Średnie dni juniorów

W minionych dniach kolejne mecze tej wiosny rozegrały 3 z 4 najstarszych młodzieżowych drużyn Lecha Poznań. W końcu od dna odbił się zespół Kolejorza do lat 15. Pewnie wygrały też rezerwy, choć akurat w drugiej ekipie zagrało w niedzielę bardzo wielu rezerwowych zawodników z pierwszej drużyny.Wczoraj rezerwy pokonały we Wronkach KKS Kalisz wynikiem 4:1 i awansowały na 1. miejsce w tabeli grupy 2 III-ligi. Teraz Lech II Poznań ma 1 oczko przewagi nad KKS-em oraz 3 punkty nad 4 obecnie zespołem. Z graczy z pierwszego zespołu gole strzelili wczoraj Maciej Gajos (2 bramki) i Timur Zhamaletdinov. Oprócz nich szansę w niedzielę otrzymali jeszcze Matus Putnocky, Marcin Wasielewski, Rafał Janicki, Vernon De Marco, Piotr Tomasik i Mihai Radut.

Kolejny raz fatalnie poszło podopiecznym Bartosza Bochińskiego. W CLJ zespół Lecha Poznań juniorów starszych mimo prowadzenia 2:0 uległ u siebie Śląskowi Wrocław 2:3 i cały jest dopiero na 7. miejscu w tabeli. W ten weekend ze względu na powołania do kadry nie rywalizowali juniorzy młodsi, którzy w grupie B CLJ U-17 i tak są na 2. pozycji. Już w tym tygodniu Kolejorz zaliczy zaległe spotkanie.

W końcu ostatnie miejsce w grupie B CLJ U-15 opuścili natomiast trampkarze starsi Lecha Poznań, którzy po 2 zwycięstwach awansowali nawet na 3. pozycję, jednak liderującej Pogoni Szczecin mającej komplet oczek raczej już nie dogonią. W ostatnich dniach Kolejorz wygrał u siebie z Bałtykiem Koszalin 5:0 oraz zwyciężył w Gdyni tamtejszą Arkę rezultatem 2:0.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel i terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

III-liga: Lech II Poznań – KKS Kalisz 4:1
CLJ U-18: Lech Poznań – Śląsk Wrocław 2:3
CLJ U-15: Lech Poznań – Bałtyk Koszalin 5:0
CLJ U-15: Arka Gdynia – Lech Poznań 0:2

Kolejne mecze młodzieży:

III-liga:Lech II Poznań – Jarota Jarocin (niedziela, 14 kwietnia, godz. 12:00)
CLJ U-18: Escola Warszawa – Lech Poznań (niedziela, 14 kwietnia, godz. 11:00)
CLJ U-17: Warta Poznań – Lech Poznań (środa, 10 kwietnia, godz. 15:30)
CLJ U-17: Lech Poznań – Arka Gdynia (sobota, 13 kwietnia, godz. 12:00)
CLJ U-15: Lech Poznań – Lechia Gdańsk (sobota, 13 kwietnia, godz. 14:30)

> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na 3 portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

INSTAGRAM (nowość)
TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Komentarz

  1. J5 pisze:

    Te ” średnie dni młodzieży ” już od dawna trwają. I jest jeden pozytyw odnośnie piłkarzy z pierwszej drużyny: panowie Gajos, Żalametdinow, Putnocki, Wasielewski, Janicki, De Marco, Radut, Tomasik nadają się na lll ligę!!! Ja bym ich tam posłał aby grali do końca kontraktów

Dodaj komentarz