Twój Kolejorz – kolejna klubowa ankieta na temat Lecha Poznań

W środę, 17 kwietnia klub wystartował z czwartą już ankietą skierowaną do kibiców Lecha Poznań, która kolejny rok z rzędu została przygotowana wraz z firmą Sport Analytics. Ankieta mająca pomóc Kolejorzowi stać się jeszcze lepszym klubem składa się z kilkudziesięciu pytań i jest utworzona na bazie trzech poprzednich, które również zostały przeprowadzone wśród kibiców w kwietniu.Ankieta „Twój Kolejorz” dostępna -> TUTAJ dotyczy wielu tematów. Biletów, chodzenia na mecze, czystości obiektu czy różnych innych spraw związanych z Lechem Poznań. Władze Kolejorza chcą poznać opinie kibiców, jak obecnie funkcjonuje klub i jak ma funkcjonować w przyszłości. Badanie jest bardzo rozbudowane. Żeby rozwiązać ankietę trzeba poświęcić kilkanaście minut.

Każdy z kibiców Kolejorza, który przebrnie przez całą ankietę składającą się z ponad 50 pytań na różne tematy będzie miał szansę wygrać atrakcyjne nagrody. Do zgarnięcia jest 5 karnetów na cały przyszły sezon, a także 10 voucherów o wartości 100 zł do wykorzystania w klubowych sklepach. Losowanie nagród odbędzie się po zakończeniu zbierania informacji.

Klub pierwsze wnioski na temat ankiety może wyciągnąć dość szybko. Sama ankieta „Twój Kolejorz” potrwa do poniedziałku, 20 maja. Później firma Sport Analytic przekaże jej wyniki do klubu, a ten poinformuje o rezultatach ankiety przed rozpoczęciem przyszłego sezonu 2019/2020.

Klubowa ankieta dla kibiców Lecha Poznań – „Twój Kolejorz” znajduje się -> TUTAJ

Przy okazji wszyscy internauci KKSLECH.com wypełniający ankietę w jej 32 pytaniu mogą zaznaczyć nasz serwis. Z góry dziękujemy.

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na 3 portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

INSTAGRAM (nowość)
TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <17 komentarzy

 1. Lolo pisze:

  Ankieta wypełniona. Głos oddany na KKSLECH.com. A jeszcze można było o coś zapytać. Więc zapytałem dlaczego zarząd rozj…ł nasz klub?

 2. Pawel68 pisze:

  Bardzo nieprzyjemne rzeczy napisałem dla własciciela więc na pewno moja ankieta będzie w koszu!

 3. Mary pisze:

  Mam poczucie, że zmarnowałam 15 minut życia. Ja p* klub zmierza ku przepaści a oni mnie o żarcie na stadionie pytają. No ale wyżyłam się trochę w tym wolnym ringu :)

 4. inowroclawianin pisze:

  Wypełnilem i napisałem co o nich myślę i dlaczego nie chodzę na mecze domowe.

  • klaus pisze:

   A co z wyjazdami?

  • inowroclawianin pisze:

   Już pisaliśmy na ten temat. Jeżdżę i młodych też będę wspierać na wyjazdach. Nie mam zamiaru bywać przy Bułgarskiej po tym co wyrabia zarząd.

 5. Radomianin pisze:

  Oczywiście KKSLECH wpisany. W każdym komentarzu szczerze i bardzo kultularnie pisałem negatywnie o zarządzie i w skrócie żeby Rutkowski wypierdalal. Jak pisałem dłuższe zdania i co myślę w swoich słowach to aż smutno się robiło …że jest az tak zle…

 6. Wlkp. pisze:

  Też pojechałem po zarządzie

 7. Lechita62 pisze:

  KKSLECH.COM rzecz jasna wpisany, poza tym w ringu napisałem, że jeśli jakimś cudem nie wiedzą co kibice sądzą o tym co się dzieje w klubie to radzę zajrzeć na kkslech.com i wziąć sobie głęboko do serca opinie tam zamieszczane.

 8. Ostu pisze:

  Przeczytałem i udzieliłem odpowiedzi do 23-ego pytania…
  Jest to typowa ankieta sprawdzająca „jakość” odpowiedzi w ankiecie i „formatujaca” profil ankietowanego…
  Zadawanie okreslonych pytań a potem nadawanie im konkretnych wag wskazuje nie na chęć poznania odpowiedzi ale chęć „poznania” odpowiadającego…

 9. Soku pisze:

  Wypełniłem, w sumie głównie po to aby zaznaczyć, skąd czerpię sprawdzone informacje na temat klubu. Pytania o jakość stadionowego żarcia czy o czystość w klopach – po cholerę to komu? Klub ma teraz znacznie poważniejsze problemy, ale po pytaniach widać że nikogo nie interesuje postawienie diagnozy i wdrożenie ew. programu naprawczego.

 10. arek z Debca pisze:

  Te bzdurne ankiety to chyba wymysł studentów marketingu na stażu. Wystarczy by zarząd poczytał sobie komentarze kibiców na tej stronie by wiedzieć czego oczekują kibice.

 11. kibol z IV pisze:

  Ankietę wypełniłem.W 32 pytaniu zaznaczyłem odpowiednią stronę :). W wolnym ringu…przyłożyłem zarządowi ;)

 12. Tadeo pisze:

  @Arek z Dębica.Zgadzam się i ankiety również nie wypełnił , bo uważam to za jakiś żart. Przez cały sezon tyle opini napisaliśmy, a mimo tego i tak nie traktowano nas poważnie. Co ma być to będzie, a Rutkowscy jak zwykle obudzili się z ręką w nocniku.Mają to na co tyle lat pracowali , i co w pełni im się udało, czyli rozpierd.Lecha.
  D

 13. tolep pisze:

  Tym rasizmem i nietolerancją na stadionie jestem załamany. I tym że nie ma ruchomych schodów.

 14. zoto pisze:

  no to poszło