Wystaw swoje oceny po meczu z Jagiellonią

W meczu 31. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019, Lech Poznań zaledwie zremisował na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 3:3, choć po 21 minutach prowadził już 2:0. Nawet tak pewne prowadzenie nie załamało gospodarzy, którzy potrafili odrobić te straty wychodząc na 3:2. Ostatecznie 1 punkt przywieziony z Podlasia ekipie Kolejorza nic w tabeli nie dał.

Skład Lecha Poznań w meczu z Jagiellonią Białystok:

Burić – Gumny, Rogne, Vujadinović, Kostevych – Trałka, Tiba (90+5.Skrzypczak) – Makuszewski, Jevtić (45.Zhamaletdinov), Jóźwiak – Amaral (74.Marchwiński).

* – Piłkarz, który nie rozegra co najmniej 15 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat.

[crowdsignal poll=10299514]

Wyniki głosowania przez użytkowników serwisu ogłosimy w osobnym newsie w poniedziałek o północy

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na 3 portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

INSTAGRAM (nowość)

10 komentarzy

1. El Companero pisze:

oceny będą pewnie różnorodne ale dla mnie Buric z Jóźwiakiem najgorsi a Amaral najlepszy

2. Pawel68 pisze:

Najlepszy mecz Lecha w sezonie,szkoda że te kurwy nas wydrukowały!KARNY z dupy!Drugi też dziwny?

3. olos777 pisze:

Nie wiem kto gorszy-Buric,Jóźwiak czy Gumny

4. F@n pisze:

Najgorszy Jóźwiak dziś i to zdecydowanie. Najlepszy Amaral. Reszta różnie.

5. Tadeo pisze:

Zdecydowanie Jóźwiak, zupełnie niewidoczny
    Jak to się dzieje , że w jednym meczu szarpie i jest najlepszym piłkarzem na boisku , w drugim meczu jest najsłabszym. U większości piłkarzy tak się właśnie dzieje.Zresztą druga połowa do zapomnienia , cała drużyna kompletnie siadła. Ogólnie można powiedzieć że mecz nie był zły

6. paqero pisze:

Jozwiak najbardziej „pokazał się” przy 2 i 3 bramce dla Jagi (3 ostatencznie nieuznana), odpuścił i nie zrobił nic żeby zapobiec, do Runje nawet nie wystartował choć było tam sporo czasu, tylko się przyglądał

7. J5 pisze:

Dzisiaj Kolejorz stracił 2 punkty z var-em. Obie sytuacje nie kwalifikowaly się do podyktowania jedenastki. Przy pierwszym zawodnik nogi wyrzucił w powietrze jak przy ewidentnej symulce, a przy drugim przewrócił się kiedy poczuł rękę Żalametdinowa na sobie. Glupi Gil albo dał nabrać się na aktorstwo, albo zrobił to złośliwie. Rzutuje to na notę Stefańskiego- 1. Jagiellonia nic ciekawego nie pokazala zresztą tak samo jak i Lech. Ale Lecgici byli konkretniejsi w ataku strzelając 3 prawidłowe bramki. Niestety, dla Lecha nie gwizda się nawet ewidentnych karnych, i często sędziowie nawet nie chcą zerknąć w ekran. Z innej beczki nasi młodzi wychowankowie zaprezentowali się bardzo dobrze, zarówno Marchwiński jak i Skrzypczak. Z obu będą dobrzy pilkarze, jak będą ciężko pracować. Obaj powinni dostać szansę w meczu z tęczowymi, gdzie nie będzie ani Trałki, ani Jevticia.

8. smigol pisze:

Po co się męczyć, spadek drużynie nie grozi. Wesołych świąt dla wszystkich, bawimy się!!!

9. Bart pisze:

Trzeba przyznać że Makuszewski wczoraj wypadł lepiej, starał się i nawet w obronie pomagał jak nie on.

PS W Białymstoku serio po każdej bramce Jagielloni puszczają disco polo? Ja pierdole jaka żenada

• smigol pisze:

Trałka by tam idealnie pasował. Co do Makiego to w drugiej połowie trochę zgasł ale zgodzę się że zagrał przyzwoicie.