Dokładny terminarz II-ligi 2019/2020

We wtorek, 18 czerwca Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił dokładny terminarz piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020. Tym samym wiadomo już z kim i mniej więcej kiedy zagrają rezerwy Lecha Poznań. Młodzi zawodnicy Kolejorza nowy sezon na 3 froncie w naszym kraju rozpoczną od 2 kolejnych wyjazdów.



Rozgrywki z udziałem Lecha II Poznań rozpoczną się tydzień później niż Ekstraklasy w weekend w dniach 27-28 lipca od wyjazdu do Elbląga na mecz z Olimpią. Jesienią odbędzie się 20 kolejek. Runda jesienna 2019 potrwa do 30 listopada i zakończy się wyjazdowym spotkaniem ze Skrą Częstochowa. 5. kolejka zmagań odbędzie się w środę, 21 sierpnia. W niej Kolejorz we Wronkach podejmie Sokoła Aleksandrów Łódzki lub Legionovię Legionowo.

Ostatni beniaminek II-ligi zostanie wyłoniony najpóźniej w sobotę o godzinie 19:00. Piłkarska wiosna 2020 na 3 froncie w naszym kraju ruszy 29 lutego, czyli 3 tygodnie po Ekstraklasie (pierwszy wiosenny mecz rezerw ze Stalą Rzeszów u siebie). Sezon 2019/2020 w III-lidze składający się z 34 serii spotkań potrwa do 30 maja 2020 roku. To oznacza, że będzie dłuższy o tydzień od nadchodzących rozgrywek Ekstraklasy. W ostatniej kolejce Lech II Poznań podejmie we Wronkach ekipę Błękitnych Stargard.

W nowych rozgrywkach z II do I-ligi dostaną się 2 najlepsze kluby. Zespoły z lokat 3-6 wezmą udział w barażach o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, które będą w sezonie 2019/2020 nowością. Z kolei ekipy z lokat 15-18 zostaną zdegradowane do III-ligi. Najciekawsze mecze Lecha II Poznań mają odbyć się na stadionie przy Bułgarskiej a nie we Wronkach.



Skład II-ligi sezonu 2019/2020:

Bytovia Bytów (S)
Garbarnia Kraków (S)
GKS Katowice (S)
Błękitni Stargard
Elana Toruń
Górnik Łęczna
Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce
Resovia Rzeszów
Skra Częstochowa
Stal Stalowa Wola
Widzew Łódź
Znicz Pruszków
Górnik Polkowice (B)
Lech II Poznań (B)
Stal Rzeszów (B)
Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo (B)

Pełen terminarz II-ligi sezonu 2019/2020:

* – jako główny podany jest termin sobotni

1. kolejka – 27 lipca

Olimpia Elbląg – Lech II Poznań
Stal Rzeszów – Pogoń Siedlce
Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo – Skra Częstochowa
Garbarnia Kraków – Górnik Łęczna
Górnik Polkowice – Błękitni Stargard
Elana Toruń – Bytovia Bytów
Gryf Wejherowo – Widzew Łódź
GKS Katowice – Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola – Resovia

2. kolejka – 3 sierpnia

Górnik Łęczna – Lech II Poznań
Pogoń Siedlce – Resovia
Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo – GKS Katowice
Bytovia Bytów – Widzew Łódź
Błękitni Stargard – Elana Toruń
Olimpia Elbląg – Górnik Polkowice
Skra Częstochowa – Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów – Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo

3. kolejka – 10 sierpnia

Lech II Poznań – Skra Częstochowa
Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo – Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów
Górnik Polkowice – Górnik Łęczna
Elana Toruń – Olimpia Elbląg
Widzew Łódź – Błękitni Stargard
GKS Katowice – Bytovia Bytów
Stal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo
Resovia – Znicz Pruszków

4. kolejka – 17 sierpnia

Stal Rzeszów – Lech II Poznań
Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo – Resovia
Bytovia Bytów – Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard – GKS Katowice
Olimpia Elbląg – Widzew Łódź
Górnik Łęczna – Elana Toruń
Skra Częstochowa – Górnik Polkowice
Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo – Garbarnia Kraków

5. kolejka – 21 sierpnia (środa)

Lech II Poznań – Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo
Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce
Górnik Polkowice – Stal Rzeszów
Elana Toruń – Skra Częstochowa
Widzew Łódź – Górnik Łęczna
GKS Katowice – Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard
Resovia – Bytovia Bytów
Znicz Pruszków – Gryf Wejherowo

6. kolejka – 24 sierpnia

Garbarnia Kraków – Lech II Poznań
Pogoń Siedlce – Gryf Wejherowo
Bytovia Bytów – Znicz Pruszków
Błękitni Stargard – Resovia
Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola
Górnik Łęczna – GKS Katowice
Skra Częstochowa – Widzew Łódź
Stal Rzeszów – Elana Toruń
Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo – Górnik Polkowice

7. kolejka – 31 sierpnia

Lech II Poznań – Pogoń Siedlce
Górnik Polkowice – Garbarnia Kraków
Elana Toruń – Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo
Widzew Łódź – Stal Rzeszów
GKS Katowice – Skra Częstochowa
Stal Stalowa Wola – Górnik Łęczna
Resovia – Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków – Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo – Bytovia Bytów

8. kolejka – 7 września

Lech II Poznań – Górnik Polkowice
Pogoń Siedlce – Bytovia Bytów
Błękitni Stargard – Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków
Górnik Łęczna – Resovia
Skra Częstochowa – Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów – GKS Katowice
Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo – Widzew Łódź
Garbarnia Kraków – Elana Toruń

9. kolejka – 14 września

Elana Toruń – Lech II Poznań
Górnik Polkowice – Pogoń Siedlce
Widzew Łódź – Garbarnia Kraków
GKS Katowice – Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo
Stal Stalowa Wola – Stal Rzeszów
Resovia – Skra Częstochowa
Znicz Pruszków – Górnik Łęczna
Gryf Wejherowo – Olimpia Elbląg
Bytovia Bytów – Błękitni Stargard

10. kolejka – 21 września

Lech II Poznań – Widzew Łódź
Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg – Bytovia Bytów
Górnik Łęczna – Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa – Znicz Pruszków
Stal Rzeszów – Resovia
Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo – Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków – GKS Katowice
Górnik Polkowice – Elana Toruń

11. kolejka – 28 września

GKS Katowice – Lech II Poznań
Elana Toruń – Pogoń Siedlce
Widzew Łódź – Górnik Polkowice
Stal Stalowa Wola – Garbarnia Kraków
Resovia – Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków – Stal Rzeszów
Gryf Wejherowo – Skra Częstochowa
Bytovia Bytów – Górnik Łęczna
Błękitni Stargard – Olimpia Elbląg

12. kolejka – 5 października

Lech II Poznań – Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg
Górnik Łęczna – Błękitni Stargard
Skra Częstochowa – Bytovia Bytów
Stal Rzeszów – Gryf Wejherowo
Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo – Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków – Resovia
Górnik Polkowice – GKS Katowice
Elana Toruń – Widzew Łódź

13. kolejka – 12 października

Resovia Rzeszów – Lech II Poznań
Widzew Łódź – Pogoń Siedlce
GKS Katowice – Elana Toruń
Stal Stalowa Wola – Górnik Polkowice
Znicz Pruszków – Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo – Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo
Bytovia Bytów – Stal Rzeszów
Błękitni Stargard – Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg – Górnik Łęczna

14. kolejka – 19 października

Lech II Poznań – Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna
Skra Częstochowa – Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów – Błękitni Stargard
Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo – Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków – Gryf Wejherowo
Górnik Polkowice – Resovia
Elana Toruń – Stal Stalowa Wola
Widzew Łódź – GKS Katowice

15. kolejka – 26 października

Gryf Wejherowo – Lech II Poznań
GKS Katowice – Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola – Widzew Łódź
Resovia – Elana Toruń
Znicz Pruszków – Górnik Polkowice
Bytovia Bytów – Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard – Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg – Stal Rzeszów
Górnik Łęczna – Skra Częstochowa

16. kolejka – 2 listopada

Lech II Poznań – Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce – Skra Częstochowa
Stal Rzeszów – Górnik Łęczna
Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo – Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków – Błękitni Stargard
Górnik Polkowice – Gryf Wejherowo
Elana Toruń – Znicz Pruszków
Widzew Łódź – Resovia
GKS Katowice – Stal Stalowa Wola

17. kolejka – 9 listopada

Błękitni Stargard – Lech II Poznań
Stal Stalowa Wola – Pogoń Siedlce
Resovia – GKS Katowice
Znicz Pruszków – Widzew Łódź
Gryf Wejherowo – Elana Toruń
Bytovia Bytów – Górnik Polkowice
Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków
Górnik Łęczna – Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo
Skra Częstochowa – Stal Rzeszów

18. kolejka – 16 listopada

Lech II Poznań – Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce – Stal Rzeszów
Skra Częstochowa – Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo
Górnik Łęczna – Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard – Górnik Polkowice
Bytovia Bytów – Elana Toruń
Widzew Łódź – Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków – GKS Katowice
Resovia – Stal Stalowa Wola

19. kolejka – 23 listopada

Lech II Poznań – Górnik Łęczna
Resovia – Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków
GKS Katowice – Gryf Wejherowo
Widzew Łódź – Bytovia Bytów
Elana Toruń – Błękitni Stargard
Górnik Polkowice – Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków – Skra Częstochowa
Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo – Stal Rzeszów

20. kolejka – 30 listopada

Skra Częstochowa – Lech II Poznań
Pogoń Siedlce – Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo
Stal Rzeszów – Garbarnia Kraków
Górnik Łęczna – Górnik Polkowice
Olimpia Elbląg – Elana Toruń
Błękitni Stargard – Widzew Łódź
Bytovia Bytów – GKS Katowice
Gryf Wejherowo – Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków – Resovia

Runda wiosenna:

21. kolejka – 29 lutego

Lech II Poznań – Stal Rzeszów
Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce
Resovia – Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola – Bytovia Bytów
GKS Katowice – Błękitni Stargard
Widzew Łódź – Olimpia Elbląg
Elana Toruń – Górnik Łęczna
Górnik Polkowice – Skra Częstochowa
Garbarnia Kraków – Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo

22. kolejka – 7 marca

Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo – Lech II Poznań
Pogoń Siedlce – Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów – Górnik Polkowice
Skra Częstochowa – Elana Toruń
Górnik Łęczna – Widzew Łódź
Olimpia Elbląg – GKS Katowice
Błękitni Stargard – Stal Stalowa Wola
Bytovia Bytów – Resovia
Gryf Wejherowo – Znicz Pruszków

23. kolejka – 14 marca

Lech II Poznań – Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo – Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków – Bytovia Bytów
Resovia – Błękitni Stargard
Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg
GKS Katowice – Górnik Łęczna
Widzew Łódź – Skra Częstochowa
Elana Toruń – Stal Rzeszów
Górnik Polkowice – Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo

24. kolejka – 21 marca

Pogoń Siedlce – Lech II Poznań
Garbarnia Kraków – Górnik Polkowice
Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo – Elana Toruń
Stal Rzeszów – Widzew Łódź
Skra Częstochowa – GKS Katowice
Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg – Resovia
Błękitni Stargard – Znicz Pruszków
Bytovia Bytów – Gryf Wejherowo

25. kolejka – 28 marca

Górnik Polkowice – Lech II Poznań
Bytovia Bytów – Pogoń Siedlce
Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard
Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg
Resovia – Górnik Łęczna
Stal Stalowa Wola – Skra Częstochowa
GKS Katowice – Stal Rzeszów
Widzew Łódź – Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo
Elana Toruń – Garbarnia Kraków

26. kolejka – 4 kwietnia

Lech II Poznań – Elana Toruń
Pogoń Siedlce – Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków – Widzew Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo – GKS Katowice
Stal Rzeszów – Stal Stalowa Wola
Skra Częstochowa – Resovia
Górnik Łęczna – Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg – Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard – Bytovia Bytów

27. kolejka – 11 kwietnia

Widzew Łódź – Lech II Poznań
Błękitni Stargard – Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów – Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo – Górnik Łęczna
Znicz Pruszków – Skra Częstochowa
Resovia – Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola – Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo
GKS Katowice – Garbarnia Kraków
Elana Toruń – Górnik Polkowice

28. kolejka – 18 kwietnia

Lech II Poznań – GKS Katowice
Pogoń Siedlce – Elana Toruń
Górnik Polkowice – Widzew Łódź
Garbarnia Kraków – Stal Stalowa Wola
Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo – Resovia
Stal Rzeszów – Znicz Pruszków
Skra Częstochowa – Gryf Wejherowo
Górnik Łęczna – Bytovia Bytów
Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard

29. kolejka – 25 kwietnia

Stal Stalowa Wola – Lech II Poznań
Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard – Górnik Łęczna
Bytovia Bytów – Skra Częstochowa
Gryf Wejherowo – Stal Rzeszów
Znicz Pruszków – Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo
Resovia – Garbarnia Kraków
GKS Katowice – Górnik Polkowice
Widzew Łódź – Elana Toruń

30. kolejka – 2 maja

Lech II Poznań – Resovia
Pogoń Siedlce – Widzew Łódź
Elana Toruń – GKS Katowice
Górnik Polkowice – Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków – Znicz Pruszków
Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo – Gryf Wejherowo
Stal Rzeszów – Bytovia Bytów
Skra Częstochowa – Błękitni Stargard
Górnik Łęczna – Olimpia Elbląg

31. kolejka – 9 maja

Znicz Pruszków – Lech II Poznań
Górnik Łęczna – Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg – Skra Częstochowa
Błękitni Stargard – Stal Rzeszów
Bytovia Bytów – Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo
Gryf Wejherowo – Garbarnia Kraków
Resovia – Górnik Polkowice
Stal Stalowa Wola – Elana Toruń
GKS Katowice – Widzew Łódź

32. kolejka – 16 maja

Lech II Poznań – Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce – GKS Katowice
Widzew Łódź – Stal Stalowa Wola
Elana Toruń – Resovia
Górnik Polkowice – Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków – Bytovia Bytów
Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo – Błękitni Stargard
Stal Rzeszów – Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa – Górnik Łęczna

33. kolejka – 23 maja

Bytovia Bytów – Lech II Poznań
Skra Częstochowa – Pogoń Siedlce
Górnik Łęczna – Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg – Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard – Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo – Górnik Polkowice
Znicz Pruszków – Elana Toruń
Resovia – Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola – GKS Katowice

34. kolejka – 30 maja

Lech II Poznań – Błękitni Stargard
Pogoń Siedlce – Stal Stalowa Wola
GKS Katowice – Resovia
Widzew Łódź – Znicz Pruszków
Elana Toruń – Gryf Wejherowo
Górnik Polkowice – Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków – Olimpia Elbląg
Sokół Aleksandrów Łódzki/Legionovia Legionowo – Górnik Łęczna
Stal Rzeszów – Skra Częstochowa

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <







komentarze 3

  1. Sonia_Pawel pisze:

    Nigdy nie interesowałem się II ligą, a teraz trzeba będzie, tym bardziej że jako jedyni z ekstraklasy mamy tam drużynę. Zawsze oprócz ekstraklasy patrzyło się trochę na I ligę, bo awanse do ekstraklasy i nteresowały, a oprócz tego na III lige, bo rezewy. No to teraz czas na II ;)

  2. Robert pisze:

    Powiem Wam kibole, że cholernie będę się interesował II ligą. I zapewne zaliczę nie raz Wronki.

  3. John pisze:

    Też 3 ligę obserwowałem ze względu na to, że rezerwy o awans grały.Teraz 2 liga,szczebel centralny,inny poziom,atrakcyjni rywale,inna otoczka.
    Szalenie ciekawie te mecze się zapowiadają.
    10 i 11 kolejka ,Widzew u siebie i wyjazd do Katowic.;-)