Twoim zdaniem – dołącz do pisania

Wszystkim internautom KKSLECH.com przypominamy o możliwości wyrażania swojego zdania nie tylko w „Śmietniku kibica” czy w komentarzach do newsów. Jednocząc na tej witrynie kibiców Lecha Poznań dajemy możliwości wygłaszania swoich opinii na stronie głównej witryny. Cykl „Twoim zdaniem” jest stworzony do tego, aby każda osoba chcąca dotrzeć ze swoją opinią do innych kibiców Kolejorza bez trudu mogła to zrobić.W każdym tygodniu czekamy na Wasze najlepsze oraz najciekawsze teksty, które mogą pojawić się na łamach KKSLECH.com. Każdy z kibiców, który umie pisać, chce to robić i ma coś ciekawego do przekazania innym kibicom Lecha Poznań w sposób obszerny i ciekawy (także kontrowersyjnego) ma drogę otwartą do tego, by jego tekst na tematy sportowe przeczytało nawet kilkanaście tysięcy ludzi. Czasem nie trzeba dodawać wpisu na przysłowie pół strony w „Śmietniku Kibica” bądź w newsach. Czasem wystarczy jeszcze trochę rozwinąć swoją myśl, odpowiednio ją zredagować i przesłać do nas w formie dowolnego tekstu.

Lech Poznań, także w okresie letnim, na pewno inspiruje do wyrażenia swojego zdania do czego wszystkich kibiców zachęcamy. Kolejny raz przypominamy, że wszystko co chcecie wykrzyczeć możecie przecież zrobić tutaj i nie musicie tego robić wcale w Śmietniku czy w komentarzu do jakiegoś naszego artykułu. Możecie to cały czas robić na stronie głównej. Tematyka Waszych felietonów jest dowolna. Od sytuacji w klubie, przez postawę poszczególnych piłkarzy do jeszcze innych spraw sportowych, które Was drażnią, ciekawią bądź radują.

Czego oczekujemy przy wysłaniu tekstu? Przede wszystkim własnoręcznie napisanych artykułów. Również na tematy, które nie były ostatnio poruszane przez nas na KKSLECH.com, teksty o odpowiednio dużej liczbie znaków oraz bez literówek czy błędów ortograficznych. Jednocześnie pod każdym z nich prosimy wpisać swój nick, którym posługujecie się komentując na KKSLECH.com. Kto nie bierze udziału w dyskusji na łamach witryny, a ma coś sensownego do przekazania co zainteresuje inne osoby oczywiście również może wysyłać do nas felietony na tematy wokół Kolejorza.

W ciągu miesiąca jesteśmy w stanie publikować nawet kilka Waszych tekstów. KKSLECH.com daje możliwość wyrażenia Waszego zdania na rozmaite tematy w rozmaity sposób, dlatego ton artykułów jest dowolny. Ważne byście pisali i nadsyłali do nas coś co zainteresuje innych kibiców. W śmietniku nie brakuje ciekawych spostrzeżeń, które rozwijają dyskusje, a Wasz felieton na stronie głównej KKSLECH.com także może zainteresować inne osoby zainteresowane losami klubu. KKSLECH.com to świetne miejsce, żeby dotrzeć do bardzo dużej liczby osób oraz poznać zdanie na temat swojego tekstu poprzez komentarze. Kto chce niech pisze i w przyszłości pamięta o możliwości zaprezentowania tutaj swojego tekstu. Prosimy jednak o teksty na tyle długie, aby przyciągały uwagę.

Artykuły można wysyłać na adres e-mail -> redakcja@kkslech.com

Teksty wysłane do nas przez kibiców można przeczytać -> TUTAJ

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <