Letnie urlopy lechitów

Piłkarze Lecha Poznań powoli kończą już trwające ponad 3 tygodnie letnie urlopy i pojutrze w czwartek, 13 czerwca rozpoczną przygotowania do rundy jesiennej. 3,5 tygodnia letniej przerwy to wystarczająco wiele, by każdy zawodnik mógł przez ten czas odpocząć zarówno psychicznie jak i fizycznie. Tego lata różni piłkarze wybrali różny sposób spędzania wolnego czasu w przerwie między sezonami.Przez zawodników na całym świecie najczęściej używanym portalem społecznościowym jest Instagram i właśnie tam piłkarze Lecha Poznań dzielili się zdjęciami, które pokazywały, gdzie i jak spędzali dość długie w tym roku letnie urlopy.

Przykładowo nowy nabytek Kolejorza, Mickey van der Hart letni urlop spędził we włoskiej Toskanii grając w golfa. Również we Włoszech, lecz w Sardynii bawił się Darko Jevtić korzystając ze słonecznych dni. Słońca nie brakowało też Christianowi Gytkjaerowi na plaży w Dubaju.

Inny z lechitów, Juliusz Letniowski, który w Kolejorzu jeszcze nie zadebiutował cieszył się podczas przerwy letniej wakacjami na Dominikanie. Bliżej, bo w Hiszpanii wolny czas w przerwie między sezonem 2018/2019 a 2019/2020 spędzał z kolei Tymoteusz Klupś.

Bardzo aktywny urlop miał Tomasz Cywka oddając się swojej pasji nad jeziorem we Francji, gdzie łowił ryby. Pomocnik, który od ponad pół roku nie gra wcześniej wrócił z urlopu do Poznania, by trenować i nadrabiać zaległości. Zaraz po Mistrzostwach Świata U-20 na urlopy udali się Miłosz Mleczko oraz Tymoteusz Puchacz.

Ten pierwszy wybrał się w czerwcu do Portugalii, natomiast trzeci z wychowanków Jakub Moder, który na młodzieżowy mundial nie pojechał korzystał niedawno z uroków słonecznej Chorwacji. Wszyscy ci zawodnicy już pojutrze rozpoczną przygotowania do sezonu 2019/2020.null
null
null
null
null
null
null
null

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <12 komentarzy

 1. Mateusz86 pisze:

  Lechowy pudelek. ?

 2. John pisze:

  Cywke cenie za jego podejście ,profesjonalizm i uważam, że jeszcze będzie ważnym zawodnikiem dla Lecha,oby tylko kontuzję go omijały.
  Jak grał to pamiętam, że prezentował się przyzwoicie.

 3. bombardier pisze:

  Jak przez cały sezon kasowali po dzieści i dziesiąt tysięcy za POZOROWANIE gry –
  to stać tych kopaczy na wszystko.
  MAM ICH WSZYSTKICH W DUPIE.
  Dla mnie mogą tam pozostać NA ZAWSZE.
  Kto ich nazywa piłkarzami?

 4. Regon pisze:

  Myślę, że warto podkreślić zachowanie Cywki, choć dla wielu to może „prawie nic” po tak słabym sezonie. Ale dla mnie to dowód, że gościowi się jednak chce piłeczkę pokopać. I że chce też jeszcze zaistnieć po poważnej kontuzji na boisku, a nie siedzieć na ławeczce i kasować tylko sianko. Zdrowia!

 5. bombardier pisze:

  Ty jesteś szczęśliwy z osiągnięć ostatnich 5 sezonów – zwłaszcza z 8 miejsca w tym roku.
  Możesz nazywać mnie jak chcesz. Fakty same się przedstawiają.
  Za kompromitującą grę, butę – patrzcie kibice gdzie jestem i gdzie was mam!
  TAKIE JEST PRZESŁANIE TYCH FOTEK!

  • morda pisze:

   Jednak nie. Malkontent to za mało powiedziane. Nie wiem czy zauważyłeś, ale Cywka ewidentnie śmieje ci się w twarz na tym zdjęciu.

  • 100h2o pisze:

   rozumiem że gdyby urlop spędzali na działce w Luboniu to tak jakby było fajniej? I jeżdzili rowerem wybachać się nad Maltę?

 6. Erwin pisze:

  Mam nadzieję, że zregenerowali siły na nowy sezon.

 7. Rafik pisze:

  Bardzo dobrze, niech odpoczywają. Każdy ma prawo do urlopu!