Wyniki sondy: Nic już w tym sezonie nie będzie

Przez ostatni tydzień w jednym z newsów na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała okazjonalna sonda z zapytaniem, jak skończy Lech Poznań sezon zasadniczy LOTTO Ekstraklasy 2018/2019? Optymistów w ankiecie zbyt wielu nie było. Najwięcej kibiców Kolejorza uważa, że zespołowi Adama Nawałki nie uda się awansować do europejskich pucharów.Aż 35,3% internautów odpowiedziało, że nie wie, jak Lech Poznań zakończy trwający sezon zasadniczy Ekstraklasy i nie ma znaczenia, czy będzie w grupie mistrzowskiej czy spadkowej, gdyż do europejskich pucharów i tak nie awansuje. Optymizmu w wynikach sondy trwającej od zeszłego piątku nie widać.

Tylko 8,5% kibiców Lecha Poznań wierzy w 6 punktów w najbliższych 4 kolejkach, a raptem 4,3% w co najmniej 10 oczek, które pozwoliłyby walczyć nawet o europejskie puchary. W sondzie przez tydzień udział wzięło 9239 osób. Wszystkim internautom KKSLECH.com dziękujemy za głosy i zachęcamy do licznego udziału także w kolejnych ankietach. Następna w kwietniu.Wyniki sondy: Jak skończy Lech Poznań sezon zasadniczy Ekstraklasy?

35,3% – Nie wiem. Szczerze wisi mi to czy Lech zagra w grupie A czy B. Do pucharów i tak nie awansuje
15,2% – Szczęśliwie wygra któryś z domowych meczów i zagra w grupie spadkowej
14,3% – W ostatnich 4 kolejkach zdobędzie 4 punkty, które szczęśliwie pozwolą mu awansować do ósemki
11,2% – Lech zdobędzie wkrótce góra 1 punkt. Szanse na górną ósemkę straci przed 30 kolejką
10,5% – Zdobędzie wkrótce 3 lub 4 punkty co okaże się za mało do gry w grupie mistrzowskiej
8,5% – Wygra 2 z 4 najbliższych meczów dostając się do grupy mistrzowskiej
4,3% – Zdobędzie z 10 punktów, awansuje do ósemki i jeszcze powalczy o puchary
0,7% – Przewiduję jeszcze inną zdobycz punktową i mam swój typ, jak skończy się sezon zasadniczy (napisz o tym w komentarzu)

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na 3 portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

INSTAGRAM (nowość)
TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <7 komentarzy

 1. Ostu pisze:

  Ja byłem w grupie 10,5…?
  Swoją drogą wspaniała kampania marketingowa – jeśli ktoś pamięta – niestety skończyło się wszystko klapą z powodu błędów kompanii piwowarskiej – kompletnie nie była przygotowana na tak duży sukces kampanii i ogromne zapotrzebowanie rynku…
  A naszemu Lechowi nawet najlepsza kampania nie pomoże…

  • Zlapany na ofsajdzie pisze:

   Kampanii niestety już nie pamiętam, ale w swoim czasie było to moje ulubione piwko 🙂

 2. endrjiu pisze:

  Teraz proponuję ankietę: Czy Nawałka wytrwa do końca sezonu oraz ilu zawodników „wypadnie” z Lecha podczas letniej „rewolucji”

 3. Erwin pisze:

  Pobawię się w złego proroka. Nawałka nie dotrwa do końca, jest szansa go wyjebać za nie duże bejmy i jest pretekst(wzięliśmy najlepszego trenera na rynku polskim na pewno medialnie i też sobie nie poradził), ulży budżetowi. Zawodnicy „wypadający” – Gumny-Kasa potrzebna na wczoraj excel wariuje, Gytkjaer- dobrze gra i wpadnie dobra oferta, swoje lata ma więc ostatni dzwonek, Tiba – Dilaver II, Amaral- Tiby nie będzie, polska grupa i tak go nie lubi czas uciekać, Rogne- wstyd przed dziewczyną mu się zrobi gdzie gra. Zostaną Trałka – guru, sam przedłuży kontrakt, Maki – najlepszy kumpel, Raduc – po prostu musi ma kontrakt, drugi Jeleń się nie trafi, Burić- legenda, po Trałce najważniejsze słowo, Vujadinović i Janicki – bez nich w zespole inni mogą mieć problemy z Lechem.Teraz biegiem po karnety bo przez was Lech nie ma kasy na transfery i pikuje w dół.

 4. Siodmy majster pisze:

  Następna ankieta już w kwietniu ? Zajebiście 🙂 Podpowiedź dla redakcji na pytania : może tak
  1. Czy Lech wróci do ESA w roku 2020 po spadku w tym sezonie ?
  2. W 2021 ?
  3.W innym roku ?
  4.Spadnie do 2 ligi ?

 5. inowroclawianin pisze:

  Góra 3-4 punkty i dolna 8. Jeśli dziś znów przegrają to mogą wylądować na 10 miejscu.

 6. Ekstralijczyk pisze:

  Nie będzie niczego, niech żyje prezes Rutkowski.!