Przeciętne dni za juniorami

W minionych dniach jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi kolejne mecze tej wiosny rozegrały wszystkie 4 najstarsze młodzieżowe drużyny Lecha Poznań. Nie były to niestety zbyt udane dni dla juniorów. Zespół juniorów starszych kolejny raz zawiódł u siebie i to w starciu z rywalem broniącym się przed spadkiem.Przed świętami pozycję lidera mimo remisu 1:1 w Środzie Wielkopolskiej z tamtejszą Polonią obroniły rezerwy Kolejorza. Wyniki 24. kolejki grupy 2 III-ligi ułożyły się tak dobrze, że Lech II Poznań odskoczył nawet KKS-owi Kalisz na 2 oczka.

W CLJ znów zawiedli juniorzy starsi. Podopieczni Bartosza Bochińskiego niespodziewanie ulegli we Wronkach broniącemu się przed spadkiem Górnikowi Zabrze 1:3. Lech Poznań jest dopiero na 8. miejscu mając nad strefą spadkową 10 oczek przewagi. Na szczęście Kolejorz utrzyma się w lidze.

Z kolei w CLJ U-17 już 5 mecz z rzędu wygrali juniorzy młodsi. Gracze Huberta Wędzonki pokonali Błękitnych Wronki aż 4:0. Lech Poznań w grupie 2 jest pierwszy, jednak druga Lechia Gdańsk ma tylko 2 punkty straty do Kolejorza. Wiosenne rozgrywki CLJ do lat 17 są już na półmetku.

Znów w CLJ U-15 zawiedli trampkarze starsi Lecha Poznań. Przed świętami Kolejorz zaledwie zremisował z będącą w strefie spadkowej Wartą Poznań 0:0. Lechici spadli na 3. pozycję w tabeli grupy 2. Do Pogoni Szczecin tracą aż 9 punktów. „Portowcy” są już niemal pewni awansu do 1/2 finału CLJ do lat 15.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel i terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

III-liga: Polonia Środa Wielkopolska – Lech II Poznań 1:1
CLJ U-18: Lech Poznań – Górnik Zabrze 1:3
CLJ U-17: Błękitni Wronki – Lech Poznań 0:4
CLJ U-15: Warta Poznań – Lech Poznań 0:0

Kolejne mecze młodzieży:

III-liga: Lech II Poznań – Gwardia Koszalin (niedziela, 28 kwietnia, godz. 12:00)
CLJ U-18: Korona Kielce – Lech Poznań (sobota, 27 kwietnia, godz. 12:00)
CLJ U-17: Akademia Reissa Poznań – Lech Poznań (sobota, 27 kwietnia, godz. 12:00)
CLJ U-15: Bałtyk Koszalin – Lech Poznań (sobota, 27 kwietnia, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na 3 portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

INSTAGRAM (nowość)
TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <Dodaj komentarz