przeciwnikiem przyjdzie się zmierzyć.
  A nie powiedział, że Korona ma wielu świetnych wyszkolonych zawodników???:-)

  Niech powalczą chociaż o punkt,tak żeby to było widać.
  Zagrajcie ze 3 składne akcje w ofensywie,to już będzie wyczyn ponad normę.
  Jak Lech straci pierwszy bramkę,to cały misterny plan pójdzie w pizdu.

  Z dnia na dzień co raz bardziej wygląda mi na to, że do ligowej dogrywki nie dotrwa Nawałka.
  Nic nie wskazuje na to, że Lech zacznie grać i wygrywać.

 12. tolep pisze:

  *Widzę dobre nastawienie zespołu przed meczem z Koroną Kielce”

  Potwierdzam, wczoraj kumpel i jego dzieciaki były oprowadzane po stadionie przez Tibę i Amarala, ten pierwszy oświadczył że zz Koroną wygramy 1:0 🙂

 13. Angus pisze:

  Ble, ble, ble – nic tylko cały czas ta sama gadka i sieczka.

 14. 07 pisze:

  Nie wiem czy ktoś zauważył, ale ze ”starej gwardii” dziennikarskiej był tylko Hałasik oraz Djaczenko. To mówi wszystko. Czar prysł. Będąc przy temacie pismaków to zastanawiam się czy tak trudno jest zadać pytanie – Jak daleko od pierwszej 11 jest Pleśnierowicz czy Skrzypczak? Kiedy trener zauważy młodych z Akademii którzy mogliby uratować mu du.e….? Nawałka opowiedział stary slogan przed meczowy… tak jakby z pamięci – wszyscy mocno trenują….. bla, bla, bla. Nuda jak podczas meczu Lecha. Jevtić nie myśli o przyszłości…. ta. Ściemą pachnie z daleka. Kłamstwo w żywe oczy. Każdy, a tym bardziej grojek przewiduje swoją przyszłość. Dziś tu, jutro tam, ale ….z resztą… Lech płaci bardzo dobrze, można przez 2 sezony grać piach i tak kasa na koncie będzie się zgadzać….. takie jest myślenie grojków w Lechu. Cała reszta z kontraktami ma wyj…. taki Tomasik nigdzie nie odejdzie – 1 – nikt mu tule nie zapłaci, a 2 – umowa jest dwustronna i nie sam rojek podpisywał, więc niech płacą…. Prawda jest taka, że informacje medialne szatnia Lecha przyjeła śmiechem….. :))) Mimo sytuacji w jakiej jest klub humor dobisuje, zabawa trwa….. w kielcach 0-3. Przepraszam za szczerość. 🙂

 15. Erwin pisze:

  Skoro wszystko jest dobrze, to dlaczego przy ostatnim pytaniu Nawałka był tak wkurzony, że aż mu okulary parowały. Czego się spodziewać w kólko to samo, drużyna dobrze się spisuje na treningach, widać zaangażowanie, zdajemy sobie sprawę z sytuacji, najważniejszy kolejny mecz itd.

 16. Dula pisze:

  No to czuję się spokojniejszy. Jest praca, dobra atmosfera, humor. Przeanalizowali poprzednie błędy, przepracowali mini obóz. Teraz naładowani i czerpiąc radość z gry rozniosą kolejnych rywali.

 17. arek z Debca pisze:

  Jaki jest sens tych konferencji? Żeby usłyszeć bzdety i złote myśli typu: 'najpieknieksze są dni, które są przed nami?’

 18. Didavi pisze:

  Dwa kluczowe zdania konferencji:
  AN „Mój kontrakt był do 2021 yyy jest do 2021″
  DJ ” Skupiam się na tym co mam zarobić”
  Dwa przejęzyczenia, które mówią więcej niż tysiąc innych słów, które na tej konferencji padły 🙂

 19. Erwin pisze:

  No chyba tak, trener strasznie odkrywczy i wkońcu coś dodał do wyuczonych na pamięć tekstów

 20. J5 pisze:

  Czyli jest tak dobrze jak przed meczami z Miedzią i Górnikiem. Tam też bylo po analizie, bylo dobre przygotowanie fizyczne i mentalne i było wesoło. Jak przegrają w Kielcach to znowu będzie analiza, fizyczność i mentalność i tak dalej , dalej prosto do l ligi

 21. Pawelinho pisze:

  Skoro jest tak dobrze to dlaczego jest źłe (pytam retorycznie bo na to pytanie nikt nie zna odpowiedzi!)?

 22. jarob pisze:

  Czy ktoś z obecnego sztabu/drużyny potrafi odpowiadać na zadane pytania? Czy oni się uczą tylko wyświechtanych zwrotów i w kółko to samo? Przecież tego nie da się słuchać. Też zwróciłem uwagę na freudowskie przejęzyczenia Nawałki i czuję, że on już wie.
  Ciekaw jestem jakim to składem uraczy nas w Kielcach Adam Nawałka. Czy dalej będzie odbudowywał przegrywów, czy może da szansę mitycznym młodym. Gorzej nie będzie, a przynajmniej będą chcieli się pokazać.

  • bezjimienny pisze:

   Sytuacja jest trudna, a atmosfera jeszcze gorsza. Zespół potrzebuje wewnętrznej konsolidacji wokół doświadczonych zawodników.
   Burić-Gumny, Vujadinović, Janicki, Tomasik-Trałka, Gajos, Jevtić, Makuszewski, Jóźwiak-Gytkjaer.

 23. Siodmy majster pisze:

  Trener codziennie rozmawia z dyrektorem sportowym .No to się kurwa chyba nie rozumieją . Jak wpadłem kiedyś w Afryce do kotła ludożerców to też „rozmawiałem” z ich wodzem . No ale koleś ni chuja nie kumał po niemiecku , angielsku , kacapiemu ani nawet japońsku czy polsku.I gdyby nie Chuck Norris , który wpadł tam na chwilę po robaki na ryby to bym w tym kotle skończył . A potem w żołądkach dzikich. Niezawodny CH.N. mnie wyratował.No i tu konkluzja : Adaś tak się rozumie z Tomcio Paluchem jak ja wtedy z kacykiem Uwuwveye Onyyetenyekwe Ugwemumbwem. ;)))