Wyniki sondy: Kibice liczą na Marchwińskiego

Przez ostatni tydzień w jednym z newsów na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała okazjonalna sonda z zapytaniem na którego z młodych piłkarzy, który wrócił latem do klubu z wypożyczenia najbardziej liczysz? Po 7 dniach pora na przedstawienie wyników niedawnej ankiety. Okazuje się, że kibice najbardziej liczą na młodego zawodnika, który nie był ostatniego wypożyczony.33,7% ankietowanych spośród młodych graczy w nowym sezonie 2019/2020 najbardziej liczy na Filipa Marchwińskiego. Z grupy zawodników, którzy wrócili z wypożyczenia kibice najbardziej liczą kolejno na Pawła Tomczyka, Tymoteusza Puchacza, Jakuba Modera, a na samym końcu na Miłosza Mleczko na którego głos oddało tylko 3,7% osób.

9,8% internautów na nikogo z młodych w nowych rozgrywkach nie liczy, gdyż według nich Lech Poznań potrzebuje więcej doświadczenia. Z kolei 3,6% kibiców liczy na zaistnienie w Kolejorzu w sezonie 2018/2019 któregoś z wychowanków z rezerw.

W sondzie przez tydzień udział wzięło 5020 osób. Wszystkim internautom KKSLECH.com dziękujemy za oddanie swojego głosu i zapraszamy do licznego udziału również w kolejnych ankietach. Następna sonda pojawi się już za kilka dni.Wyniki sondy: Na kogo z młodych, którzy wrócili z wypożyczenia najbardziej liczysz?

33,7% – Z młodych liczę tylko na Filipa Marchwińskiego
16,9% – Na Pawła Tomczyka
15,9% – Na Tymoteusza Puchacza
12,5% – Na Jakuba Modera
9,8% – Nie liczę na nikogo z młodych. Lech potrzebuje doświadczenia
3,9% – Z juniorów liczę na jeszcze innego piłkarza (napisz na kogo)
3,7% – Na Miłosz Mleczko
3,6% – Na kogoś młodego z rezerw, a nie z wypożyczeń

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <2 komentarze

  1. Karol pisze:

    Oby tylko Filipa presja nie zjadła skoro w nim takie nadzieje pokladaja kibice.

    • Dave_Chartowo pisze:

      Jak zje go presja to znaczy, że jest zbyt słaby mentalnie do gry na najwyższym poziomie. Błagam przestańmy chuchać i dmuchać na piłkarzy powinni być przygotowani do presji i muszą sobie z tym radzić. Wszystko w nogach i głowie Filipa.