Lechowy Flesz (02-30.03)

Lechowy Flesz to stały cykl informacyjny w którym średnio co 2 tygodnie w jednym newsie podajemy krótkie informacje dotyczące różnych spraw związanych z Kolejorzem i nie tylko, których normalnie nie publikujemy w innych wiadomościach, a które są ciekawostkami lub informacjami przydatnymi kibicom.Gostomski w FK Haugesund

31-letni były bramkarz Lecha Poznań, Maciej Gostomski podpisał roczny kontrakt z byłym pucharowym rywalem Kolejorza – FK Haugesund. Norwegowie latem zagrają w eliminacjach Ligi Europy.

Młodzi w reprezentacji

Krzysztof Bąkowski, Patryk Gogół, Igor Ławrynowicz i Jerzy Tomal z akademii Lecha Poznań zostali powołani do kadry U-16 na turniej UEFA Development, który w dniach 1-5 kwietnia odbędzie się w Polce. Kadra do lat 16 zagra wtedy z Turcją, Grecją i Kolumbią.

Juniorzy zagrali w kadrze

Wiktor Nowicki, Jakub Złoch, Filip Karwacki i Norbert Pacławski z akademii Lecha Poznań zagrali w towarzyskim dwumeczu kadry U-15 z Macedonią 1:2 oraz 0:0.

Zmarł wieloletni dyrektor „13”

Kilka dni temu zmarł Zbigniew Burkietowicz, czyli wieloletni dyrektor Szkoły Podstawowej numer 13 w Poznaniu. Z „trzynastką” Lech Poznań od lat współpracował bardzo ściśle, a sama szkoła wychowała wielu zawodników Kolejorza.

Balon zniknął

Balon pneumatyczny przykrywający boisko ze sztuczną trawą znajdujące się za I trybuną stadionu został rozebrany i ponownie zostanie zainstalowany w grudniu. Zimą pod balonem mogli ćwiczyć zarówno juniorzy Kolejorza jak i pierwszy zespół.

Ekstraklasa w TVP już teraz

Już od tego weekendu TVP będzie transmitować jeden mecz w danej kolejce aż do końca sezonu 2018/2019. W ten weekend w otwartej telewizji zostanie pokazane spotkanie Wisła – Legia. Ze względu na obecną sytuacją Lecha nie wiadomo, czy którykolwiek z pojedynków Kolejorza do końca rozgrywek będzie transmitowany przez TVP.

Lech przedłużył umowę z FOGO

Firma FOGO sponsorująca klub od 5 lat nadal będzie sponsorem premium Lecha Poznań. Niedawno przedłużono umowę do czerwca 2022 roku.

Znane pary 1/2 CLJ U-17

PZPN ustalił już pary półfinałowe CLJ do lat 17. Zwycięzca grupy D zagra z wygranym w grupie B, a mistrz grupy C z mistrzem grupy A. Liderem w grupie B jest na razie Lech Poznań, który był Mistrzem Polski do lat 17 w latach 2014-2017.

Skrzypczak na dłużej w Lechu

Pomocnik rezerw Lecha Poznań, Mateusz Skrzypczak przedłużył swoją umowę z klubem do 30 czerwca 2022 roku.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarze 2

  1. MaPA pisze:

    To że Lecha w TVP może nie być to chyba dobrze.Im mniej ludzi obejrzy tą mizerię tym mniej będziemy się wstydzić.

  2. Tata pisze:

    Spoczywaj w spokoju Panie Dyrektorze. Wieczny odpoczynek racz dać mu Panie.

Dodaj komentarz