Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Asystenta szkoleniowca gości, Macieja Kalkowskiego oraz opiekuna gospodarzy, Dariusza Żurawia na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 36. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019, KKS Lech Poznań – Lechia Gdańsk.Maciej Kalkowski (II trener Lechii):„Chcę pogratulować Lechowi zwycięstwa. Przyjechaliśmy dziś tutaj po marzenia, tylko zwycięstwo dawało nam nadzieję na tytuł. Nie udało się, szkoda, chłopacy są trochę przybici, jesteśmy na 3. miejscu, ale nasi piłkarze i tak są zadowoleni z tego sezonu.”Dariusz Żuraw (trener Lecha):„To był dobry mecz, stworzyliśmy dużo okazji, więcej od Lechii i gdyby był remis, to bylibyśmy rozczarowani. Walczyliśmy, graliśmy do końca, a bramka Darko Jevticia była dla tych chłopaków, którzy odchodzą po tym sezonie. Dla tych, którzy odchodzą chcieliśmy wygrać i to się udało. Chłopacy grali do końca i to się opłaciło.”

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <9 komentarzy

 1. F@n pisze:

  Bardzo fajny mecz. Szkoda, że tak mało w tym sezonie takich meczów.
  Gdyby nie sędziowie w Białym i Szczecinie to średnia Żurawa byłaby dużo wyższa. I walczyłby dalej o puchary.

 2. Pawel68 pisze:

  Dzięki wszystkim Którzy grali tyle lat dla nas!Historia klubu oceni czy dali coś?Szczególnie chciałem podziękować Łukaszowi i Jasiowi!!!Myślę,że mimo różnych historii mieli Kolejorza w sercu!Dzięki!

 3. inowroclawianin pisze:

  A myślałem, że dla kibiców a nie dla tych przegrywow……Dla kibiców oczywiście nic. Chociaż przegrajcie dla nas ostatni mecz.

  • Pawel68 pisze:

   Niech wystawią młodych,ale nie ma odpuszczania!!K….np.wisła nam odpuściła w 2015?Cenię cię kolego ,ale ja nie podpisuję się żeby przegrywać!!!!

 4. morda pisze:

  Też się przyłączam do podziękowań dla zasłużonych. Dzięki Łukasz i Jasiu!

 5. KibicWojttin pisze:

  W sumie nie widziałem za bardzo meczu, bo w multilidze się na nim nie skupiali. No cóż, dzięki Łukasz i Jasiu za te wszystkie lata!

 6. Piknik pisze:

  Panowie dzięki za zwycięstwo za walkę do końca w tym meczu. Szczególne podziękowania dla Łukasza Trałki i Jasmina Burica za wiele lat gry w Kolejorzu. Za zdobycie mistrzostwa 2015 roku, oraz dwóch Superpucharów Co do teorii spiskowych, nie wiem czemu to pan Trałka był obwiniany za wszystkie porażki Kolejorza, to on miał rządzić szatnią i zwalniać trenerów, decydować o losach całej drużyny. Widocznie osoby tworzące takie teorie mają oczywiście dowody na swoje głębokie przemyślenia , a nie po prostu szukali jakiegoś kozła ofiarnego. Bo dla mnie to nieudolność zarządu, kolejnych trenerów i całej masy zawodników, którzy grali przez te lata w Kolejorzu,przyczyniła się do stworzenia dzisiejszego przeciętnego Lecha i nie można obwiniać jednego czy dwóch zawodników o całe zło wokół naszego ukochanego klubu.

 7. Pawelinho pisze:

  Trochę to dziwne ze strony trenera gości, że nie ruszył swojej dupy na konferencje tylko wysłał asystenta. Ta wygrana i tak nic nie zmienia ba nie oceny przegrywów, którzy przegrali tak naprawdę cały sezon, a ci teraz niby się starają w ostatnich meczach Lecha w tym sezonie to starają się dlatego, aby dostać angaż w nowym klubie i tyle.

 8. aaafyrtel pisze:

  ten stokowiec podobno donosił do zarzadu na zawodników, jak tak, to niech tą swoją konfidencką kalafe pokazuje jak najmniej…