Kolejne dni juniorów z niedosytem

W minionych dniach kolejne mecze w swoich ligach rozegrały 4 najstarsze młodzieżowe drużyny Lecha Poznań. Za juniorami z rezerw oraz z CLJ U-15 intensywna majówka, bowiem oba zespoły w ostatnim czasie zaliczyły po 2 spotkania. Mimo niespodziewanej porażki rezerw z Pogonią II Szczecin ekipa Kolejorza wciąż prowadzi w grupie 2 III-ligi.W 26. kolejce III-ligi Lech II Poznań uległ na wyjeździe Pogoni II Szczecin wynikiem 2:3. W weekend było już lepiej. Kolejorz pokonał we Wronkach drużynę Chemika Bydgoszcz aż 4:0 dzięki czemu wciąż przewodzi w grupie 2 mając 3 punkty przewagi nad KKS-em Kalisz oraz Radunią Stężyca.

Jeszcze przed weekendem utrzymanie w CLJ zapewnili sobie juniorzy starsi. Podopieczni Bartosza Bochińskiego pokonali u siebie przedostatni GKS Bełchatów 3:1. Kolejorz na 4 kolejki przed końcem CLJ U-18 zajmuje dopiero 9. miejsce w ligowej tabeli. W najbliższy weekend uda się do Chorzowa na mecz z Ruchem, który wciąż walczy o utrzymanie.

Z kolei w CLJ U-17 nie dali rady wygrać juniorzy młodsi. Lech Poznań tylko zremisował u siebie z Pogonią Szczecin 3:3. Kolejorza dogoniła przez to Warta Poznań. Z drugiej strony gracze Huberta Wędzonki zajmujący 2. lokatę w grupie B tracą tylko 1 oczko do Lechii Gdańsk mając na dodatek 1 spotkanie rozegrane mniej.

Aż 13 punktów do Pogoni Szczecin w grupie B CLJ U-15 tracą natomiast trampkarze starsi. W ostatnich dniach Lech Poznań zremisował na swoim boisku z FASE Szczecin 2:2 oraz wygrał na wyjeździe z Akademią Reissa Poznań rezultatem 3:1. W najbliższy weekend trampkarzy starszych czeka wyjazdowe starcie z liderującymi „Portowcami”.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel i terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

III-liga: Pogoń II Szczecin – Lech II Poznań 3:2
III-liga: Lech II Poznań – Chemik Bydgoszcz 4:0
CLJ U-18: Lech Poznań – GKS Bełchatów 3:1
CLJ U-17: Lech Poznań – Pogoń Szczecin 3:3
CLJ U-15: Lech Poznań – FASE Szczecin 2:2
CLJ U-15: Akademia Reissa Poznań – Lech Poznań 1:3

Kolejne mecze młodzieży:

III-liga: Górnik Konin – Lech II Poznań (sobota, 11 maja, godz. 17:00)
CLJ U-18: Ruch Chorzów – Lech Poznań (sobota, 11 maja, godz. 11:00)
CLJ U-17: Gryf Słupsk – Lech Poznań (środa, 8 maja, godz. 12:00)
CLJ U-15: Pogoń Szczecin – Lech Poznań (sobota, 11 maja, godz. 13:00)

> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na 3 portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

INSTAGRAM (nowość)
TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <Dodaj komentarz