Lechowy Flesz (13-28.04)

Lechowy Flesz to stały cykl informacyjny w którym średnio co 2 tygodnie w jednym newsie podajemy krótkie informacje dotyczące różnych spraw związanych z Kolejorzem i nie tylko, których normalnie nie publikujemy w innych wiadomościach, a które są ciekawostkami lub informacjami przydatnymi kibicom.Młodzi w kadrze

Krzysztof Bąkowski, Filip Borowski, Patryk Gogół i Jerzy Tomal z akademii Lecha Poznań dostali powołania do kadry U-16 na towarzyski turniej w Rumunii. W dniach 7-11 maja Polacy zagrają z Chorwacją, Norwegią oraz z Rumunią.

Guedes wciąż szuka szczęścia

Grający w sezonie 2015/2016 w rezerwach Lecha Poznań, Lucas Guedes nadal szuka szczęścia w Polsce. 23-latek niedawno rozpoczął treningi z III-ligową Wartą Gorzów Wielkopolski.

Były lechita zostaje w ŁKS

Były piłkarz Lecha, który wraz z naszym klubem w latach 90-tych zdobył 2 tytuły Mistrza Polski oraz 2 Superpuchary Polski zostaje w Łodzi. Kazimierz Moskal będący trenerem ŁKS-u przedłużył kontrakt o 2 lata.

Wychowankowie przesądzili o wygranej

Na szczeblu I-ligi z różnym powodzeniem gra łącznie kilkunastu wychowanków akademii Lecha Poznań. Kilka dni temu 4 piłkarzy przesądziło o wygranych swoich drużyn. W meczu Chojniczanka – Warta 0:2 bramki zdobyli Robert Janicki i Adrian Cierpka, natomiast w pojedynku Stomil – Chrobry 0:2 gole strzelili Szymon Drewniak oraz Mateusz Machaj.

Kary za mecz w Poznaniu

Po meczu Lech – Legia posypały się kary na rywala. Legioniści otrzymali 30 tysięcy złotych kary i zakaz wyjazdowy na 2 kolejne spotkania w Poznaniu.

Lech wpłacił 20 tysięcy dla Okonia

Zbiórka pieniędzy dla Mirosława Okońskiego ostatnio mocno podskoczyła. Aż 20 tysięcy wpłacił Lech Poznań i 25 tysięcy anonimowa osoba/firma. Wynik zbiórki to już ponad 77 tysięcy złotych, choć córka legendy Kolejorza początkowo chciała zebrać 50 tysięcy.

Problemy Nickiego Bille

Nicki Bille Nielsen ma kolejne problemy. Duńczyk został skazany na 4 miesiące więzienia za groźby, pobicie i posiadanie narkotyków. Musi też zapłacić 3 tysiące koron ochroniarzowi oraz 55 tysięcy koron pielęgniarce. Karę będzie mógł odbyć w areszcie domowym.

Były trener zwolniony z kadry

Były trener juniorów Lecha Poznań, Przemysław Małecki został zwolniony z posady szkoleniowca kadry Polski U-17.

Keita wrócił do Stromsgodset

Muhamed Keita, który przez ponad rok pozostawał bez klubu wrócił do norweskiego Stromsgodset z którego swego czasu trafił do Kolejorza.

Młody lechita z nową umową

Obrońca Lecha Poznań U-15, Jakub Złoch podpisał nowy 3-letni kontrakt z klubem.

Gery Mistrzem Węgier

Ferencvaros Budapeszt w który gra Gergo Lovrencsics (w tym sezonie w 29 meczach 2 gole i 7 asyst) został w ten weekend Mistrzem Węgier.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <